Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Deska rozdzielcza dla samochodów bez prawa jazdy

Witamy w https://www.mini-auto-parts.pl/w naszym sklepie internetowym z częściami do deski rozdzielczej samochodów bez prawa jazdy. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości części zamiennych, takich jak liczniki, przełączniki, pokrętła, przyciski i wiele innych. Znajdź konkretne części, których potrzebujesz do naprawy, dostosowania lub modernizacji deski rozdzielczej swojego samochodu bez prawa jazdy. Nasza strona oferuje przyjazną dla użytkownika nawigację, szczegółowe opisy produktów i szybką dostawę, dzięki czemu możesz cieszyć się jazdą.

Filtry aktywne

Zapalniczka do cygar Ligier

Ligier Nova, Be-up, Be-two, XTOO1, XTOO2, XTOO Max, XTOO R/S/S i Optimax Jeśli zapalniczka jest uszkodzona, wymień ją na naszą nową, adaptowalną część zaprojektowaną specjalnie dla modeli VSP Ligier.
22,42 €
Bouche d'aération teintée...

Ligier Xtoo 1 i 2, Max, R, S, RS, Optimax i Microcar Cargo Twój odpowietrznik jest uszkodzony i chcesz go wymienić? Dzięki Piecesanspermis.fr możesz skorzystać z szerokiej gamy oryginalnych części w gwarantowanych najlepszych cenach, kompatybilnych ze wszystkimi modelami z Ligier i Microcar.
44,33 €
Centralne pokrętło wentylacji, chromowane Aixam

Aixam 721, 741, 751, Crossline 1 i Scouty 1 Wymienić centralne pokrętło wentylacji na Aixam w najlepszej cenie na naszej stronie. Ciesz się naszymi oryginalnymi produktami w najlepszej cenie.
18,25 €
Przycisk ogrzewania Aixam

Przycisk ogrzewania dla Aixam 721/741/751/Crossline oraz Scouty W Twoim pojeździe brakuje przycisku nagrzewnicy, nie wahaj się kupić tego przycisku specjalnie dedykowanego do modeli 721, 741, 751, Crossline oraz Scouty marki Aixam
7,92 €
Przycisk centralnej wentylacji Aixam

Aixam Citycięcie, Crossline, Crossover oraz GTO (Zakres impulsów i Vision) W Waszym VSP brakuje pokrętła centralnej wentylacji, nie wahajcie się wymienić go na naszą oryginalną część pasującą wyłącznie do modeli City, Crossline, Crossover oraz GTO impuls i Vision.
10,67 €
Przycisk centralnej wentylacji Aixam 721, 741, 751, Scouty faza 1 i Crossline faza 1

Aixam 721, 741, 751, Scouty faza 1 i Crossline faza 1 Pokrętło wentylacyjne może z czasem ulec uszkodzeniu lub nawet zaginąć w Twojej desce wentylacyjnej, pomyśl o zakupie tego akcesorium i w ten sposób w pełni wykorzystaj swój system wentylacyjny.
10,75 €
Pokrętło wentylacji bocznej Aixam

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO (zakres Vision oraz Sensation) Skorzystaj z naszej chromowanej gałki bocznej do wielu modeli Aixam zakresów Vision (druga instalacja) i Sensationoryginalne części w promocyjnych cenach.
13,25 €
Chromowane pokrętło wentylacji bocznej Aixam

Aixam City, City S, Roadline, Crossline oraz Scouty Skorzystaj z naszej oryginalnej części do naprawy wentylacji dla Aixam. To chromowane pokrętło do wentylacji jest przystosowane do następujących modeli City, City S, Roadline, Scouty oraz Crossline.
9,33 €
Pokrętło wentylacji bocznej czarne

Przycisk wentylacji Aixam City, City S, Roadline, Scouty, Crossline Nie wahaj się wymienić swojego pokrętła wentylacji i wybierz najlepszą cenę w sieci dzięki naszej oryginalnej części. Przystosowany do następujących modeli City, City S, Roadline, Crossline (faza 2) oraz Scouty (faza 2).
9,33 €
Przycisk wentylacji Ligier

Ligier Nova, XTOO 1 i 2, XTOO R, RS, S, XTOO MaxOptimax i Dué Ciesz się optymalnym komfortem na pokładzie LigierWymień brakujące lub uszkodzone pokrętło wentylacji i ustaw wentylację na najlepszy możliwy poziom.
24,92 €
Pokrętło wentylacyjne czarne Aixam

