Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Joint Moteur

Piecesanspermis.fr oferuje szeroki wybór uszczelek silnika do VSP wyposażonych w silnik Lombardini DCI.

Filtry aktywne

Uszczelka wydechu Lombardini DCi

Uszczelka wydechu Lombardini LDW 442 DCi i LDW 492 DCi Umieszczona za kolektorem wydechowym uszczelka wydechu zapewnia wodoszczelność układu wydechowego. Jeśli ulegnie awarii, należy ją wymienić na naszą część zaprojektowaną specjalnie dla pojazdów wyposażonych w silniki Lombardini LDW 442 i LDW 492 DCi
2,42 €
Uszczelka kolektora wydechowego Lombardini DCi

Uszczelka kolektora wydechowego Lombardini DCi 442 i DCi 492 Uszczelka kolektora zapewnia szczelność wylotu kolektora wydechowego, w przypadku awarii nie wahaj się jej wymienić.
2,67 €
Uszczelnienie rury wodnej Lombardini DCi

Joint de pipe à eau Lombardini LDW 442 et LDW 492 DCi Si vous constatez une fuite au niveau de votre pipe à eau sur votre moteur Lombardini LDW 442 ou LDW 492 DCi, remplacez votre joint qui peut être poreux ou craqué avec le temps.   
2,08 €
Uszczelka termostatu Lombardini DCi

Uszczelka termostatu Lombardini LDW 442 i LDW 492 DCi Jeśli zauważysz wyciek z termostatu, uszczelka musi być uszkodzona! Nie wahaj się wymienić jej na naszą uszczelkę zaprojektowaną specjalnie do silników Lombardini DC i.
11,58 €
Fok spinakera dystrybucyjnego Lombardini DCi

Uszczelka wrzeciona rozrządu silnika Lombardini DCi Zauważyłeś wyciek z uszczelki olejowej wału korbowego, który może mieć wpływ na inne elementy. Nie wahaj się wymienić go na naszą uszczelkę spinakera, zaprojektowaną specjalnie dla pojazdów wyposażonych w Lombardini DCi LWD 442 i 492.
15,42 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini DCI 3 nacięcia - 4730813

Lombardini DCI 3 nacięcia Zauważyłeś, że Twój VSP wyrzuca gęsty, biały dym z wydechu? Nie czekaj dłużej, Twoja uszczelka głowicy jest na końcu swojej żywotności, wymień ją szybko i za niską cenę z naszą częścią adaptacyjną o wysokiej jakości.
35,00 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini DCI 2 nacięcia - 4730766

Lombardini DCI 2 nacięcia Uszczelka głowicy cylindra jest uszczelnieniem pomiędzy blokiem silnika a głowicą cylindra. Aby uchronić swój samochód przed awarią silnika, należy wymienić uszczelkę głowicy, gdy tylko pojawią się oznaki jej słabości.
20,83 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini 442 i 492 DCi (1 wycięcie)

Uszczelka głowicy cylindrów Lombardini 442 i 492 DCI 1 wycięcie Potrzebujesz nowej uszczelki głowicy cylindrów? Nie wahaj się dłużej i wybierz najlepsze oryginalne uszczelki głowicy cylindrów do VSP wyposażonych w silniki Lombardini 442 i 492 DCi.
58,25 €
Uszczelka głowicy cylindra DCI 4 nacięcia

4-szczelinowa uszczelka głowicy cylindrów DCI Potrzebujesz nowej uszczelki głowicy cylindrów? Wybierz najlepsze oryginalne uszczelki głowicy cylindrów dla VSP wyposażonych w silniki Lombardini 442 i 492 DCI
58,25 €
Zestaw uszczelek silnika Lombardini DCi

Zestaw uszczelek silnika Lombardini LDW 442 i LDW 492 DCi Jeśli musisz odbudować silnik i wymienić uszczelki, wybierz nasz kompletny zestaw uszczelek silnika Lombardini LWD 442 i 492 DCi. Odpowiedni do Microcar, Ligier, Chatenet, JDM, Bellier, Dué...
74,92 €
Joint de vis de cache culbuteur Moteur Lombardini 442 DCI

Microcar Cargo, MGO 2, F8C, M8, Ligier Xtoo R, Xtoo RS, Optimax II, Ixo, JSRC, Chatenet CH28, CH40, CH46, Bellier B8, Jdm Roxsy, Dué P85 i P88, Grecav Sonique.... Wszystkie modele z silnikiem Lombardini DCI Dzięki solidnej konstrukcji i odporności na wysokie temperatury uszczelka ta zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekami oleju i zapewnia płynną pracę silnika. Łatwy montaż i kompatybilność z różnymi modelami samochodów bez licencji sprawiają, że jest to idealny wybór do utrzymania optymalnej wydajności silnika. Zamów już dziś, aby zapewnić płynną pracę silnika i maksymalną trwałość
8,17 €
Podkładka pod śrubę głowicy cylindra Lombardini

Podkładka śruby głowicy cylindrów w silnikach Lombardini Focs, Progress i DCI Po naprawie głowicy cylindrów konieczna jest wymiana śrub, dlatego nie należy zapominać o wymianie podkładek głowicy cylindrów. Podkładki te są stale narażone na zmiany temperatury i z czasem ulegają zużyciu.
1,50 €
Joint de cache culbuteur

Silnik Lombardini 442 DCi Uszczelka pokrywy wahacza jest istotną częścią silnika pojazdu, zaprojektowaną w celu zapewnienia uszczelnienia między pokrywą silnika (pokrywą wahacza) a głowicą cylindrów. Ta wysokiej jakości uszczelka jest odporna na wysokie temperatury i ciśnienie panujące w silniku, zapewniając niezawodne uszczelnienie. Wybierz tę wysokiej jakości uszczelkę pokrywy wahacza, aby utrzymać wydajność silnika i utrzymać go w czystości. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić płynną pracę pojazdu.
22,08 €
Joint de pompe à injection

Silniki Lombardini LDW 442, LDW 492 i 480 HDi Potrzebujesz uszczelki pompy wtryskowej? Kup naszą nową część.
3,58 €