Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Windows Ligier

Czy boczna lub ćwiartkowa szyba w Twoim Ligier buggy została uszkodzona?

Nie wahaj się wymienić jej niskim kosztem. Piecesanspermis oferuje szeroką gamę szyb w bezkonkurencyjnych cenach. Te adaptowalne części będą idealnie pasować do Twojego Ligier.

Filtry aktywne

Vitre bleutée portière droite Ligier IXO

Ligier Ixo Uderzyłeś w szybę drzwi po stronie kierowcy i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego samochodu bez prawa jazdy Ligier Ixo.
133,17 €
Vitre bleutée portière droite Ligier IXO

Ligier Ixo Uderzyłeś w szybę drzwi (od strony pasażera) i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego samochodu bez prawa jazdy Ligier Ixo.
133,17 €
Vitre verte portière gauche Microcar MGO P96, P98

Ligier JS60 i Microcar MGO 3/4/5/6 Uderzyłeś w szybę drzwi po stronie kierowcy i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego samochodu bez prawa jazdy.
84,42 €
Vitre verte portière gauche Microcar MGO P96, P98

Ligier JS60 i Microcar MGO 3/4/5/6 Uderzyłeś w szybę drzwi (od strony pasażera) i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego samochodu bez prawa jazdy.
84,42 €
Zielone okienko na prawych drzwiach Chatenet Media, Barooder

Chatenet Media i Barooder Uderzyłeś w szybę drzwi pasażera na Chatenet i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego Chatenet.
106,42 €
Hublot vert arrière gauche fixe Ligier

Ligier X-Too Max/R Uderzyłeś w szybę swojego X-Too i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (strona kierowcy) zaprojektowaną specjalnie dla Twojego Ligier X-Too.
101,00 €
Vitre teintée Ligier JS50

Ligier JS50, JS50L faza I, II, III Uderzyłeś w szybę drzwi i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (od strony kierowcy) zaprojektowaną specjalnie do samochodu bez prawa jazdy Ligier JS50.
94,75 €
Hublot arrière gauche fixe Bellier

Ligier X-Too 1, 2, XTOO S i Dué JS42 Uderzyłeś w szybę swojego VSP i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (od strony pasażera) dla Ligier i Dué.
87,17 €
Hublot vert arrière gauche fixe Ligier

Ligier XTOO R i XTOO Max Uderzyłeś w szybę swojego X-Too i zaraz pęknie? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (po stronie pasażera) zaprojektowaną specjalnie dla Twojego Ligier X-Too.
101,00 €
Vitre teintée Ligier JS50

Ligier JS50, JS50L faza 1, 2, 3 Uderzyłeś w szybę drzwi i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (od strony pasażera) zaprojektowaną specjalnie dla samochodów bez prawa jazdy Ligier JS50 i JS50L.
94,75 €
Vitre custode gris fumé Ligier JS50

Ligier JS50 (faza 1) Czy miałeś uderzenie w boczną szybę (po stronie kierowcy) swojego Ligier JS50 i czy jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego Ligier.
109,92 €
Przydymiona tylna szyba, prawa Ligier JS50

Ligier JS50 (faza 1) Czy miałeś uderzenie w boczną szybę (po stronie pasażera) swojego Ligier JS50 i czy jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową zaprojektowaną specjalnie dla Twojego Ligier.
109,92 €
Vitre custode gauche Ligier JS56

Ligier JS50 (fazy 2 i 3) Uderzyłeś w szybę swojego VSP i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwi po stronie kierowcy dla Ligier JS50.
110,75 €
Prawe okno boczne Ligier JS50 (faza 2 i 3)

Ligier JS50 (fazy 2 i 3) Uderzyłeś w szybę swojego VSP i jest ona bliska pęknięcia? Nie czekaj i wymień ją na naszą szybę drzwiową (po stronie pasażera) dla Ligier JS50.
110,75 €
Vitre custode gauche Microcar / Ligier

Ligier JS RC i Microcar F8C Wymień prawą ćwiartkę szyby (po stronie pasażera) w swoim samochodzie bez prawa jazdy na naszą adaptowalną szybę. Zaprojektowana z myślą o łatwym montażu i wyjątkowej przejrzystości optycznej, nasza prawa ćwiartka szyby zapewnia dobrą widoczność i solidną trwałość, odporną na warunki atmosferyczne i zróżnicowane warunki jazdy. Wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, nasza szyba zapewnia niezawodną ochronę przed żywiołami, zachowując jednocześnie czysty wygląd. Przywróć funkcjonalność i bezpieczeństwo swojego samochodu, zastępując uszkodzoną szybę naszym adaptowalnym modelem. Zamów już dziś, aby odzyskać spokój ducha i w pełni bezpieczną jazdę
81,00 €
Vitre custode gauche Microcar / Ligier

Ligier JS RC i Microcar F8C Łatwo wymień uszkodzoną tylną szybę swojego hatchbacka na naszą adaptowalną lewą tylną szybę. Zaprojektowana z myślą o precyzyjnym dopasowaniu do różnych modeli, nasza lewa ćwiartka szyby oferuje szybki i łatwy montaż, zapewniając idealne dopasowanie i oryginalną estetykę. Popraw wygląd i funkcjonalność swojego hatchbacka, wybierając naszą adaptowalną lewą tylną szybę. Zamów już dziś, aby przywrócić widoczność i bezpieczeństwo pojazdu, zachowując jego oryginalny wygląd
81,00 €
Tylna szyba Ligier JS50...

Ligier JS50, JS50L faza 1, 2, 3, 4 Przyciemniana tylna szyba pasująca do wszystkich modeli Ligier JS50, część zgodna z oryginalnym produktem.
158,25 €
Joint lèche vitre

Uszczelka wycieraczek Ligier Ixo Uszczelka spryskiwacza szyby Ligier Ixo jest istotną częścią systemu hydroizolacji pojazdu, chroniącą wnętrze przed wodą i kurzem. Zaprojektowana specjalnie dla modelu Ligier Ixo, uszczelka ta zapewnia precyzyjne dopasowanie i łatwy montaż, bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności mechanicznych. Wybierz uszczelkę spryskiwacza szyby Ligier Ixo, aby utrzymać swój pojazd w idealnym stanie i chronić jego wnętrze. Zamów tę wysokiej jakości część zamienną już dziś, aby zapewnić niezawodną ochronę przed żywiołami i optymalne wrażenia z jazdy.
56,75 €