Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Grzejnik Ligier

Uszkodzona chłodnica silnika może doprowadzić do przegrzania się silnika i tym samym do jego awarii! Więc jeśli widzisz oznaki słabego grzejnika, zmień go! Mini-auto parts rozwinął najszerszy asortyment na rynku. Grzejniki specjalnie zaprojektowane dla Ligier o wysokiej jakości za niską cenę. Więc nie ryzykuj już złamania silnika!

Filtry aktywne

Silent bloc radiateur Ligier

Oryginalny silentblok chłodnicy do VSP Ligier, Microcar i Dué. Chłodnica silnika coraz bardziej wibruje i ma tendencję do wysuwania się z obudowy, co jest objawem starzenia się cichego bloku. Nie wahaj się przeprowadzić tej drobnej naprawy dzięki naszym nowym częściom w promocyjnych cenach na Piecesanspermis.fr
7,46 €
Cichy blok chłodnicy Ligier, Microcar i Dué

Ligier Be up, Ambra, BE two, Nova, XTOO1, 2, XTOO R, RS, S, Max, Ixo, JS50, JS60, Flex, JSRC, Optimax, Microcar Cargo, MGO1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, MCross, Dué First, Dué 2, 3/5, 6, Bellier B8 W wyniku zużycia i działania czynników atmosferycznych ciche bloki zużywają się i nie utrzymują już chłodnicy na miejscu.
5,75 €
Grzejnik ligier nova / xtoo

LIGIER NOVA I XTOO (FOCUS ENGINE REVS) / Dué / Be two / Be up REGULACJA Ten adaptowalny grzejnik jest zarezerwowany dla modeli Nova i Xtoo tej marki Ligier . Należy pamiętać, że ten model jest zarezerwowany dla silnika Lombardini Focs. Mając pewność, że zapłacimy najlepszą cenę, trudno się oprzeć!
81,58 €
Grzejnik ligier xtoo - nova - ambra - 118429

Avec groupe moto-ventilateur + sonde Ce groupe moto-ventilateur électrique avec sonde est adaptable sur les différents modèles de la marque Ligier tels que la Xtoo, la Nova et la Ambra. Si vous devez changer cette pièce sur votre voiturette, n'hésitez plus et succombez à son prix discount !
113,17 €
Grzejnik ligier 162 - 118301

LIGIER 162 (SILNIK LOMBARDINI) ADAPTOWALNY Ten adaptacyjny grzejnik jest kompatybilny z Ligier 162 wyposażony w silnik Lombardini . Ta wysokiej jakości część pozwoli Ci na wymianę chłodnicy bez zrujnowania Ciebie !
148,33 €
Chłodnica klimatyzacyjna Ligier Ixo i JS50

Chłodnica klimatyzacyjna Ligier Ixo i JS50 Twoja klimatyzacja nie jest już w stanie wytwarzać zimna, chłodnica (lub skraplacz) jest bez wątpienia uszkodzona. Istotny element w produkcji chłodu systemu klimatyzacji, ten skraplacz zadowoli Cię swoją jakością, aby utrzymać Cię w świeżości
141,58 €
Grzejnik ligier ambra - 118353

AMBRA LINE (FOCK ENGINE) ADAPTABLE (grzejnik z boku) Ten grzejnik z możliwością dostosowania jest zarezerwowany dla następujących modeli Ambra marka Ligier . Należy pamiętać, że ta część jest zarezerwowana dla modeli z chłodnicą z boku i silnikiem Lombardini FOCS. Mając pewność, że zapłacimy najlepszą cenę, trudno się oprzeć!
148,33 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Korek naczynia wzbiorczego ligier - 118403

Korek zbiornika wyrównawczego Ten korek zbiornika wyrównawczego jest przykręcony Ligier . Można go zamontować na modelach 162 / AMBRA / NOVA / XTOO R, RS, S, MaxIxo, JS50 i JSRC marki Ligier oraz modele MGO 31 4, Cargo oraz Dué 2 i 3 marki Microcar. Jego cena zniżki może tylko uwieść!
16,25 €
Korek zbiornika wyrównawczego

Ligier Nova, Xtoo 1/2/r/s/rs, Optimax, Ixo Korek utrzymuje zbiornik wyrównawczy w stanie wodoszczelności, jeśli zauważysz utratę szczelności korka zbiornika wyrównawczego LigierJeśli zauważysz utratę szczelności korka, pomyśl o jego szybkiej wymianie. Umożliwia on prawidłowe funkcjonowanie układu chłodzenia.
11,58 €
Naczynie wzbiorcze Ligier Nova, XTOO 1 & 2, XTOO Max

Ligier Nova, XTOO 1, XTOO 2, XTOO Max Jeśli zbiornik wyrównawczy (zbiornik płynu chłodzącego) przecieka, należy go jak najszybciej wymienić, aby uniknąć przegrzania silnika VSP Ligier .
31,58 €
Naczynie wzbiorcze Ligier

Ligier XTOO R, RS, S, Ixo, Optimax, JS50 i JSRC Czy masz problemy z przegrzewaniem się silnika? Upewnij się, że zbiornik wyrównawczy lub zbiornik płynu chłodzącego jest w idealnym stanie. Jeśli nie, wymień ją na naszą nową i oryginalną część na Piecesanspermis.fr
54,92 €
  • Promocja!
Czujnik termo kontaktów do grzejników LIGIER i MICROCAR

