Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Gimbal Ligier

Piecesanspermis jest w stanie wyprodukować wszystkie wały kardana dla pojazdów bez prawa jazdy. Jeśli Twój wał kardana homokinetycznego nie jest wymieniony na naszej stronie, skontaktuj się z nami!

Filtry aktywne

  • Promocja!
Zestaw transmisyjny po stronie skrzyni biegów

Zestaw transmisyjny (po stronie skrzyni biegów) Ten zestaw przekładniowy tworzy połączenie między skrzynią biegów a wałem napędowym. Składa się z osłony przekładni od strony skrzyni biegów (mocowanie kulowe), worka ze smarem, dwóch zacisków i osłony wału kardana. Sprawdź, czy Twój samochód jest wyposażony w zespół kuli lub statywu Liczba wypustów : 18
35,75 € 45,75 €
Zestaw transmisyjny po stronie przekładni statywu

Zestaw transmisyjny (po stronie skrzyni biegów) Ten zestaw do skrzyni biegów tworzy połączenie między wałem napędowym a skrzynią biegów. Składa się z osłony przekładni od strony skrzyni biegów (zespół trójnogu), worka ze smarem, dwóch zacisków i mieszków wału kardana. Sprawdź, czy Twój samochód jest wyposażony w zespół kuli lub statywu Liczba wypustów : 19
39,90 €
Zestaw do przekładni po stronie koła

Zestaw transmisyjny (od strony koła) Ten zestaw transmisyjny tworzy połączenie między kołem a skrzynią biegów. Składa się on z końcówki przekładni od strony koła, worka smarowego, dwóch zacisków i mieszków wału kardana. Jest on zarezerwowany dla następujących marek Ligier , Microcar , JDM i Chatenet .
45,75 €
  • Promocja!
LIGHT Gimbal optima / prima prawo

LIGIERA OPTIMA / PRIMA (480 mm) Ten wysokiej jakości wał kardana jest solidną częścią, zaprojektowaną specjalnie dla modeli Optima oraz Prima modele marki Ligier . Należy pamiętać, że wał ten mierzy 480 mm i jest przeznaczony do prawej strony wózka, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem!
89,17 € 149,17 €
Wał Cardana LIGIER 162 po lewej

LIGIER 162 (630 mm) (Grzejnik z boku) Ten wał kardana jest specjalnie zaprojektowany dla modelu 162 marki Ligier . Ta część ma wymiar 630 mm i będzie pasować do produktów z chłodnicą z boku.
99,08 €
LIGHT Gimbal ambra prawo

LIGIER AMBRA (540 mm) (Grzejnik z boku) Ten wał kardana jest specjalnie zaprojektowany dla modelu Ambra marki Ligier . Ta część ma wymiar 540 mm i będzie pasować do produktów z chłodnicą z boku.
99,08 €
Gimbal MICROCAR MGO 1 i 2 / M8 / F8C Prawy/Lewy

Do Microcar MGO 1 i MGO 2 / M8 / F8C lewy i prawy - Dué First Lewa - (610 mm) Jest to gimbal 610 mm dedykowany do modelu MGO1 i 2 marki pojazdu bez licencji Microcar idealnie pasuje do Twojego samochodu, zarówno na prawą jak i lewą stronę. ten wysokiej jakości produkt w promocyjnej cenie spełni wszystkie Twoje oczekiwania!
99,08 €
Prawa Kardasjańska JDM titane

TYTAN JDM 1/2/3 (600mm) Ten prosty wał kardana jest zaprojektowany tak, aby dostosować się do 3 generacji modelu Titane marki JDM . Z nienaganną jakością i zniżkową ceną, trudno się jej oprzeć! Należy pamiętać, że model ten mierzy 600 mm i jest montowany po prawej stronie pojazdu.
99,08 €
Cardan LIGIER xtoo rs dci

LIGIER XTOO RS DCI Lewa (710 mm) Ten wysokiej jakości wał jest solidną częścią, zaprojektowaną specjalnie dla modeli Xtoo RS DCI modele marki Ligier . Należy pamiętać, że ten wałek mierzy 710 mm i jest przeznaczony do lewej części wózka, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem!
99,08 €
Wał Kardana LIGIER XPRO lewy

LIGIER XPRO LEWY (620mm) Wałek ten jest specjalnie zaprojektowany dla modelu XPRO marki Ligier . Ta część ma wymiar 620 mm i będzie pasować do produktów z chłodnicą z boku.
99,08 €
LIGIER XPRO Wał Cardana prawy

LIGIER XPRO STRAIGHT (590mm) Wałek ten jest specjalnie zaprojektowany dla modelu XPRO marki Ligier . Ta część ma wymiar 590 mm i będzie pasować do produktów z chłodnicą z boku.
99,08 €
Cardan gauche Ligier Ixo, Microcar MGO3, 4/5 et Dué 2, 3/5

