Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Wózek z pomostem głównym bez prawa jazdy

Piecesanspermis oferuje Państwu pompy główne, które można przystosować do wielu samochodów bez licencji (aixam, ligier, jdm, microcar, chatenet, bellierW trosce o Twój budżet i Twoje bezpieczeństwo, Piecesanspermis gwarantuje wysokiej jakości części w najlepszej cenie.

Filtry aktywne

Zaciski pompy hamulcowej Aixam zakres impulsów, Vision, Sensationemocje i Minauto

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover i GTO z serii Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i Minauto Oryginalne zaciski pompy hamulcowej do modeli z serii Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i Minauto w promocyjnych cenach.
4,08 €
Popychacz pompy hamulcowej Aixam D-truck

Popychacz pompy hamulcowej Aixam D-truck Wymień popychacz pompy hamulcowej na Aixam D-truck z naszą nową i oryginalną częścią w najniższej cenie na Piecesanspermis.fr
7,42 €
Otoczenie pompy hamulcowej Aixam oraz Minauto

Aixam City, City S, Roadline, Scouty, Crossline, City, COupé, Crossline, Crossover i GTO (gama Impulsion, Vision, Sensation, Emotion) oraz Minauto Gumowa osłona pompy hamulcowej jest częścią, która działa jako uszczelnienie między fartuchem silnika a kabiną pasażerską. Jeśli brakuje tej części lub jest ona w złym stanie, należy ją jak najszybciej wymienić.
13,58 €
Adaptowalna pompa główna

AIXAM - LIGIER - MICROCAR - JDM - BELLIER - GRECAV ... Jeśli nie masz żadnych hamulców, ta pompa główna jest kompatybilna z większością samochodów bez licencji ( , , , JDM, ...) Pompa hamulcowa zwiększa ciśnienie płynu hamulcowego i rozprowadza go na przednie i tylne koła, co może być przyczyną braku hamowania
20,75 €
Słoik z płynem hamulcowym Aixam

Aixam 400, 400.4, 500SL, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, City, City S, Roadline, Scouty i Crossline Jeśli zauważysz wyciek płynu hamulcowego z pompy hamulcowej, prawdopodobnie jest to spowodowane pęknięciem zbiornika płynu hamulcowego. Kup nasz słoik płynu hamulcowego Aixam w najlepszej cenie.
15,42 €
Bouchon bocal liquide de frein Aixam

Korek płynu hamulcowego Aixam Korek zbiornika płynu hamulcowego z przełącznikami umożliwia sprawdzenie, czy poziom płynu hamulcowego w układzie hamulcowym jest prawidłowy
30,42 €
Cylinder główny Aixam

Pompa hamulcowa do samochodów AIXAM od 2010 Podłączenie odbywa się za pomocą 4 węży Pompa hamulcowa tłoczy płyn hamulcowy i rozprowadza go do przednich i tylnych kół i może być przyczyną braku hamowania
31,58 €
  • Promocja!
Pompa hamulcowa Ligier

Pompa hamulcowa Ligier Xtoo 1, 2, MaxR, S, RS, Optimax2, Ixo, JS50, Flex i JSRC Twój układ hamulcowy szwankuje, wymień pompę hamulcową dla Twojego Ligier na Piecesanspermis.fr. prawdziwy mistrz część układu hamulcowego Twojego pojazdu pompa hamulcowa w przypadku awarii musi zostać wymieniona.
39,92 € 49,92 €
WYŁĄCZNIK STOPU MIKROSAMOCHODU

Microcar Virgo 1, 2, 3, MC1 i MC2 Jedynym celem przełącznika stop jest aktywacja świateł hamowania po naciśnięciu, ostrzegając w ten sposób, że VSP zwalnia.
8,25 €
Dostosowywany wyłącznik krańcowy

Możliwość dostosowania do pompy głównej Ten wyłącznik stopu pasuje do pompy hamulcowej w większości samochodów nie posiadających licencji ( , , ,...). Ta niedroga część jest szybka w montażu i służy do sygnalizowania nacisku na pedał hamulca.
5,75 €
Cylinder główny jdm / ligier

JDM i LIGIER od 2008 / CHATENET CH26 - CH28 - CH30 - CH32 Ta pompa hamulcowa jest specjalnie przystosowana do najnowszych modeli JDM i LIGIER Ligier począwszy od 2008 r., jak również Chatenet CH26 - CH28 - CH30 - CH32 Dla starych modeli wózków, znajdź naszą pompę hamulcową na naszej stronie internetowej.
37,42 €
Ogranicznik hamowania Aixam - 6F16

Aixam przed 2008 r Hamowanie na samochodzie bez prawa jazdy jest ważne i musi być zadbane dla bezpieczeństwa. Aby uniknąć blokowania tylnych kół podczas hamowania, potrzebny jest ogranicznik siły hamowania w dobrym stanie, ponieważ pozwala on na zmniejszenie nacisku na tylne koła. Pozwala to na rozdzielenie hamowania pomiędzy przód i tył roweru.
24,08 €
Słoik płynu hamulcowego z nakrętką Grecav

Oryginalny słoik dla Grecav Eke oraz Sonique Zauważyłeś wyciek w swojej pompie hamulcowej Grecav? Sprawdź swój słoik i jego zakrętkę, czy nie są popękane. Znajdź na Piecesanspermis.fr wszystkie części hamulcowe do swojego Grecav EKE lub Sonique po najlepszej cenie.
24,00 €
Maitre cylindre - Bellier B8

Bellier B8 Pompa hamulcowa do samochodów bez prawa jazdy jest niezbędnym elementem układu hamulcowego, gwarantującym optymalne bezpieczeństwo na drodze. Wyprodukowana z wyjątkową precyzją pompa hamulcowa została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do pojazdu bez prawa jazdy Bellier B8, zapewniając niezawodne i czułe hamowanie. Zamów teraz!
135,50 €
Répartiteur de frein Aixam

Aixam (zakres Impulsion, Vision, Sensation, Emotion) Minauto Adaptacyjny rozdzielacz siły hamowania jest istotnym elementem układu hamulcowego pojazdu. Urządzenie to zostało zaprojektowane w celu zrównoważenia rozkładu siły hamowania między przednimi i tylnymi kołami, zapewniając zrównoważone i optymalne hamowanie. Wybierz ten wysokiej jakości adaptowalny rozdzielacz hamulców, aby zapewnić zrównoważone i bezpieczne hamowanie. Zamów tę część zamienną już dziś, aby utrzymać wydajność układu hamulcowego.
37,50 €
Maitre cylindre

Microcar Lyra, Virgo, MC1, MC2, Ligier 162, Ambra,Nova, Chatenet Stella, Media, Barooder, Bellier VX550, VX650, Opale, Divane, Casalini Sulky, M10, M12, M14, M20 Pompa hamulcowa o średnicy 19 mm jest kluczowym elementem układu hamulcowego pojazdu. Ta część jest zaprojektowana do przekształcania siły wywieranej na pedał hamulca w ciśnienie hydrauliczne, które jest następnie przenoszone na zaciski hamulcowe, powodując dociskanie klocków hamulcowych do tarcz. Wybierz tę wysokiej jakości pompę hamulcową 19 mm, aby uzyskać skuteczne, bezpieczne i niezawodne hamowanie. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić wydajność układu hamulcowego i bezpieczeństwo jazdy.
73,38 €