Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Wentylator dla samochodów bez licencji

Witamy na stronie https://www.mini-auto-parts.pl/, gdzie można znaleźć nawiewy samochodowe. Odkryj nasz szeroki wybór wysokiej jakości części specjalnie zaprojektowanych, aby zapewnić optymalną cyrkulację powietrza w Twoim pojeździe. Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić uszkodzony otwór wentylacyjny, czy dodać dodatkowe otwory wentylacyjne, mamy dla Ciebie wszystko. Przyjazna dla użytkownika nawigacja, szczegółowe opisy i szybka dostawa zapewniają bezproblemowe zakupy online. Popraw komfort swojego samochodu bez prawa jazdy, zamawiając teraz w https://www.mini-auto-parts.pl/.

Filtry aktywne

Aerator Aixam

Aixam 400 E/S/L, 400.4, 500 SL, 500.4, 500.5 i Mega (faza 1 i 2) Odpowietrznik umożliwia optymalną dystrybucję ogrzewania w kabinie pasażerskiej, zapewniając doskonały komfort. Ta część została zaprojektowana specjalnie dla modeli Aixam.
16,58 €
Aerator Aixam wykończenie węglowe

Aixam City, Crossline, Coupé, Crossover i GTO (pierwsze wyposażenie Impulsion i Vision) Wymień odpowietrznik deski rozdzielczej w swoim Aixam z gamy Impulsion lub Vision jako pierwsze wyposażenie na naszą nową i oryginalną część w najlepszej cenie.
27,42 €
Aerator Aixam wykończenie kość słoniowa

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover i GTO (gama Impulsion i Vision 1. montaż) Wymień odpowietrznik deski rozdzielczej na Aixam z gamy Impulsion i Vision na naszą nową oryginalną część w promocyjnej cenie.
23,25 €
Napowietrzacz boczny Aixam

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover (gama Vision 2nd assembly i Sensation) Skorzystaj z naszego szerokiego wyboru części do aeratorów deski rozdzielczej dla Aixam. Nowe i oryginalne części w najlepszej cenie gwarantowanej na Piecesanspermis.fr
23,25 €
Centralny nawiewnik powietrza Aixam chrom

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover (gamy Vision2eme montage i Sensation) Zadaniem nawiewów jest rozprowadzanie świeżego lub ciepłego powietrza we wnętrzu samochodu w celu zapewnienia optymalnego komfortu. Nowe i oryginalne części Aixam w najlepszej cenie na Piecesanspermis.fr
21,58 €
Wlot powietrza Aixam oraz Minauto

Aixam City, Coupé, Crossover, Crossline i GTO gamy Impulsion, Vision, Sensation i Emotion oraz Minauto Dysza wlotu powietrza do głównego systemu wentylacjiAixam serii Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i Minauto.
39,90 €
Kratka wentylacyjna szyby przedniej Aixam oraz Minauto

Aixam Modele City, Coupé, Crossline, Crossover i GTO z serii Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i GTO Minauto Wymień odpowietrznik przedniej szyby w najlepszej cenie na naszą oryginalną część Aixam do modeli Impulsion, Vision, Sensation i Emotion.
27,08 €
Façade de ventilation ivoire Aixam

Aixam City, Crossover, Crossline, Coupé z gamy Vision Oryginalna kratka nawiewu w kolorze kości słoniowej dodaje wnętrzu hatchbacka odrobinę stylu i elegancji. Jego precyzyjna konstrukcja i atrakcyjny kolor doskonale uzupełniają estetykę pojazdu. Wybierz ten panel wentylacyjny, aby stworzyć przyjazną i wyrafinowaną atmosferę w kabinie pasażerskiej samochodu, zapewniając jednocześnie wydajne działanie systemu wentylacji
28,75 €
Dyfuzor grzewczy Microcar

Microcar Najpierw MC1 i MC2 oraz Dué Dyfuzor powietrza przesyła ciepłe lub zimne powietrze równomiernie do kabiny pasażerskiej. Jeśli dyfuzor jest uszkodzony, mogą wystąpić problemy z odszranianiem przedniej szyby.
53,92 €
Dyfuzor powietrza Ligier - Microcar - Dué

Microcar MGO3, Ligier Ixo, JS50 i Dué 2 Skorzystaj z naszego bogatego katalogu części wentylacyjnych dla VSP Ligier, Microcar i Dué. Tutaj oryginalny dyfuzor powietrza do modeli MGO3, Ligier Ixo, JS50 i Dué 2
88,63 €
Elewacja grzewcza Ligier

