Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Grzejnik Chatenet

Mini-auto parts, lider na rynku części zamiennych do samochodów bez licencji, opracował specjalnie dla Państwa Chatenet cała gama grzejników w bezkonkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze części są produkowane zgodnie z normami europejskimi.

Filtry aktywne

  • Promocja!
Grzejnik microcar mc1 lombardini - 1001957

MICROCAR MC1 z BY PASS (2 wyjścia na dole) dla silnika LOMBARDINI FOCS Ten grzejnik do Microcar MC1 posiada dwa wyjścia umieszczone w dolnej części pomieszczenia, typu By Pass. To adaptacyjne odniesienie jest kompatybilne tylko z silnikami tej marki Lombardini .
47,50 € 82,50 €
Grzejnik chatenet barooder / media - 116011

BAROODER CHATENET I MEDIA CHATENET (ostatnia generacja) Silnik LOMBARDINI Grzejnik ten jest kompatybilny z następującymi modelami Barooder i Media, tylko najnowszej generacji, marki Chatenet . Przy nienagannej jakości i tak atrakcyjnej cenie, trudno się oprzeć!
65,83 €
Grzejnik chatenet barooder - 123007

Chłodnica aluminiowa do samochodu CHATENET BAROODER z silnikiem YANMAR. Ten grzejnik aluminiowy jest kompatybilny z modelem Barooder marki Chatenet . Należy pamiętać, że ta chłodnica jest zarezerwowana dla modeli wyposażonych w silnik Yanmar. Łatwy do zainstalowania, a dzięki swojej promocyjnej cenie, trudno się na niego nie nabrać!
157,50 €
Chłodnica silnika Chatenet CH28, CH40 i CH46 DCi

Chłodnica silnika Chatenet Silnik CH26V2, CH28, CH40 i CH46 DCi Masz problemy z przegrzewaniem się silnika, wymień swoją uszkodzoną chłodnicę na naszą nową część o jakości odpowiadającej oryginalnej.
115,83 €
Grzejnik chatenet speedino - 116011

Chłodnica silnika dla CHATENET SPEEDINO Ta adaptowalna chłodnica silnika jest zarezerwowana dla modelu Speedino fabrykant Chatenet . Ten wysokiej jakości element łatwo i tanio wymieni Twój oryginalny grzejnik! Nie czekaj dłużej na naprawę.
99,17 €
Górna rura grzewcza Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 i Sporteevo Górny kanał grzewczy pozwala powietrzu napędzanemu przez silnik dotrzeć do przedziału pasażerskiego, a w szczególności do wnęki przedniej szyby, dzięki czemu można odszronić VSP
41,50 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Wentylator elektryczny Chatenet CH26 / CH 40

Wentylator elektryczny Chatenet CH26 Evo i CH40 (silnik Lombardini LWD422 ENGINE) Problem z chłodzeniem silnika w Twoim samochodzie Chatenet Ch26 Evo lub CH40, wybierz nasz wysokiej jakości wentylator elektryczny specjalnie opracowany dla silnika Lombardini SILNIK LDW 422.
80,50 €
Zawór zamykający chatenet - 16037

Zawór grzewczy Chatenet Ten zawór grzejny jest przeznaczony do grzejników marki Chatenet . Zarządza ogrzewaniem wnętrza Twojego samochodu bez licencji. Nie zastanawiaj się dłużej i skorzystaj z jego promocyjnej ceny!
12,42 €
  • Promocja!
Dmuchawa śmigłowa - 9718333

Śmigło dmuchawy do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło wentylatora jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy małych samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs
20,25 € 23,25 €
  • Promocja!
Wentylator wyciągowy - 9718331

Śruba ssąca do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło zasysające jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy, dla modeli samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs. Niezawodny i solidny, jego cena zniżkowa może tylko cię uwieść!
20,25 € 23,25 €
Śmigło chłodzące Microcar, Chatenet, Belliersilnik JDM Yanmar

Śmigło ssące chłodzące do Microcar, Chatenet, Bellier i JDM z dwucylindrowym silnikiem Yanmar Śmigło ssące chłodzenia umożliwia doprowadzenie powietrza zewnętrznego do chłodnicy silnika i jego schłodzenie. Jeśli okaże się, że śmigło jest uszkodzone, należy je wymienić na naszą nową, adaptowalną część o tej samej jakości co oryginał.
43,25 €
Dolna rura grzewcza Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, Ch32 i Sporteevo Wąż dolny jest integralną częścią obwodu grzewczego. Jeśli z czasem uległ uszkodzeniu, warto rozważyć jego wymianę na naszą nową, adaptowalną część w promocyjnej cenie.
57,08 €
Wąż odpowietrzający ogrzewanie Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 i Sporteevo Wąż aeratora jest częścią, która musi być hermetycznie zamknięta. Jeśli wykazuje oznaki pęknięcia, należy go szybko wymienić, w przeciwnym razie nagrzewnica nie będzie działać optymalnie
58,25 €
Grzejnik microcar virgo 1 / 2 - 640051

MIKROCAR VIRGO 1 / 2 Ta część jest grzejnikiem przystosowanym do modelu Virgo1. i 2. generacji, marki Microcar . Łatwe w montażu i w atrakcyjnej cenie, trudno się oprzeć!
107,50 €
Grzejnik radiatorowy aixam - 2R005

AIXAM WSZYSTKIE MODELE OD 1997 + ZAWÓR ZAMYKAJĄCY Ten grzejnik jest dedykowany dla Aixam wprowadzane do obiegu od 1997 r. To ma do roli do chłodzenia obiegu wody, a tym samym ansi do chłodzenia silnika, aby dać mu jego optymalne funkcjonowanie. Piecesanspermis.fr jest tutaj, aby zaoferować Państwu produkty wysokiej jakości zawsze w cenach dyskontowych!
37,46 €
Kran grzewczy aixam - 2K012

Ten zawór odcinający jest montowany na grzejnikach grzewczych w celu Aixam . Umożliwia zarządzanie ogrzewaniem wnętrza pojazdu. Część wysokiej jakości, wytrzymała, która spełni Państwa oczekiwania!
12,42 €
Stop fuite radiateur

Zatrzymaj wyciek z chłodnicy Jeśli zauważysz jeden lub więcej wycieków w chłodnicy, nie wahaj się użyć naszego dodatku do chłodnic, aby zapobiec przegrzaniu silnika.
16,58 €