Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Boîtes de vitesses autres marques

Odkryj naszą pełną gamę skrzyń biegów do samochodów bez prawa jazdy wszystkich marek.

Filtry aktywne

Skrzynia biegów MICROCAR virgo / lira

MICROCAR VIRGO 1-2-3 / LYRA (koło 13) Ta przekładnia jest przeznaczona dla Microcar Virgo od 1 do 3 generacji, jak również na modelu Lyra. Należy pamiętać, że ta część jest zarezerwowana dla modeli z kołami 13-calowymi.
498,33 €
Oryginalna przekładnia bellier

Sprawozdanie BELLIERA: 1/11 Ta skrzynia biegów jest oryginalną częścią, zaprojektowaną specjalnie dla pojazdów tej marki Bellier . Ta część, wysokiej jakości, będzie idealnie dopasowana do Twojego pojazdu i zastąpi za zniżkową cenę Twoją wadliwą część.
498,33 €
Oryginalna przekładnia jdm - 106001

JDM ABACA / ALBIZIA / ALOES Ta oryginalna przekładnia jest kompatybilna z następującymi modelami Abaca, Albizia oraz Aloes marki JDM . Ta wysokiej jakości część jest pewną wartością, jej cena rabatowa jest kolejną zaletą!
498,33 €
Zwrot licznika microcar mgo - 1008030

Do przekładni Comex Nadajnik ten dedykowany jest do pojazdów bez prawa jazdy wyposażonych w skrzynię biegów Comex, przesyła on informację o prędkości Twojego samochodu do prędkościomierza.
57,42 €
Klucz ibc

PRZEKŁADNIA Z KLUCZEM ŚCIEMNIAJĄCYM
2,83 €
Prawa skrzynka obudowy jdm - bellier - 806101

OBUDOWA SKRZYNI BIEGÓW PRAWA DO JDM ABACA - ALBIZIA - ALOES - TITANIUM / BELLIER DIVANE - OPALE - JADE Ta prawa obudowa skrzyni biegów była produkowana dla samochodów JDM bez licencji i dla Bellier . Model ten będzie idealnie pasował do modeli Abaca, Albizia, Aloes oraz Titane dla JDM i modeli Opale, Divane oraz Jade marka Bellier.
120,83 €
Lewa skrzynka obudowy jdm - bellier - 806100

OBUDOWA SKRZYNI BIEGÓW LEWA DO JDM ABACA - ALBIZIA - ALOES - TITANIUM / BELLIER - DIVANE - OPAL - JADE Ta lewa obudowa przekładni jest zarezerwowana dla modeli Abaca, Albizia, Aloes oraz Titane marki JDM i modeli Divane, Opale oraz Jade marka Bellier . Dzięki solidności na każdą próbę i atrakcyjnej cenie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wymienił uszkodzoną część.
120,83 €
Powrót licznika jdm titane oraz ligier nova

Do Ligier Nova i Jdm Titane 1 / 2 / 3 napotykasz problem, aby włączyć licznik kabli w swoim samochodzie bez licencji lub ten jeden nie działa już więcej. Nie wahaj się i wymień swoją uszkodzoną linkę prędkościomierza na naszą część wysokiej jakości. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości części w niskiej cenie.
99,90 €
Łańcuch pudełkowy Stilfreni

DO PRZEKŁADNI STILFRENI Masz skrzynię biegów Stilfreni i musisz wymienić łańcuch? Ten produkt, który może być dostosowany do Twojego pojazdu bez licencji, jest idealnym zamiennikiem dla uszkodzonej części.
37,42 €
Drzewo pierwotne stilfreni

Do przekładni stilfreni Ten zdyskontowany wał napędowy jest przeznaczony do pojazdów bez licencji następujących marek LigierJDM lub Bellier wyposażony w przekładnię Stilfreni.
79,17 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy do skrzynki stilfreni

STILFRENI (LIGIER, JDM,...) Ten zestaw naprawczy umożliwia naprawę skrzyń biegów Stilfreni do małych samochodów za niską cenę Ligier JDM ,... Z Piecesanspermis.fr, nic nie może być łatwiejsze niż zrobić nowy wygląd dla swojego małego samochodu w bezkonkurencyjnej cenie.
47,50 € 57,50 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy Stilfreni Bellier / JDM

Bellier i JDM Musisz wymienić wszystkie uszczelki i łożyska w VSP, ale nie chcesz wymieniać całej skrzyni biegów. Dzięki naszemu kompletnemu zestawowi naprawczemu do skrzyni biegów stilfreni jest to teraz możliwe
46,67 € 56,67 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki microcar mgo m8

