Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Dźwignia cofania dla samochodów bez prawa jazdy

Na stronie https://www.mini-auto-parts.pl/ znajdziesz szeroką gamę dźwigni zmiany biegów do samochodów bez prawa jazdy. Odkryj naszą ofertę wysokiej jakości dźwigni zmiany kierunku jazdy, zaprojektowanych w celu zapewnienia płynnej i niezawodnej zmiany biegów w pojeździe bez prawa jazdy. Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić uszkodzoną dźwignię, czy przeprowadzić naprawę, mamy odpowiednie części do Twojego pojazdu. Skorzystaj z naszej przyjaznej dla użytkownika nawigacji, szczegółowych opisów i szybkiej dostawy, aby znaleźć i zamówić dźwignie zmiany biegów, których potrzebujesz. Odwiedź https://www.mini-auto-parts.pl/ już teraz, aby cieszyć się beztroską jazdą.

Filtry aktywne

Gałka dźwigni zmiany biegów

Potrzebujesz lub chcesz wymienić gałkę dźwigni zmiany biegów? Wybierz ten klasyczny, czarny model ze szczotkowanego aluminium i skóry, aby zapewnić łatwy chwyt.
20,42 €
Okrągła dźwignia zmiany biegów

Niezależnie od tego, czy Twoja gałka zmiany biegów jest uszkodzona, czy zdecydujesz się dostosować swój pojazd bez licencji, ta gałka ze szczotkowanego aluminium i karbonu wniesie zupełnie nowy styl do Twojego samochodu. Ten wysokiej jakości produkt w kształcie kuli, pokryty fakturą ułatwiającą chwytanie, w pełni Cię usatysfakcjonuje.
20,42 €
Przełącznik dźwigni zmiany biegów AIXAM / LIGIER / MICROCAR

AIXAM / LIGIER / MICROCAR Twój mały samochód ma trudności, aby umieścić samochód w biegu wstecznym lub do przodu, to być może stycznik, który jest spalony lub uszkodzony, co uniemożliwia dźwigni zmiany biegów z funkcjonowania. Może to również uniemożliwić uruchomienie pojazdu. Twój VSP jest wyposażony w 2 przełączniki, pomyśl o sprawdzeniu ich w tym samym czasie.
7,42 €
Contacteur levier de vitesse Grecav Eke, Sonique

Grecav Eke oraz Sonique z silnikiem Lombardini Focs Ta oryginalna część umożliwia uruchomienie silnika tylko wtedy, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w pozycji neutralnej. W przypadku wadliwego przełącznika może się zdarzyć, że nie będzie można uruchomić pojazdu.
8,25 €
Mikroprzełącznik dla dźwigni zmiany kierunku obrotów Ligier, Microcar i Dué

Mikroprzełącznik dźwigni zmiany biegów do Ligier XTOO 2 i Max (2. wyposażenie), R, S, RS, Optimas, IXO, JS50, JS RC, Microcar MGO 1 / 2 / 3 / 4, 5 (1. wyposażenie) F8C, M8, Cargo, DUE 2 / 3 / 5 (1. wyposażenie) Mikroprzełącznik na dźwigni zmiany biegów będzie działał jako przełącznik dwukierunkowy dla Ligier, Microcar lub Dué. Ta część może się łatwo zepsuć. Dlatego nie wahaj się go wymienić. Możesz zapoznać się z naszą ogólną instrukcją, która pokaże Ci, jak zmienić dowolny przełącznik w samochodzie bez prawa jazdy.
6,83 €
Przełącznik dźwigni zmiany biegów aixam - 8AA002

AIXAM PRZEŁĄCZNIK DŹWIGNI ZMIANY BIEGÓW / CHATENET / LIGIER / MICROCAR Wyłącznik elektryczny umożliwia uruchomienie silnika tylko wtedy, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w położeniu neutralnym. Jeśli ten przełącznik jest uszkodzony, uruchomienie pojazdu może być niemożliwe.
7,42 €
Przełącznik zmiany biegów - 101044

Stycznik elektryczny do JDM, Grecav, Bellier Ta część umożliwia uruchomienie silnika tylko wtedy, gdy dźwignia zmiany biegów znajduje się w pozycji neutralnej. W przypadku uszkodzenia tego przełącznika może się zdarzyć, że nie będzie można uruchomić pojazdu. Przeznaczony jest dla JDM, Grecav i Bellier.
8,17 €
Wiązka przełącznika zmiany biegów Aixam oraz Minauto

