Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Pedały dla samochodów bez prawa jazdy

Odwiedź https://www.mini-auto-parts.pl/, aby uzyskać szeroki wybór najwyższej jakości pedałów do samochodów bez prawa jazdy. Przekształć swoje wrażenia z jazdy dzięki naszym pedałom, zaprojektowanym w celu zapewnienia optymalnego komfortu i zwiększonego bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić zużyty pedał, czy zmodernizować swój pojazd, mamy dla Ciebie idealne części. Ciesz się płynną nawigacją, szczegółowymi opisami i szybką dostawą, aby łatwo znaleźć i zamówić odpowiednie pedały do swojego samochodu bez prawa jazdy. Dołącz do nas teraz na https://www.mini-auto-parts.pl/ i dowiedz się, jak możesz poprawić swoje wrażenia z jazdy dzięki naszym wyjątkowej jakości pedałom.

Filtry aktywne

Guma pedału przyspieszenia Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH40, CH46, Sporteevo i Pick up Gumy pedału hamulca i przyspieszenia zużywają się z czasem. Wymień gumę pedału przyspieszenia na naszą nową oryginalną część.
17,92 €
Caoutchouc de pédale de frein Ligier

Ligier Ambra, Nova Zapewnij optymalną przyczepność i bezpieczną jazdę dzięki naszej elastycznej gumie pedału hamulca. Wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów guma pedału hamulca została zaprojektowana tak, aby wytrzymać codzienne zużycie i zróżnicowane warunki jazdy. Łatwa instalacja i kompatybilność z szeregiem modeli samochodów bez prawa jazdy sprawiają, że jest to idealny wybór do utrzymania bezpieczeństwa i osiągów pojazdu. Zamów już dziś, aby zapewnić pewną jazdę i optymalną reakcję układu hamulcowego
10,75 €
Pedał przyspieszenia Chatenet

Chatenet CH26, CH28, C32, CH40, CH46, Pick Up i Sporteevo Twój pedał przyspieszenia jest poważnie uszkodzony, wymień go na naszą nową oryginalną część opracowaną specjalnie dla najnowszych modeli marki VSP Chatenet.
73,67 €
Pedał hamulca Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH33, CH40, CH46 i Sporteevo Pedał hamulca jest bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa VSP. Jeśli jego stan ulegnie znacznemu pogorszeniu, nie wahaj się go wymienić, aby utrzymać optymalną siłę hamowania.
104,11 €
Ressort de pédale...

Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, Dué 2, 3/5 Adaptowalna sprężyna pedału przyspieszenia do modeli Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, Dué 2, 3/5 jest istotną częścią systemu kontroli przyspieszenia pojazdu. Sprężyna ta została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić odpowiednie napięcie pedału przyspieszenia, umożliwiając precyzyjną i płynną regulację prędkości samochodu. Wybierz tę adaptowalną sprężynę pedału przyspieszenia, aby system przyspieszenia działał płynnie. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić bezpieczną jazdę i precyzyjną reakcję przepustnicy.
5,77 €
Pedał przyspieszenia Bellier B8

Pedał przyspieszenia Bellier B8 z silnikiem Yanmar Wymień pedał przyspieszenia w swoim VSP Bellier na naszą nową i oryginalną część w bezkonkurencyjnej cenie. Specjalnie zaprojektowany pedał przyspieszenia do modelu B8 z silnikiem Yanmar.
46,58 €
Bague de fixation pour pédale Grecav EKE et SONIQUE

Pedał przyspieszenia Grecav EKE, Pick up lub Sonic Czy pedał Grecav jest luźny lub przestał trzymać? Czy pedał z trudem podnosi się do góry? Prawdopodobnie wymaga on wymiany ze względów bezpieczeństwa. Wymiana jest łatwa i zajmuje tylko kilka chwil. Ten stalowy pedał pochodzi bezpośrednio z warsztatów Grecav. Piecesanspermis jest punktem odniesienia dla wszystkich części Grecav w najlepszej cenie w sieci.
35,90 €
Pedał hamulca Bellier B8

Pedał hamulca Bellier B8 Wraz ze zużyciem pedał hamulca może wykazywać oznaki osłabienia. Nie zaniedbuj tego elementu bezpieczeństwa, ponieważ pedał uruchamia układ hamulcowy.
49,08 €
Pierścień mocujący do pedałów Grecav EKE i SONIQUE

Pierścień mocujący pedał przyspieszenia Grecav EKE i Sonique Czy pedał Grecav jest luźny lub przestał trzymać? Czy pedał ma problemy z powrotem do pozycji wyjściowej? Może to być spowodowane zużyciem pierścienia mocującego. Jego wymiana jest łatwa i zajmuje tylko kilka chwil. Oprócz tego, że jest solidny, pierścień ten jest samosmarujący, co zapewni płynną pracę pedału. Piecesanspermis jest punktem odniesienia dla wszystkich części Grecav.
11,38 €
Łącznik pedału hamulca Aixam zakres Sensation oraz Minauto

Aixam Gamy City, Crossline, Crossover i GTO Sensation, Emotion, Minauto Sensation, Access i Cross Minauto Sensation Sworzeń hamulca utrzymuje popychacz pedału hamulca we właściwym położeniu. Wymień go, jeśli część ulegnie uszkodzeniu.
7,67 €
Sprężyna pedału hamulca Bellier B8

Sprężyna pedału hamulca Bellier B8 Zadaniem sprężyny pedału hamulca jest zmiana położenia pedału i utrzymanie go na miejscu, gdy pedał jest używany podczas hamowania.
13,67 €
Sprężyna pedału hamulca Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, CH40, CH46, Sporteevo i Pick Up Zauważyłeś, że pedał hamulca nie wraca prawidłowo. Jest to prawdopodobnie spowodowane wadliwą sprężyną pedału.
6,58 €
RESSORT PEDALE ACCELERATEUR BELLIER B8

Sprężyna pedału przyspieszenia dla Bellier B8 Sprężyna pedału przyspieszenia służy do zmiany położenia pedału i utrzymywania go w miejscu, gdy jest potrzebny podczas przyspieszania. Piecesanspermis.fr jest wiodącym internetowym sprzedawcą części samochodowych Bellier.
18,00 €
  • Nowy
Ressort dureté de pédale d'accélérateur

0,00 €