Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Przewody hamulcowe innych marek

Odkryj naszą szeroką gamę przewodów hamulcowych w bezkonkurencyjnych cenach.

Filtry aktywne

Przewód hamulcowy przedni aixam - 6L017

AIXAM A540 / 400 / 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA / SCOUTY Gdy węże hamulcowe są nieczynne (nieszczelne), hamowanie staje się niemożliwe, ponieważ ciśnienie płynu nie dociera już do hamulców. Ten przewód hamulcowy jest przystosowany do wszystkich typów od modelu 400 w górę. Pamiętaj również o sprawdzeniu pompy głównej, problem może pochodzić z tej części.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni chatenet - 111419

CHATENET BAROODER / MEDIA Nie możesz już hamować? Nie szukaj dalej, ten przedni przewód hamulcowy jest przystosowany do Chatenet barooder i nośników, został wyprodukowany identycznie jak oryginał. Radzimy sprawdzić pompę hamulcową i poziom płynu hamulcowego.
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, JS60, Microcar MGO 4/5, 6, Dué 3/5, 6 Jeśli tylne hamulce przeciekają, prawdopodobnie przyczyną jest przewód hamulcowy. Wymień go na naszą nową oryginalną część do najnowszych modeli z Ligier, Microcar i Dué
64,08 €
Przedni przewód hamulcowy...

Casalini Sulky 2008, M10, M12, M14, M20 Zapewnij bezpieczną jazdę z naszym wysokiej jakości adaptowalnym przewodem hamulcowym. Zaprojektowany, aby zapewnić optymalną reakcję i niezawodne hamowanie, nasz przedni przewód hamulcowy idealnie pasuje do Twojego pojazdu. Wykonany z trwałych materiałów i solidnej konstrukcji, nasz przedni przewód hamulcowy został zaprojektowany tak, aby wytrzymać codzienne zużycie, zapewniając wyjątkową trwałość i niezawodną długoterminową wydajność. Zamów już dziś, aby zyskać pewność prowadzenia i optymalną skuteczność hamowania na każdej drodze. Długość: 270 mm
21,58 €
Flexible de frein arrière droit casalini

Casalini M14, M20 Zapewnij niezawodne hamowanie dzięki naszemu elastycznemu przewodowi hamulcowemu z prawej strony. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował i zapewniał optymalną reakcję, nasz przewód hamulcowy zapewnia bezpieczną i płynną jazdę. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji, nasz przewód hamulcowy został zaprojektowany tak, aby wytrzymać codzienne zużycie, zapewniając wyjątkową trwałość i niezawodną długoterminową wydajność. Zamów już dziś, aby jeździć pewnie, z responsywnym, wysokowydajnym układem hamulcowym długość: 470 mm
20,75 €
Flexible de frein arrière gauche Casalini

Casalini M14, M20 Zapewnij niezawodne hamowanie dzięki naszemu adaptowalnemu przewodowi lewego tylnego hamulca. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował i zapewniał optymalną reakcję, nasz przewód hamulcowy zapewnia bezpieczną i płynną jazdę. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i solidnej konstrukcji, nasz przewód hamulcowy został zaprojektowany tak, aby wytrzymać codzienne zużycie, zapewniając wyjątkową trwałość i niezawodną długoterminową wydajność. Zamów już dziś, aby jeździć pewnie z responsywnym, wysokowydajnym układem hamulcowym
21,58 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
Flexible de frein - JDM

JDM Albizia, Abaca, Aloes, Roxsy, Aloes Ten przewód hamulcowy w stylu lotniczym jest niezbędnym elementem poprawiającym osiągi i bezpieczeństwo hatchbacka. Zaprojektowany, aby przewyższać standardy standardowych przewodów hamulcowych, oferuje wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Wybierz ten wysokiej jakości przewód hamulcowy do swojego hatchbacka i ciesz się bezpieczniejszą, bardziej responsywną jazdą. Zamów go już dziś, aby poprawić wydajność układu hamulcowego.
20,75 €
copy of Flexible de frein - JDM

JDM Aloes, Roxsy, Xheos Ten lewy przedni przewód hamulcowy w stylu lotniczym to wysokowydajne ulepszenie dla samochodu bez prawa jazdy. Zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą wytrzymałość i zwiększoną trwałość w porównaniu ze standardowymi przewodami hamulcowymi, jest idealny dla kierowców dbających o bezpieczeństwo i osiągi. Montaż tego lewego przedniego przewodu hamulcowego jest stosunkowo prosty i może znacznie poprawić reakcję układu hamulcowego. Niezależnie od tego, czy jeździsz samochodem bez prawa jazdy na co dzień, czy też chcesz poprawić jego osiągi na torze, ten przewód hamulcowy w stylu lotniczym to mądry wybór. Zwiększ bezpieczeństwo jazdy, zamawiając ten przewód już dziś.
20,75 €
Flexible de frein

Przewód hamulcowy między rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową Ten adaptowalny przewód hamulcowy jest niezbędnym elementem pojazdów bez licencji. Zapewnia on kluczowe połączenie między tylnym rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową, zapewniając skuteczny transfer ciśnienia hydraulicznego w układzie hamulcowym. Dzięki długości 2,20 m przewód ten oferuje elastyczność niezbędną do dostosowania do różnych modeli pojazdów bez licencji. Wybierz ten adaptowalny przewód hamulcowy do swojego samochodu bez prawa jazdy, niezależnie od tego, czy musisz przeprowadzić naprawę, czy wymianę. Zamów ten przewód już dziś, aby skutecznie konserwować swój pojazd.
34,92 €