Lewy wał napędowy (660 mm) do Ligier XTOO RS, Ixo, Microcar MGO3, 4/5 i Dué 2, 3/5 Jeśli wał napędowy wykazuje oznaki zużycia, z wybojami lub przebitą uszczelką wału, wymień cały wał napędowy i ciesz się najlepszą możliwą transmisją. Pamiętaj, aby sprawdzić długość zmiażdżonego wału napędowego
99,08 €
Wał Cardana LIGIER JS50 i JS50L prawy

LIGIER JS50 i JS50L STRAIGHT (580 mm) Ten wysokiej jakości wał kardana jest solidną częścią, specjalnie zaprojektowaną dla modelu LIGIER JS50 i JS50L. Należy pamiętać, że wał ten mierzy 580 mm i jest przeznaczony dla strony pasażera samochodu, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem!
99,08 €
Zacisnąć nakrętkę przekładni

Nakrętka wału Cardana wszystkie modele Wymieniłeś swoje wały napędowe i zauważyłeś, że nakrętki wałów napędowych są porysowane lub nie nadają się do ponownego użycia. Wymień je na nowe nakrętki wału napędowego dla większego bezpieczeństwa i zapewni łatwiejszy montaż.
0,75 €
Samozabezpieczająca nakrętka przekładni

Nakrętka wału Cardana wszystkie modele Wymieniłeś wały Kardana i zauważyłeś, że nakrętki są porysowane lub nie nadają się do ponownego użycia. Wymień je na nowe nakrętki kardana dla większego bezpieczeństwa, które zapewnią Ci łatwiejszy montaż, a dzięki prostemu dokręceniu unikniesz odkręcania się podczas drgań.
1,58 €
Zacisk

Dla wszystkich pojazdów bez licencji Ten zestaw 2 zacisków jest idealny do zagwarantowania dobrego zamocowania mieszków na końcach przekładni VSP. Zaciski mogą być stosowane zarówno na mieszkach od strony koła, jak i od strony skrzyni biegów. Nie musisz mieć konkretnego zacisku, aby dokręcić zaciski.
2,08 €
Mieszek napędowy

WSZYSTKIE MARKI, WYMIAR SKRZYNI BIEGÓW / KOŁA = PODOBNY Ten kardanowski mieszek jest częścią, która bez problemu zmieści się w Twoim samochodzie bez prawa jazdy. Kompatybilny z największymi markami wózków, działa tak samo na skrzyni biegów jak na kole!
2,92 €
Zestaw miechów transmisyjnych

1 KLIN + 1 WOREK SMARU + 2 KOŁNIERZE Zestaw ten zawiera 1 mieszek, 1 worek smaru i 2 zaciski. Ten kompletny zestaw będzie pasował do twojego wózka Aixam , Ligier , Microcar , Chatenet , Bellier i Erad. Przy tej zniżkowej cenie, trudno ją pokonać!
5,33 €
Saszetka smaru

Saszetka smaru do skrzyni biegów Ten worek smaru jest niezbędnym produktem do Twojego koszyka. To będzie twój najlepszy sprzymierzeniec w utrzymaniu mechaniki!
1,17 €
Wałek napędowy prosty dla MICROCAR MGO 3/4/5/6 i Dué 3/4/5/6

MICROCAR MGO 3/4/5 /6, Dué 3, 4, 5, 6 PRAWY (565 mm) Ten przegub kardana jest zarezerwowany dla modelu MGO 3/4/5/6 marki Microcar . Przy wymiarze 565mm, doskonale zastąpi Twój uszkodzony wałek kardana, nie wspominając o jego promocyjnej cenie! Zauważ, że ten gimbal jest zamontowany po prawej stronie pojazdu.
99,08 €
Écrou de cardan

Adaptowalna nakrętka przegubu kulowego do wszystkich modeli samochodów bez prawa jazdy. Adaptowalne nakrętki przegubu uniwersalnego lub kulowego są niezbędnymi elementami gwarantującymi stabilność i bezpieczeństwo połączeń mechanicznych w samochodzie bez prawa jazdy. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i o solidnej konstrukcji, nakrętki te oferują wyjątkową odporność na naprężenia mechaniczne i wibracje, zapewniając niezawodne działanie na drodze. Wybierz te adaptowalne nakrętki, aby zapewnić bezpieczną jazdę i cieszyć się optymalną jakością jazdy podczas każdej podróży Średnica: 10 mm
1,58 €
Deflektor skrzyni biegów

LIGIER OPTIMA -JS12-JS14/ MICROCAR SPID AND LYRA / BELLIER VX500 Ten selektor skrzyni biegów jest przystosowany do wielu modeli, takich jak OptimaJS12 i JS14 marki Ligier ; Spid i Lyra dla Microcar a dla VX500 od Bellier . Wysokiej jakości część, która będzie idealnie pasować do Twojego wózka!
24,17 €
  • Promocja!
Gimbal Ligier JS50 i JS50L w lewo

LIGIERA JS50 i JS50L LEWA (675 mm) Ten wysokiej jakości wał kardana jest solidną częścią, specjalnie zaprojektowaną dla modelu LIGIER JS50 i JS50L. Należy pamiętać, że wał ten mierzy 675 mm i jest przeznaczony dla lewej strony samochodu, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem!
39,08 € 99,08 €