Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Grzejnik Casalini

Musisz zmienić chłodnicę silnika w swoim casalini ale nie możesz go znaleźć albo jest zbyt drogi? Mini-auto parts ma rozwiązanie, oferując Państwu swoje chłodnice silnika dla casalini w cenie szokowej!

Filtry aktywne

  • Promocja!
Grzejnik casalini - F2105000029

CASALINI SULKY, ETC... Ten dostosowujący się grzejnik jest zarezerwowany dla marki Casalini dla zdecydowanej większości tych modeli. Niezawodny i solidny, to odniesienie będzie uwieść Cię z jego ceny dyskontowej!
69,17 € 99,17 €
  • Promocja!
Grzejnik casalini ydea - F2105000020

CASALINI YDEA SULKY Grzejnik ten jest przystosowany do współpracy z Ydea i Sulky modele marki Casalini . Niezawodny i wytrzymały, ten odnośnik zastąpi Twoją oryginalną część do perfekcji z ceną dyskontową w dodatku!
69,17 € 99,17 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Stop fuite radiateur

Zatrzymaj wyciek z chłodnicy Jeśli zauważysz jeden lub więcej wycieków w chłodnicy, nie wahaj się użyć naszego dodatku do chłodnic, aby zapobiec przegrzaniu silnika.
16,58 €