Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Radiator grecki

Masz awarię grzejnika na Grecavie? Nie wahaj się dłużej i zamawiaj go na częściach niedozwolonych. Mini-auto oferuje Państwu gamę grzejników specjalnie zaprojektowanych dla VSP marki Grecav.

Filtry aktywne

  • Promocja!
Grzejnik grecav sonique

Dostosowywana chłodnica silnika dla Grecav Sonique Ten adaptacyjny grzejnik jest przeznaczony do Sonique model Grecav . Ten wysokiej jakości produkt spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod względem solidności i trwałości. Trudno oprzeć się jego cena dyskontowa!
69,17 € 99,17 €
  • Promocja!
Grzejnik grecav eke

Grecav EKE Jeśli posiadasz Grecav EKE z uszkodzoną chłodnicą, nie szukaj dalej, ta referencja jest stworzona dla Ciebie! Dzięki wysokiej jakości wykonania i naprawdę atrakcyjnej cenie, trudno się jej oprzeć!
69,17 € 99,17 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Bocal de liquide de frein avec bouchon Grecav

Śmigło do Grecav Sonic To śmigło zostało zaprojektowane do chłodzenia grzałki w modelu Grecav Sonique. Piècesanspermis.fr oferuje to nowe i oryginalne śmigło w najlepszej cenie w sieci. Zapraszamy do zapoznania się z innymi częściami do samochodów bez prawa jazdy Grecav.
82,50 €
Wspornik chłodnicy Grecav Sonique i EKE

Oryginalny wspornik chłodnicy Grecav Czy wspornik chłodnicy został uszkodzony w wyniku uderzenia? Nie wahaj się wymienić go za mniej. Ta metalowa część została specjalnie zaprojektowana, aby pasować do chłodnicy Grecav. Piecesanspermis.fr jest obecnie liderem w sprzedaży części zamiennych do bezlicencyjnych samochodów marki Grecav.
59,00 €
Górny wspornik chłodnicy Eke oraz Sonique

Oryginalny górny wspornik chłodnicy Grecav Eke, Eke pick up i Sonique (silnik Lombardini Focs) Chcesz wymienić chłodnicę? Grecav Nie zapomnij sprawdzić wytrzymałości górnych i dolnych wsporników. Mocowania muszą być doskonałej jakości i w idealnym stanie, aby zapobiec przemieszczaniu się chłodnicy. Piecesanspermis.fr oferuje szeroką gamę części Grecav w najlepszych cenach.
39,00 €
Zawór grzewczy Grecav Sonique

Oryginalny 4-drożny zawór grzejnikowy do Grecav Sonique Czy musisz wymienić chłodnicę? Zauważyłeś wyciek płynu chłodzącego? Pamiętaj, aby sprawdzić stan zaworu. Musi on umożliwiać idealny przepływ płynu bez wycieków. Piecesanspermis jest specjalistą od części samochodowych Grecav. Nie wahaj się zapoznać z naszymi innymi częściami, klikając poniższy link.
75,00 €
Grzejnik grzewczy Grecav Sonique

Grzejnik grzewczy Grecav Sonique Czy zauważyli Państwo wyciek z chłodnicy w Grecav? Wymień ją bezzwłocznie, ponieważ chłodnica nagrzewnicy odgrywa szczególnie ważną rolę. Nagrzewnica jest podłączona do systemu wentylacji samochodu. Jego zadaniem jest dostarczanie ciepła poprzez wykorzystanie czynnika chłodzącego jako źródła ciepła. Po wymianie chłodnicy należy również sprawdzić zawór 4-drogowy. Piecesanspermis.fr ma przyjemność zaoferować Państwu szeroki wybór części Grecav.
80,00 €
Górny wąż dla Grecav Eke, Eke odbierać i Sonique.

Oryginalny górny wąż płynu chłodzącego do Grecav Eke, Eke pick up i Sonique. Nigdy nie zaniedbuj stanu swoich węży. Umieszczony w górnej części zbiornika, wąż ma za zadanie transportować gorący płyn z silnika do chłodnicy, aby mógł zostać schłodzony. Jest to sztywny wąż gumowy. Piecesanspermis ma przyjemność zaoferować całą gamę części Grecav w najlepszych cenach.
33,25 €
Soupape de retour Grecav Eke, Sonique

Grecav Sonic i Eke Zawór bezpieczeństwa chroni zbiornik paliwa przed nadmiernym ciśnieniem. Podczas przyspieszania i zwalniania ciśnienie w obwodzie paliwa może się znacznie zmieniać, dlatego zawór ten utrzymuje stałe ciśnienie.
14,42 €
Dolny wąż chłodnicy do Grecav Eke oraz Sonique

Oryginalny dolny wąż do Grecav Eke, Eke pick up i Sonique z silnikiem Lombardini Focs progress Dolny wąż chłodzący, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w dolnej części zbiornika. Służy do odprowadzania schłodzonego płynu chłodzącego i jest mniej podatny na uszkodzenia. Rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, aby wiedzieć, czy należy wymienić wąż Grecav, to : Pęknięcia lub małe pęknięcia: oznacza to, że wąż jest bardzo zużyty i wymaga jak najszybszej wymiany. Wycieki: bardzo łatwo je zauważyć, gdy silnik pracuje. Płyn chłodzący wycieka, a przewód jest wilgotny. Uwaga: wycieki te mogą być również spowodowane źle dokręconym pierścieniem.
46,67 €
Zbiornik wyrównawczy dla Grecav Sonique DCI

Oryginalne naczynie wzbiorcze dla Grecav Sonique DCI Ta część jest niezbędna dla Twojego samochodu Grecav. W istocie zbiornik wyrównawczy jest zbiornikiem przeznaczonym do kompensowania zmian objętości czynnika chłodzącego wynikających ze zjawiska rozszerzalności cieplnej. Dlatego ważne jest, aby był on w doskonałym stanie i całkowicie szczelny. Piecesanspermis oferuje szeroką gamę części chłodzących do Twojego Grecav.
30,00 €
Stop fuite radiateur

Zatrzymaj wyciek z chłodnicy Jeśli zauważysz jeden lub więcej wycieków w chłodnicy, nie wahaj się użyć naszego dodatku do chłodnic, aby zapobiec przegrzaniu silnika.
16,58 €