Aixam City, CrosslineCięcie, Crossover oraz GTO (Impulsy i Vision) Ten przycisk wentylacji dla Aixam może znajdować się po lewej lub prawej stronie tacy wentylatora. Część oryginalna Aixam skorzystaj z naszej bezkonkurencyjnej ceny, aby naprawić swój VSP.
10,08 €
Rama aeratora Ligier Microcar

Microcar MGO2, M8, F8C, Dué Coupé, Ligier JS RC Ramka odpowietrznika utrzymuje odpowietrznik we właściwej pozycji. Pamiętaj, aby ją wymienić, jeśli plastik pęknie lub się rozdzieli.
31,42 €
Elewacja grzewcza Ligier

Ligier Nova, XTOO, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax, Dué Wskaźniki na przednim panelu ogrzewania umożliwiają ustawienie przycisków ogrzewania w celu zapewnienia maksymalnego komfortu w samochodzie bez prawa jazdy.
27,42 €
Façade de ventilation ivoire Aixam

Aixam City, Crossover, Crossline, Coupé z gamy Vision Oryginalna kratka nawiewu w kolorze kości słoniowej dodaje wnętrzu hatchbacka odrobinę stylu i elegancji. Jego precyzyjna konstrukcja i atrakcyjny kolor doskonale uzupełniają estetykę pojazdu. Wybierz ten panel wentylacyjny, aby stworzyć przyjazną i wyrafinowaną atmosferę w kabinie pasażerskiej samochodu, zapewniając jednocześnie wydajne działanie systemu wentylacji
28,75 €
Fałszywy przycisk lewej konsoli środkowej Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH33 i Sporteevo Twoja deska rozdzielcza nie jest już oryginalna i brakuje Ci przycisków konsoli środkowej? Kup na partsanspermis te podróbki oryginalnych pokręteł konsoli środkowej na Chatenet.
8,50 €
Kratka wentylacyjna szyby przedniej Aixam oraz Minauto

Aixam Modele City, Coupé, Crossline, Crossover i GTO z serii Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i GTO Minauto Wymień odpowietrznik przedniej szyby w najlepszej cenie na naszą oryginalną część Aixam do modeli Impulsion, Vision, Sensation i Emotion.
27,08 €
Habillage de planche de bord Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH33 Pick-up, Sporteevo Wymień wykończenie deski rozdzielczej na naszą nową i oryginalną część w najlepszej cenie dla Chatenet.
58,25 €
Przełącznik odszraniania Aixam

Aixam City, CrosslineCięcie, Crossover, GTO (zakres Vision 2. montaż, Sensation i Emocji). Piecesanspermis.fr oferuje Państwu ten oryginalny przełącznik Aixam aby wymienić zepsutą część i cieszyć się automatycznym odszranianiem.
11,58 €
Płyta sterowania ogrzewaniem Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Sporteevo Ten panel sterowania ogrzewaniem umożliwia łatwą regulację systemu ogrzewania dzięki kontrolerom wentylacji (ciepłej lub zimnej)
168,08 €
Gniazdo 12 V

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH40, CH46, Sporteevo i Pick up Bezpośrednio podłączone do zasilania samochodu bez prawa jazdy, gniazdo 12 V umożliwia podłączenie GPS, ładowarki telefonu lub dodatkowego oświetlenia.
12,42 €
Lusterko wewnętrzne Aixam

Aixam 300, 400, 500, 400.4, 500.4, 500.5, A721, A741, A751, City, City S, Roadline, Scouty, Crossline, City, Crossover, GTO, Coupé, Mega phase 2 i wszystkie modele od Minauto Twoje lusterko wsteczne jest uszkodzone lub nie działa? Wymień je szybko na nowe. Łatwy demontaż i montaż ... Oprócz tego, że jest to element bezpieczeństwa, lusterko to pozwoli paniom na metamorfozę na każdych światłach ;) To wysokiej jakości lusterko będzie idealnie pasować do Twojego Aixam.
12,19 €
Support de centrage du tableau de bord Grecav

Grecav Sonic Zauważyłeś, że Twoja deska rozdzielcza się rusza, a po jej demontażu odkrywasz, że jest pęknięta? W takim razie nadszedł czas, aby wymienić ją na naszą nową oryginalną część.
8,08 €
Ściągacz pokrywy Ligier / Microcar

