Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Élécrticité

Piecesanspermis.fr oferuje szeroką gamę części elektrycznych do VSP wyposażonych w silnik Lombardini.

Filtry aktywne

  • Promocja!
Czujnik termo kontaktów do grzejników LIGIER i MICROCAR

Sonda termokontaktowa do grzejników LIGIER i MICROCAR Ten czujnik termo-kontaktowy do grzejników jest przystosowany do następujących marek Ligier oraz Microcar samochodów bez licencji. Solidny i niezawodny, pozwoli Ci przeprowadzić naprawę szybko i taniej!
10,58 € 11,58 €
Czujnik przełącznika ciśnienia oleju

Przełącznik ciśnienia oleju jest czujnikiem elektrycznym zamontowanym na silniku Lombardini wysięgniki lub progress. Ten wyłącznik ciśnieniowy sygnalizuje wskaźnikowi ciśnienie oleju podczas pracy. Ten typ czujnika jest elektryczny i jest przystosowany do silników Lombardini FOCS lub Progress. Solidny i precyzyjny, w pełni Cię zadowoli!
11,58 €
Termiczna sonda stykowa

Elektryczna sonda termo kontaktowa Ta elektryczna sonda termoelektryczna przeznaczona jest do silników Lombardini . Informuje i wyzwala temperaturę silnika.
20,75 €
Sonda podgrzewająca

POCHODZENIE WYSIĘGNIKÓW LOMBARDINI Ta oryginalna sonda podgrzewająca jest przeznaczona do pracy z następującymi silnikami Lombardini FOCS. Najwyższej jakości, pozwoli Ci obniżyć koszty naprawy dzięki swojej zniżkowej cenie!
19,58 €
  • Promocja!
Regulator 5-pinowy - 7362298

30A LOMBARDINI (POCHODZENIE) Ta oryginalna część jest regulatorem Lombardini Jest najwyższej jakości i doskonale zastępuje uszkodzoną część. Nie wahaj się i żądaj jakości w najlepszej cenie! Uwaga: 5-pinowy regulator jest teraz dostarczany z 6 pinami przez LOMBARDINI.
29,33 € 48,33 €
Termiczna sonda stykowa - 9195030

DLA STAREGO MODELU LOMBARDINI ORYGINAŁ Jeśli szukasz starego modelu czujnika termicznego do swojego silnika Lombardini ta oryginalna część jest stworzona dla Ciebie! Rzeczywiście z najwyższej jakości i ceny dyskontowej, nasza referencja ma wszystkie atuty, aby cię zadowolić!
39,08 €
Regulator 6-pinowy - 7362228

6 WRZECION LOMBARDINI (POCHODZENIE) Ten oryginalny regulator ma 6 pinów, produkowanych przez Lombardini Doskonale dostosuje się do silników tej samej marki. O najwyższej jakości i z zapewnieniem najlepszej ceny, trudno się oprzeć!
58,25 €
  • Promocja!
Regulator 40 a - 7362320

40-amperowy regulator przewodowy dla silnika Lombardini Wysięgniki (ORIGIN) Ten 40-ampowy regulator przewodowy jest przeznaczony do wózków wyposażonych w silnik Lombardini FOCS. Łatwy w montażu i solidny, uwodzi również swoją ceną rabatową!
58,25 € 83,25 €
Alternator LOMBARDINI FOCS  / PROGRESS ET DCI

ALTERNATOR LOMBARDINI (FOCS - PROGRESS i DCI)   Do Bellier / Chatenet / Ligier Due Italcar / Grecav / JDM / Ligier oraz Microcar z silnikiem Lombardini Ten alternator jest kompatybilny z silnikami marki Lombardini . Amperaż tego modelu wynosi 40 amperów, co jest informacją, którą należy wziąć pod uwagę przy zamówieniu.
157,50 €
Sonde de préchauffage

Czujnik żarzenia Świeca żarowa jest niezbędnym elementem układu rozruchowego silnika wysokoprężnego. Jej zadaniem jest podgrzewanie komory spalania silnika przed rozruchem, co ułatwia zapłon oleju napędowego, szczególnie w niskich temperaturach. Uszkodzona świeca żarowa może prowadzić do trudności z rozruchem i nieefektywnego spalania paliwa. Wybierz tę wysokiej jakości świecę żarową, aby zapewnić płynny rozruch silnika wysokoprężnego, zwłaszcza w niskich temperaturach. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i optymalną wydajność silnika.
26,25 €