Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Bocal Lave Glace

Odkryj naszą pełną ofertę słoików do lodów w bezkonkurencyjnych cenach

Filtry aktywne

Zatyczka do słoika z myjką do lodu

Korek spryskiwacza przedniej szyby Aixam, Chatenet, JDM Wymień zaślepkę spryskiwacza przedniej szyby w najlepszej cenie na naszą nową i adaptowalną część zaprojektowaną specjalnie dla VSP marek Aixam, Chatenet i JDM
5,75 €
Słoik do mycia lodu Aixam Sensation oraz Minauto Dostęp

Aixam Gamy City, Crossline, Crossover, Coupé oraz GTO Sensation i Minauto Access Czy zbiornik spryskiwacza przedniej szyby jest przebity? Wymień go na naszą nową i adaptowalną część tej samej jakości co oryginalna dla modeli Aixam z gamy Sensation i Minauto Access.
44,08 €
Słoik do mycia lodu Aixam Mega 1, 2 i ciężarówka D

Aixam Mega 1, Mega 2 i D-truck Słoik spryskiwacza jest pęknięty, wymień go na naszą nową i oryginalną część sprzedawaną z pompką spryskiwacza do samochodów dostawczych tej marki Aixam
38,58 €
Słoik do mycia lodu Aixam (starsze modele)

Aixam 400, 400 Evo, 400.4, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, Crossline I i Scouty Skorzystaj z naszych nowych i adaptowalnych części w najlepszej cenie, słoik spryskiwacza przedniej szyby z pompką do Aixam tej samej jakości co oryginał.
32,75 €
Słoik z myjką do lodu Microcar

Microcar MC1, MC2, MGO 1, 2, 3, M8 i F8C Czy słoik spryskiwacza przedniej szyby przecieka? Wymień go na naszą identyczną część. Ten wyposażony w pompkę zbiornik płynu do spryskiwaczy jest oferowany w promocyjnej cenie.
39,92 €
Słoik do mycia lodu Chatenet

Chatenet Media, Barooder, CH26, CH28, CH30, CH32, Pick Up, Sporteevo, CH40, CH46, JDM Titane, Abaca, Albizia, Roxsy, Xheos Jeśli zauważasz wycieki i ubytki płynu do spryskiwaczy, prawie na pewno jest to spowodowane pęknięciem słoika spryskiwacza. Oto nasz słoik do spryskiwaczy opracowany specjalnie dla modeli Chatenet.
31,58 €
Zbiornik do mycia lodu Bellier B8

Zbiornik spryskiwacza z pompką Bellier B8 Pęknięty lub uszkodzony zbiornik spryskiwacza nie jest już szczelny. Wymień go na naszą nową oryginalną część zaprojektowaną specjalnie dla modelu Bellier B8
40,75 €
Bocal de lave glace Ligier / Microcar

Ligier Be-up, Xtoo 1 i 2, Xtoo max, Xtoo R, S, RS, Optimax 2, Ixo, JS60, JS50, Flex, Microcar MGO4, M cross, Dué 3 Zapewnij sobie optymalną widoczność podczas jazdy dzięki naszemu adaptowalnemu zbiornikowi spryskiwacza. Zaprojektowany tak, aby pasował do różnych modeli samochodów bez prawa jazdy, nasz zbiornik płynu do spryskiwaczy zapewnia stały dopływ płynu czyszczącego, aby przednia szyba była czysta i przejrzysta. Łatwo wymień uszkodzony lub zużyty zbiornik spryskiwacza na nasz adaptowalny model, aby zapewnić bezpieczną i czystą przednią szybę. Zamów już dziś, aby zapewnić bezpieczną jazdę w każdych warunkach pogodowych
49,08 €
copy of Tuyau de lave glace 3 x 4,5

Wąż spryskiwacza 4 x 5,5 Wąż spryskiwacza 4 x 5,5 jest niezbędnym elementem utrzymania wydajnego układu spryskiwaczy w pojeździe. Zaprojektowany w określonych wymiarach, zapewnia precyzyjny przepływ płynu do spryskiwaczy, gwarantując dobrą widoczność podczas jazdy. Dzięki wężowi spryskiwacza 4 x 5,5 można zapewnić, że wycieraczki otrzymują płyn, którego potrzebują do skutecznego czyszczenia przedniej szyby, poprawiając bezpieczeństwo i widoczność podczas jazdy. Wybierz tę wysokiej jakości część zamienną do funkcjonalnego spryskiwacza szyby przedniej. Zamów już dziś, aby cieszyć się bezpieczną jazdą. Sprzedawane w odcinkach o długości 1 metra.
1,66 €
Wąż do spryskiwacza 3 x 4,5

Wąż spryskiwacza przedniej szyby o średnicy 3 x 4,5 Wąż spryskiwacza o średnicy 3 x 4,5 jest niezbędnym elementem do utrzymania wydajności spryskiwaczy przedniej szyby. Dzięki precyzyjnym wymiarom wąż ten zapewnia wydajne dostarczanie płynu do spryskiwaczy do wycieraczek przedniej szyby, poprawiając widoczność podczas jazdy. Wąż spryskiwacza o średnicy 3 x 4,5 zapewnia dopływ płynu do wycieraczek, gwarantując skuteczne czyszczenie przedniej szyby. Wybierz tę wysokiej jakości część zamienną, aby uzyskać funkcjonalny układ spryskiwaczy. Zamów już dziś, aby zapewnić sobie bezpieczną jazdę. Sprzedawany w odcinkach o długości 1 metra.
1,66 €