Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Akumulator samochodowy bez licencji

Akumulator służy do uruchamiania silnika i zasilania niezliczonych urządzeń elektrycznych w samochodzie, a szkoda by było, gdybyś utknął na poboczu drogi. Aby uniknąć tej niedogodności, Mini-auto parts.pl oferuje Państwu sprzedaż akumulatorów do samochodów bez licencji.

Filtry aktywne

  • Promocja!
Bateria VPS

VSP BATERIA Ten akumulator VSP współpracuje z prawie wszystkimi markami samochodów. Dobry stosunek jakości do ceny, jest gotowy do użycia i bardzo łatwy w montażu. Doskonale nadaje się do zastąpienia uszkodzonej baterii.
56,25 € 58,25 €
2 zaciski akumulatora +/-

Dla wszystkich pojazdów bez licencji. Aby uniknąć awarii elektrycznej, nie zapomnij wymienić biegunów akumulatora, które mogą się utleniać.
4,42 €
  • Promocja!
Kabel rozrusznika

Twój samochód ma problemy z uruchomieniem, ale nie masz odpowiedniego sprzętu, aby uniknąć tego problemu. Nie martw się już więcej z tym zestawem startowym kabla, to iękny moment, kiedy Twój samochód bez prawa jazdy nie chce zapalić, będzie już tylko odległym wspomnieniem.
9,75 € 13,25 €
Batterie de servitude 12V / 10Ah

Akumulator serwisowy 12V / 10A Zapewnij nieprzerwane zasilanie akcesoriów elektrycznych dzięki naszemu akumulatorowi serwisowemu 12V / 10Ah zaprojektowanemu specjalnie dla pojazdów Citroën Ami. Dzięki niezawodnej pojemności 10 amperogodzin akumulator ten gwarantuje stałe zasilanie pokładowego sprzętu elektronicznego, oferując stabilną i długotrwałą wydajność. Ten najwyższej jakości akumulator serwisowy zapewnia niezawodne zasilanie i spokój ducha w podróży.
103,25 €
Wspornik montażowy akumulatora Aixam

Aixam City, Crossline, Coupé, Crossover, GTO (gamy Impulsion i Vision) Akumulator w modelach Aixam znajduje się w kabinie pasażerskiej i jest przytrzymywany przez ten wspornik. Wymień go, jeśli go brakuje lub jest uszkodzony, i upewnij się, że akumulator jest bezpiecznie zamocowany.
13,25 €