Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

KUBOTA

Znajdź nasz wybór węży silnikowych do VSP wyposażonych w silnik Kubota Z402, Z482 lub Z602 na Aixam i Minauto. Skorzystaj z naszych nowych, oryginalnych lub adaptowanych części w promocyjnych cenach.

Filtry aktywne

25 m węża

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 7 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 7 x 13 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
wąż 25m - 426002

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 5 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 5 x 11 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
Żarówka do zalewania paliwa

Pompa zalewowa paliwa Ta żarówka gruntująca jest przeznaczona do wózków z silnikiem wysokoprężnym. Pozwoli Ci to na ponowne zalanie obwodu w prosty sposób. Ten wysokiej jakości produkt w pełni Cię zadowoli nie tylko dzięki jakości wykonania, ale również dzięki swojej promocyjnej cenie!
12,42 €
Dolny wąż pompy wodnej Kubota

Wąż pompy wody Aixam (silnik Kubota Z402) Rolą węża jest umożliwienie wymiany płynu chłodzącego w obwodzie silnika i chłodnicy. Jeśli wąż wykazuje oznaki zużycia, należy go szybko wymienić, aby uniknąć problemów z przegrzaniem silnika.
8,25 €
Dolny wąż chłodnicy Aixam

Aixam City, Crossline, Crossover i Coupé z serii Sensation i Emotion Oryginalny dolny wąż chłodnicy został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wydajny przepływ płynu chłodzącego w hatchbacku. Wykonany z wysokiej jakości materiałów wąż oferuje optymalną odporność na ciepło i wysokie ciśnienie, zapewniając niezawodne działanie układu chłodzenia. Wybierz ten oryginalny wąż, aby zapewnić dobre chłodzenie silnika i stabilne osiągi swojego hatchbacka.
18,25 €
Durite inférieur de pompe à eau Kubota Z402

Aixam i Minauto z dwucylindrowym silnikiem Kubota Z402 Czy wąż pompy wodnej zaczyna przeciekać? Rozważ jego wymianę na nasz oryginalny wąż pompy wodnej do modeli Aixam i Minauto wyposażonych w silnik Kubota Z402.
10,75 €
  • Promocja!
Górny wąż chłodnicy Aixam

Górny wąż chłodnicy Aixam Jeśli wąż chłodnicy jest porowaty lub całkowicie pęknięty, nie wahaj się wymienić go na nasz wąż zaprojektowany specjalnie dla modeli Aixam 400SL, 50SL, 400.4, 400Evo, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, City, City S, Roadline, Scouty, Crossline Crossover, Coupé GTO i Mega phase 2
10,58 € 11,58 €
Duite d'eau en métal Aixam

Metalowy wąż do Aixam i Minauto z silnikami Kubota Z402, Z482 i Z602 Metalowe węże mogą przeciekać, szczególnie na połączeniach spawanych, co może prowadzić do utraty płynu chłodzącego i uszkodzenia silnika.
19,58 €
Durite d'eau en métal Aixam

Aixam 400i, 400i 4-osobowy, 500i, 600i, A540, A550 Zapewnij optymalne chłodzenie silnika dzięki naszemu elastycznemu metalowemu przewodowi wodnemu. Zaprojektowany tak, aby pasował do różnych modeli, nasz wąż wodny zapewnia wydajną i niezawodną cyrkulację płynu chłodzącego, pomagając utrzymać optymalną temperaturę silnika. Nasz metalowy przewód wodny jest odporny na wysokie temperatury i ciśnienie robocze. Łatwo wymień zużyty lub uszkodzony wąż wodny na nasz elastyczny model, aby utrzymać zdrowie i wydajność silnika. Zamów już dziś, aby zapewnić wydajne chłodzenie i stałą wydajność silnika.
16,58 €
Rura powrotna wtryskiwacza

Przewód powrotny wtryskiwacza silnika Kubota Z402 i Z482 Przewód powrotny wtryskiwacza silnika Kubota Z402 i Z482 jest istotną częścią układu wtrysku paliwa silnika. Zaprojektowany specjalnie do silników Kubota Z402 i Z482, przewód ten zapewnia powrót niewykorzystanego paliwa do zbiornika, przyczyniając się tym samym do płynnego działania układu wtryskowego. Wybierz ten wysokiej jakości przewód powrotny wtryskiwacza, aby utrzymać wydajność silnika Kubota. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić niezawodne działanie układu wtrysku paliwa.
38,75 €