Ligier Nova, XTOO, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax, Dué Wskaźniki na przednim panelu ogrzewania umożliwiają ustawienie przycisków ogrzewania w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w samochodzie bez prawa jazdy.
27,42 €
Napowietrzacz aluminiowy MC1 i MC2

Microcar MC1 i MC2 Kup nasz oryginalny aluminiowy odpowietrznik do Microcar MC1 i MC2 w najlepszej cenie i ciesz się optymalnym komfortem na pokładzie VSP.
35,75 €
Chromowany perlator Ligier, Microcardué

Microcar MGO2, MGO3, M8, F8C, Ligier Ixo, JS RC, JS50(faza 1) i Dué II Wymień odpowietrznik deski rozdzielczej w pojeździe Microcar, Ligier lub Dué. Nowe i oryginalne części w najlepszej gwarantowanej cenie.
37,92 €
Aerator Ligier JS50 i JS50L chrom

Ligier JS50 i JS50 L faza 1 Wymień oryginalny odpowietrznik do Ligier JS50 i JS50 L na naszą nową część w najlepszej cenie.
33,25 €
Bouche d'aération teintée...

Ligier Xtoo 1 i 2, Max, R, S, RS, Optimax i Microcar Cargo Twój odpowietrznik jest uszkodzony i chcesz go wymienić? Dzięki Piecesanspermis.fr możesz skorzystać z szerokiej gamy oryginalnych części w gwarantowanych najlepszych cenach, kompatybilnych ze wszystkimi modelami z Ligier i Microcar.
44,33 €
Aerator Microcar MC1, MC2 i MGO 1

Microcar MC1, MC2, MGO1 Wywietrznik na desce rozdzielczej pozwala kontrolować przepływ powietrza wewnątrz samochodu bez prawa jazdy, zapewniając optymalny komfort i bezpieczeństwo.
33,25 €
Napowietrzacz czarny Ligier Ixo

Ligier Ixo z silnikami Lombardini DCI (442/492) i Progress (502) Wymień uszkodzony odpowietrznik deski rozdzielczej na naszą nową oryginalną część w najlepszej gwarantowanej cenie. Oryginalna część do modeli Ligier Ixo
20,25 €
Rama aeratora Ligier Microcar

Microcar MGO2, M8, F8C, Dué Coupé, Ligier JS RC Ramka odpowietrznika utrzymuje odpowietrznik we właściwej pozycji. Pamiętaj, aby ją wymienić, jeśli plastik pęknie lub się rozdzieli.
31,42 €
Aerator Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Pick up i Sporteevo Wywietrznik deski rozdzielczej do Chatenet, ta część pozwala skierować zimne lub gorące powietrze do przedziału pasażerskiego w najlepszy możliwy sposób, zapewniając większy komfort.
99,92 €
Wąż odpowietrzający ogrzewanie Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 i Sporteevo Wąż aeratora jest częścią, która musi być hermetycznie zamknięta. Jeśli wykazuje oznaki pęknięcia, należy go szybko wymienić, w przeciwnym razie nagrzewnica nie będzie działać optymalnie
58,25 €
Napowietrzacz czarny Bellier B8

Czarny odpowietrznik Bellier B8 Łopatki odpowietrznika Bellier B8 są uszkodzone i nie pozwalają już na prawidłowe rozprowadzanie powietrza w kabinie pasażerskiej. Wymień odpowietrznik na naszą nową oryginalną część do Bellier B8
19,75 €
Chromowany odpowietrznik ogrzewania Bellier B8

Odpowietrznik do Bellier B8 Ten chromowany odpowietrznik ogrzewania jest idealnym zamiennikiem starego aeratora w Bellier B8. Odpowietrznik ogrzewania, znany również jako aerator, to część, która umożliwia równomierne rozprowadzanie lub kierowanie gorącego powietrza z grzejnika buggy.
40,00 €
Pokrywa odpowietrznika Bellier B8

Czarna osłona wlotu powietrza Bellier B8 Zachowaj całe wykończenie wnętrza pojazdu w nienaruszonym stanie dzięki naszej nowej i oryginalnej części w najlepszej cenie do samochodu bez prawa jazdy Bellier B8.
11,29 €