Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Klimatyzacja

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą komponentów klimatyzacji do samochodów bez prawa jazdy, zaprojektowanych z myślą o komforcie na drodze.

Znajdź niezbędne części, od sprężarek po skraplacze i kanały, aby zapewnić najlepszą wydajność układu klimatyzacji w swoim pojeździe.

Zachowaj chłód przez cały rok, wybierając z naszej oferty wysokiej jakości części, specjalnie dostosowanych do modeli samochodów bez prawa jazdy.

Ciesz się przyjemnym klimatem wewnątrz pojazdu i przyjemną jazdą dzięki naszym niezawodnym i trwałym rozwiązaniom klimatyzacyjnym.

Filtry aktywne

  • Nowy
Thermostat de climatisation

Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, 6, Dué 2, 3/5 Termostat klimatyzacji do samochodów bezlicencyjnych jest kluczowym elementem układu klimatyzacji, odpowiedzialnym za regulację temperatury w kabinie pasażerskiej. Zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu termicznego, termostat ten kontroluje działanie klimatyzacji poprzez regulację temperatury powietrza wdmuchiwanego do samochodu. Przywróć komfort termiczny w swoim samochodzie bez prawa jazdy, wybierając jakość i niezawodność naszego oryginalnego termostatu klimatyzacji. Zdecyduj się na gwarantowaną wydajność i spokój ducha. Zamów już teraz, aby cieszyć się wydajną klimatyzacją podczas podróży.
43,21 €
  • Nowy
Ensemble de tirants climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Zespół drążka kierowniczego klimatyzacji jest istotną częścią układu, odpowiedzialną za prawidłowe pozycjonowanie i stabilność komponentów klimatyzacji w pojeździe. Drążki kierownicze odgrywają kluczową rolę w utrzymywaniu różnych elementów układu klimatyzacji na miejscu, zapewniając jego prawidłowe działanie. Przywróć integralność układu klimatyzacji, wybierając wysokiej jakości oryginalny zestaw drążków kierowniczych. Wybierz pewność i spokój ducha. Zamów teraz, aby uzyskać wydajną i długotrwałą klimatyzację w podróży.
48,57 €
  • Nowy
Support compresseur de climatisation

Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, 6, Dué 2, 3/5, 6 Dolny wspornik sprężarki klimatyzacji do samochodów bez licencji jest kluczową częścią, która utrzymuje sprężarkę klimatyzacji na miejscu w układzie klimatyzacji pojazdu. Wspornik ten zapewnia stabilność sprężarki, która jest odpowiedzialna za sprężanie i cyrkulację czynnika chłodniczego niezbędnego do działania układu klimatyzacji. Przywróć wydajność układu klimatyzacji, wybierając jakość i trwałość naszego oryginalnego dolnego mocowania sprężarki. Wybierz pewność i spokój ducha. Zamów teraz, aby uzyskać wydajny układ klimatyzacji w samochodzie bez prawa jazdy.
74,19 €
  • Nowy
Tendeur courroie climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Jest to element układu klimatyzacji pojazdu. Odpowiada za utrzymanie prawidłowego napięcia paska klimatyzacji, zapewniając prawidłowe działanie sprężarki klimatyzacji. Sprężarka klimatyzacji odgrywa kluczową rolę w procesie chłodzenia powietrza wewnątrz pojazdu. Pasek klimatyzacji, utrzymywany w napięciu przez napinacz, umożliwia przekazywanie mocy z silnika do sprężarki
34,53 €