Sonda termokontaktowa do grzejników LIGIER i MICROCAR Ten czujnik termo-kontaktowy do grzejników jest przystosowany do następujących marek Ligier oraz Microcar samochodów bez licencji. Solidny i niezawodny, pozwoli Ci przeprowadzić naprawę szybko i taniej!
10,58 € 11,58 €
  • Promocja!
Wentylator elektryczny ligier - 118425

Silnik wentylatora elektrycznego dla LIGIER Ten elektryczny agregat wentylatora może być dostosowany do różnych modeli marki Ligier . Jeśli potrzebujesz wymienić tę część w swoim samochodzie, nie zwlekaj i poddaj się jej rabatowej cenie!
38,00 € 50,00 €
  • Promocja!
Dmuchawa śmigłowa - 9718333

Śmigło dmuchawy do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło wentylatora jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy małych samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs
20,25 € 23,25 €
  • Promocja!
Wentylator wyciągowy - 9718331

Śruba ssąca do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło zasysające jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy, dla modeli samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs. Niezawodny i solidny, jego cena zniżkowa może tylko cię uwieść!
20,25 € 23,25 €
Zawór grzewczy do Ligier

Robinet de chauffage pour Ligier Situé généralement sur le côté de la culasse, le robinet de chauffage permet l'ouverture et la fermeture en eau à haute température venant du radiateur principal, il permet par son ouverture la production de chauffage à destination de l'habitacle.
28,75 €
Compresseur de climatisation MGO 3/4/5/6, Ligier JS50, Dué

Ligier Ixo, JS50/JS50L, Microcar MGO 3/4/5/6 i Dué 2/3/5/6 Ten kompresor klimatyzacji jest zarezerwowany dla modeli Ligier, Microcar i Dué . Mając pewność, że płacimy za produkty wysokiej jakości w najlepszej cenie, trudno się oprzeć!
241,67 €
Kran grzewczy aixam - 2K012

Ten zawór odcinający jest montowany na grzejnikach grzewczych w celu Aixam . Umożliwia zarządzanie ogrzewaniem wnętrza pojazdu. Część wysokiej jakości, wytrzymała, która spełni Państwa oczekiwania!
12,42 €
Stop fuite radiateur

Zatrzymaj wyciek z chłodnicy Jeśli zauważysz jeden lub więcej wycieków w chłodnicy, nie wahaj się użyć naszego dodatku do chłodnic, aby zapobiec przegrzaniu silnika.
16,58 €
Thermostat de climatisation

Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, 6, Dué 2, 3/5 Termostat klimatyzacji do samochodów bezlicencyjnych jest kluczowym elementem układu klimatyzacji, odpowiedzialnym za regulację temperatury w kabinie pasażerskiej. Zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu termicznego, termostat ten kontroluje działanie klimatyzacji poprzez regulację temperatury powietrza wdmuchiwanego do samochodu. Przywróć komfort termiczny w swoim samochodzie bez prawa jazdy, wybierając jakość i niezawodność naszego oryginalnego termostatu klimatyzacji. Zdecyduj się na gwarantowaną wydajność i spokój ducha. Zamów już teraz, aby cieszyć się wydajną klimatyzacją podczas podróży.
43,21 €
Patte support de radiateur

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC "Wspornik chłodnicy" jest częścią systemu wsparcia chłodnicy w komorze silnika pojazdu. Wspornik ten jest zwykle przymocowany do podwozia samochodu i służy do bezpiecznego utrzymywania chłodnicy na miejscu. Wspornik chłodnicy odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu stabilności chłodnicy, co jest niezbędne dla jej wydajności. Jeśli konieczna jest wymiana wspornika chłodnicy, ważne jest, aby wybrać oryginalną część wysokiej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność chłodnicy. Wybór oryginalnego wspornika zapewnia precyzyjną kompatybilność z danym modelem pojazdu. Zamów teraz, aby uzyskać bezpieczne i niezawodne rozwiązanie zamienne.
31,92 €
Tendeur courroie climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Jest to element układu klimatyzacji pojazdu. Odpowiada za utrzymanie prawidłowego napięcia paska klimatyzacji, zapewniając prawidłowe działanie sprężarki klimatyzacji. Sprężarka klimatyzacji odgrywa kluczową rolę w procesie chłodzenia powietrza wewnątrz pojazdu. Pasek klimatyzacji, utrzymywany w napięciu przez napinacz, umożliwia przekazywanie mocy z silnika do sprężarki
34,53 €
Ensemble de tirants climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Zespół drążka kierowniczego klimatyzacji jest istotną częścią układu, odpowiedzialną za prawidłowe pozycjonowanie i stabilność komponentów klimatyzacji w pojeździe. Drążki kierownicze odgrywają kluczową rolę w utrzymywaniu różnych elementów układu klimatyzacji na miejscu, zapewniając jego prawidłowe działanie. Przywróć integralność układu klimatyzacji, wybierając wysokiej jakości oryginalny zestaw drążków kierowniczych. Wybierz pewność i spokój ducha. Zamów teraz, aby uzyskać wydajną i długotrwałą klimatyzację w podróży.
48,57 €