Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Cylinder dla JDM

Jeśli twój sejf zostanie źle zamknięty lub nie zamknie się już, nie panikuj! Piecesanspermis.fr posiada serię podnośników do JDM. Unikaj zwijania tułowia otwieranego za pomocą piecesanspermis!

Filtry aktywne

Siłownik klapy tylnej jdm albizia - 107079

JDM ALBIZIA tylny cylinder Ten tylny cylinder został specjalnie zaprojektowany dla modelu JDM Albizia. Wyprodukowany z największą starannością przez naszego dostawcę, produkt ten przyniesie Państwu pełną satysfakcję zarówno ze względu na cenę, jak i łatwość montażu dzięki naszym wskazówkom.
9,58 €
Siłownik klapy tylnej jdm abaca - 107335

JDM tylne gniazdo ABACA Ten przeceniony tylny podnośnik jest kompatybilny z wszystkimi pojazdami JDM Abaca. Jest to bez wątpienia część, której potrzebujesz, jeśli Twój bagażnik nie zamyka się prawidłowo!
9,58 €
Siłownik klapy tylnej jdm titane 2-3 - 907165

JDM TITANIUM 2-3 TYLNY CYLINDER Specjalnie zaprojektowany dla samochodów JDM bez licencji Titaneten tylny jack da Ci pełną satysfakcję dzięki swojej solidności. Zawsze w niskiej cenie, ten produkt jest niezbędny, aby zapewnić dobre otwarcie bagażnika.
9,58 €
Siłownik klapy tylnej jdm titane 1 - 907001

JDM TITANE 1 tylny cylinder Ten tylny cylinder zaprojektowany dla JDM titane 1 został wyprodukowany zgodnie z najsurowszymi normami europejskimi. Materiały użyte do produkcji tego tylnego cylindra są bardzo wytrzymałe, co zapewnia mu długą żywotność.
9,58 €
Siłownik klapy tylnej microcar

JDM ORANE tylny podnośnik Problem przy zamykaniu bagażnika? Być może nadszedł czas na wymianę tylnego cylindra w Twoim JDM Orane. W tym przypadku nie wahaj się dłużej, zamów tę część, która zostanie dostarczona do Ciebie tak szybko, jak to możliwe i po obniżonej cenie. 2.5.0.0
9,58 €
Siłownik klapy tylnej JDM Aloes i Roxsy

Podnośnik do klapy bagażnika JDM Aloes i Roxsy Ten podnośnik tylnej klapy jest specjalnie wykonany dla samochodów JDM Aloes i Roxsy. Dobre wykończenie i cena sprawiają, że klapa jest produktem o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.
9,58 €
Fixation de rotule de verin

Uniwersalny Potrzebujesz wymienić swoje mocowanie kuli cylindra? Kup naszą nową i adaptowalną część przeznaczoną do wszystkich modeli samochodów bez licencji. średnica: 10 mm długość gwintu: 16 mm
4,25 €