Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Elektromagnetyczny samochód osobowy bez prawa jazdy

Masz problemy z uruchomieniem samochodu bez prawa jazdy i słyszysz małe kliknięcia przy każdej próbie jego uruchomienia. Twoja cewka może być przyczyną tego problemu. Wymień cewkę w swoim VSP po obniżonej cenie na części bez zezwolenia, części wysokiej jakości po obniżonej cenie.

Filtry aktywne

  • Promocja!
Cewka elektromagnetyczna zatrzymania silnika - K168516001

Cewka zamontowana na AIXAM - KUBOTA Ta część jest cewką zapłonową silnika, zarezerwowaną dla motoryzacji marki Kubota . Ten typ części jest najczęściej montowany na samochodach bez licencji marki Aixam z oznaczeniem pochodzenia: K168516001 . Pozwala to na elektryczne zatrzymanie silnika.
34,92 € 74,92 €
  • Promocja!
Cewka elektromagnetyczna zatrzymania silnika YANMAR

Cewka elektromagnetyczna zatrzymania silnika YANMAR Ta cewka wyłączająca silnik pasuje do silnika YANMAR , wysokiej jakości część, która pomoże Ci w przypadku braku możliwości uruchomienia silnika. część https://www.piecesanspermis.fr/281-demarreurCette służy do zatrzymania silnika.
36,58 € 66,58 €
Elektromagnes zatrzymania silnika Mitsubishi

Elektromagnes zatrzymania silnika Mitsubishi Ten solenoid zatrzymujący silnik pozwala na elektryczne zatrzymanie silnika marki Mitsubischi w samochodach CASALINI bez licencji.
80,75 €
Zawór elektromagnetyczny zaporowy silnika 10mm

Zawór elektromagnetyczny do zatrzymywania silnika Ten zawór elektromagnetyczny w pompie paliwowej na olej napędowy do Lombardini wysięgnik LDW502 o średnicy 10 mm. Przed zamówieniem sprawdź średnicę swojej wadliwej części.
60,42 €
Zawór elektromagnetyczny zaporowy silnika 14 mm

Zawór elektromagnetyczny do wyłączania silnika na filtrze oleju napędowego Ten zawór elektromagnetyczny w pompie wysokoprężnej do Lombardini wysięgnik LDW502 o średnicy 14 mm. Przed zamówieniem sprawdź średnicę swojej wadliwej części.
60,42 €