Ligier XTOO, Ixo, Optimax, JS50, JS60, Microcar MGO, Cargo, Dué 2 i 3 Nie możesz otworzyć maski z powodu uszkodzonego kabla? Wymień go na nasz zwalniacz maski, zaprojektowany specjalnie dla VSP marek Ligier i Microcar .
29,08 €
Klamra do wyciągania pokrywy silnika Microcar

Microcar MGO 1 - 2, M8, F8C, Dué Coupé, Ligier JS RC Ta linka zwalniająca maskę jest dostępna w najlepszej cenie. Zaprojektowana specjalnie dla modeli Microcar i Dué.
10,00 €
Tirette d'ouverture de capot

Aixam City, Crossline, Crossover, Coupé z gamy Emotion Oryginalny zwalniacz maski został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić łatwy i wygodny dostęp do komory silnika hatchbacka. Solidna i trwała część wysokiej jakości gwarantuje płynną obsługę i niezawodne otwieranie maski. Wybierz ten oryginalny zaczep, aby cieszyć się bezproblemową jazdą i uproszczoną konserwacją pojazdu
19,08 €
Nalepki węglowe

Do wszystkich samochodów Popraw wygląd swojego samochodu bez prawa jazdy dzięki naszym dostosowywanym progom z włókna węglowego, zaprojektowanym tak, aby pasowały do wszystkich modeli pojazdów. Nasze progi drzwiowe z włókna węglowego zapewniają również dodatkową ochronę przed zarysowaniami i zużyciem, zachowując wykończenie oryginalnych progów drzwiowych. Łatwy w montażu, nasz adaptowalny próg drzwi z włókna węglowego jest niezbędnym akcesorium do personalizacji pojazdu według własnego gustu. Zamów już dziś, aby poprawić wygląd wnętrza swojego hatchbacka, zapewniając jednocześnie dodatkową ochronę przed codziennym zużyciem
11,58 €
Uniwersalny uchwyt na smartfon

Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy to idealne akcesorium do samochodu bez prawa jazdy. Zaprojektowany z myślą o kompatybilności z szeroką gamą telefonów, uchwyt ten oferuje praktyczne rozwiązanie do utrzymywania telefonu na miejscu podczas jazdy. Dzięki regulowanej konstrukcji uchwyt można dostosować do różnych modeli smartfonów, niezależnie od ich rozmiaru. Mocuje się go bezpiecznie do kratki wentylacyjnej samochodu bez prawa jazdy, zapewniając łatwy dostęp do telefonu i koncentrację na drodze. Wybierz ten uniwersalny uchwyt, aby uzyskać praktyczne i bezpieczne rozwiązanie. Zamów go już dziś, aby poprawić swoje wrażenia z jazdy.
4,92 €
Odblokowanie klapy bagażnika Aixam 741 / 751

Zwalniacz tylnej klapy Aixam 741 i 751 Nie możesz otworzyć bagażnika Aixam 741 i 751? Skorzystaj z naszych ściśle oryginalnych części. Obniżone ceny i najwyższa jakość - na pewno będziesz zadowolony
15,75 €
Zwalnianie maski silnika Chatenet

Chatenet Media, Barooder, Speedino Wraz ze zużyciem linka zwalniacza maski może się strzępić. W takim przypadku należy wymienić cały zwalniacz maski na naszą nową oryginalną część w najlepszej cenie.
28,67 €
Pociąganie pokrywy bagażnika Chatenet Barooder

Zwalniacz tylnej klapy Chatenet Barooder Dźwignia tylnej klapy jest wyposażona w linkę, która wraz ze zużyciem może się strzępić lub pękać, w wyniku czego tylna klapa przestanie się otwierać. Wymień ją na nasze nowe i oryginalne części w promocyjnych cenach na Piecesanspermis.fr
36,58 €
Ściągacz pokrywy Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Pick up, SporteevocH40 i CH46

Chatenet CH26, CH28, CH30, Pick up, Sporteevo, CH40 i CH46 Problem z otwieraniem maski silnika? Prawdopodobnie przyczyną jest uszkodzona linka: wymień dźwignię otwierania maski na Chatenet na naszą nową, oryginalną część.
33,25 €
Ściągacz pokrywy Aixam

Aixam 721, 741, 751, City, Roadline, Scouty, Crossline, Crossover i GTO (gama Impulsion, Vision i Sensation) Jeśli nie można już otworzyć maski Aixam, problem musi dotyczyć dźwigni zwalniającej maskę. Specjalnie opracowana część do modeli 721, 741, 751, City, Roadline, Scouty, Crossline, Crossover i GTO (gama Impulsion, Vision i Sensation)
16,17 €