Microcar MGO i M8 Wymień wszystkie łożyska i uszczelki szpiegowskie w swojej przekładni nawrotnej bez konieczności wymiany całej przekładni nawrotnej. Dzięki temu kompletnemu zestawowi będziesz mógł wymienić wszystkie łożyska i uszczelki przy niższych kosztach.
46,67 € 56,67 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy Stilfreni Ligier

Ligier XTOO R / S / RS / OPTIMAX / IXO Odkryj ten kompletny zestaw do naprawy mostu cofania w Twoim Ligier. Dzięki temu zestawowi można łatwo wymienić łożyska i uszczelki szpiegowskie w przekładni nawrotnej. Skorzystaj z obniżonej ceny, aby naprawić swoją skrzynię biegów bez konieczności jej całkowitej wymiany.
46,67 € 56,67 €
Pośredni wałek redukcyjny

Pośredni wałek redukcyjny dla Comex Czy pośredni wałek redukcyjny w Twojej skrzyni Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
40,83 €
Szczyt (widok z góry)

Stały bieg wsteczny dla przekładni Comex Czy Twoja przekładnia Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
65,83 €
Bieg wsteczny

Możliwość dostosowania biegu wstecznego do przekładni Comex Twój bieg wsteczny w skrzyni biegów Comex jest uszkodzony, nie wahaj się wymienić go na część wysokiej jakości po obniżonej cenie
65,83 €
Olej do przekładni nawrotnej

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW BEZ ZEZWOLENIA Olej ten jest półsyntetycznym produktem do Twojego wózka. Wysokiej jakości referencja ta dostosowuje się do wszystkich modeli i marek samochodów bez licencji.
9,92 €
Śruby mocujące przekładnię Aixam oraz Minauto

Aixam 400sl, 400.4, 400Evo, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, City, Crossline I, Roadline, Scouty i City, Coupé, Crossline, Crossover i GTO (Impulsion, Vision, Sensation Emotion), Mega 1 i 2, Mega D-truck i Minauto (wszystkie modele) Oryginalne śruby mocujące skrzynię biegów do modeli Aixam od 400 Sl wzwyż, Minauto wszystkie modele w sprzedaży na Piecesanspermis.fr
7,42 €
Czujnik z efektem Halla Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, Optimax, Microcar Cargo, MGO4 i Dué 3 Czujnik prędkości z efektem Halla to część, która mierzy zmiany pola magnetycznego i utrzymuje napięcie elektryczne dźwigni zmiany biegów.
33,25 €
Vis de verrouillage de boîte de vitesse

Aixam, Microcar, Chatenet, Bellier, Grecav, Casalini, Minauto Oryginalna śruba blokady skrzyni biegów bez licencji jest niezbędną częścią, precyzyjnie zaprojektowaną w celu zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego blokowania skrzyni biegów. Wyprodukowana zgodnie z wymagającymi standardami, śruba ta oferuje wyjątkową wytrzymałość i trwałość, zapewniając płynną pracę skrzyni biegów i optymalną ogólną wydajność pojazdu. Wybierz tę oryginalną śrubę blokującą skrzyni biegów, aby uzyskać niezrównaną niezawodność i spokój ducha na drodze Średnica: 10 mm Długość: 10 mm
2,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki COMEX po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW KOMBI MONTOWANA OD STRONY WARIATORA WYMIAR 25X40X7. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska będzie zamontowana na wale Twojej skrzyni biegów Comex, po stronie wariatora. Zapobiega on różnym wyciekom oleju z przekładni. Przydatna część i zawsze w promocyjnej cenie!
5,42 €
Przekładnia aixam - 3AA001

AIXAM 721 / 741 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA PO 2008 ROKU Ta oryginalna przekładnia jest przeznaczona dla modeli 721, 741, city, roadline, crossline, crossline wprowadzony do obrotu po 2008 r. marki Aixam . Ta część zadowoli Cię swoją niezawodnością, solidnością i przede wszystkim ceną rabatową!
498,33 €
Adaptowalna skrzynia biegów...

Ligier Ixo, JS50 i JS50L, Microcar MGO3, 4/5, 6, Dué 2, 3/5, 6 Zoptymalizuj osiągi swojego Microcar, Ligier lub Dué dzięki naszej adaptowalnej skrzyni biegów. Zaprojektowana tak, aby idealnie dopasować się do szerokiej gamy modeli samochodów bez prawa jazdy, nasza skrzynia biegów oferuje płynną i niezawodną zmianę biegów, zapewniając płynną i wydajną jazdę. Wykonana z trwałych materiałów i solidnej konstrukcji, nasza skrzynia biegów zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na naprężenia, utrzymując swoją wydajność przez długi czas. Zamów już dziś, aby zapewnić niezawodność i wydajność swojego samochodu bez prawa jazdy
624,00 €