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover i gama GTO Impulsion, Vision, Sensation, Emotion i Minauto 2011, 2015, Cross Minauto Wymień oryginalną wiązkę przełącznika skrzyni biegów, Piecesanspermis.fr oferuje szeroki wybór części do skrzyni biegów w najniższych cenach
20,75 €
Dźwignia prędkości Aixam

Dźwignia zmiany biegów Aixam 721, 741, 751, City, Crossline, Roadline, Scouty, Crossover i Coupé Jeśli dźwignia zmiany biegów na osi napędu cofania uległa uszkodzeniu, nie wahaj się wymienić jej na naszą część zaprojektowaną specjalnie dla pojazdów następujących marek Aixam . Ta dźwignia zmiany biegów może być montowana w modelach 721, 741, 751, City, Crossline, Roadline, Scouty, a także w modelach z gamy Impulsion .
66,58 €
Dźwignia zmiany biegów Ligier oraz Microcar

Ligier XTOO1, 2, R, RS, S, Optimax, JS RC, Coupé, Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Cargo, Dué First i Coupé Piecesanspermis oferuje tę oryginalną dźwignię zmiany biegów dla VSP z Ligier i Microcar w bezkonkurencyjnej cenie.
33,25 €
Levier de vitesse Chatenet, Grecav

Chatenet Media, Barooder, Speedino, Grecav Eke Popraw kontrolę i zwrotność swojego samochodu bez prawa jazdy dzięki naszej wysokiej jakości adaptowalnej dźwigni zmiany biegów. Zaprojektowana, aby zapewnić płynną i precyzyjną zmianę biegów, ta dźwignia zmiany biegów jest kompatybilna z wieloma modelami samochodów bez prawa jazdy. Wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów drążek zmiany biegów gwarantuje wyjątkową trwałość nawet w najbardziej wymagających warunkach jazdy. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt i łatwą obsługę, zapewniając przyjemne wrażenia z jazdy. Zamów już dziś, aby zwiększyć wydajność i komfort jazdy bez prawa jazdy
88,50 €
Dźwignia zmiany biegów Bellier Jade

Dźwignia zmiany biegów Bellier Jade W miarę użytkowania dźwignia zmiany biegów może wykazywać znaczne oznaki zużycia. Rozważ jej szybką wymianę na naszą nową, oryginalną część przeznaczoną wyłącznie do modelu Jade Bellier
77,50 €
Support de levier inverseur Grecav Sonique

Wspornik dźwigni zmiany biegów do Grecav Sonic Potrzebujesz nowego wspornika dźwigni zmiany biegów. Ta oryginalna część została zaprojektowana w celu zastąpienia wspornika w modelu Grecav Sonic. Ta metalowa część może z czasem pęknąć i konieczne jest posiadanie solidnego wspornika, aby zapewnić bezpieczną zmianę biegów VSP. Piecesanspermis.fr jest obecnie liderem w sprzedaży części zamiennych do pojazdów nielicencjonowanych.
30,00 €
Oryginalny wspornik dolnej dźwigni zmiany biegów Grecav Sonique silnik Lombardini DCI

Oryginalne mocowanie dźwigni zmiany biegów Grecav Silnik Sonique Lombardini DCI Czy dźwignia zmiany biegów jest luźna? Sprawdź, czy jest dobrze zamocowana. Ta część jest bardzo ważna, aby zapewnić prawidłowe zamocowanie dźwigni zmiany biegów. Piecesanspermis.fr to specjalista od części zamiennych Grecav w najlepszej cenie.
7,90 €
Dźwignia skrzyni biegów dla linki rewersyjnej Grecav Sonique DCI

Grecav Silnik Sonic Lombardini DCI Ta metalowa część może z czasem pęknąć i konieczne jest solidne podparcie, aby zapewnić bezpieczne przesuwanie VSP. Piecesanspermis.fr jest liderem w dziedzinie produktów bezlicencyjnych.
8,25 €
Rama miecha dźwigni zmiany biegów Aixam

Aixam City, Crossline, Crossover i Coupé (gamy Impulsion i Vision) Mieszek dźwigni zmiany biegów nie jest już prawidłowo zamocowany. Wymień go na naszą ramę dźwigni zmiany biegów opracowaną specjalnie dla modeli Impulsion i Vision Aixam
13,25 €
Dźwignia zmiany biegów Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Pick up i Sporteevo Dźwignia zmiany biegów jest ważną częścią skrzyni biegów, ponieważ po uruchomieniu linki wahadłowej ustawia skrzynię biegów na wymagane przełożenie, które należy wymienić w przypadku awarii.
15,75 €