Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Filtr innych marek

Piecesanspermis.fr posiada zapas filtrów powietrza wszystkich marek chatenet, grecav, jdm, bellier. Bez względu na to, jaki model samochodu prowadzisz bez prawa jazdy, Piecesanspermis ma filtr powietrza, którego potrzebujesz.

Filtry aktywne

Wysięgniki z filtrem powietrza LOMBARDINI z możliwością dostosowania

LOMBARDINI FILTR POWIETRZA PRZYSTOSOWANY DO PROSTOKĄTNYCH WYSIĘGNIKÓW Ten filtr powietrza jest kompatybilny w większości nielicencjonowanych samochodów z silnikiem kije. Jest to jeden z naszych sztandarowych produktów o bezkonkurencyjnej cenie i zazwyczaj jest wymieniany co 10.000 km. Pasuje do większości modeli (Lyra, MC1/MC2...) i większość modeli Erad, , JDM , Marden, Savel, Grecav.
3,67 €
Filtr powietrza Wysięgniki LOMBARDINI

FILTR POWIETRZA LOMBARDINI ORYGINALNE WYSIĘGNIKI Ten wysokiej jakości filtr powietrza OE jest łatwy do zamontowania na silnikach na nielicencjonowanych samochodach. Został on wyprodukowany z najwyższą starannością, aby przedłużyć żywotność Twojego filtra. Pasuje do większości modeli (Lyra, MC1/MC2...) i większość modeli Erad, , JDM , Marden, Savel
9,08 €
Filtr powietrza YANMAR

Silnik YANMAR (wkład filtra + uchwyt filtra) Ten filtr powietrza jest odpowiedni dla samochodów bez licencji z silnikiem (Jdm, Chatenet, Microcar, Bellier...) Sprzedawany z uchwytem na filtr, docenisz jego solidność, jak również zdolność do pełnienia swojej roli. Filtr bez uchwytu filtra jest również dostępny online.
13,25 €
Filtr powietrza CASALINI

Silnik MITSUBISHI Ten filtr powietrza jest odpowiedni dla samochodów bez licencji Casalini wyposażony w silnik Mitsubishi. Ponieważ Piecesanspermis wie, jak trudno jest znaleźć tanie części do Casalinistaramy się znaleźć te części dla Ciebie w najlepszej cenie.
10,42 €
Filtr powietrza Mitsubishi

Filtre à air Mitsubishi  Ce filtre à air est spécialement dédié à la Bellier Jade équipé d'un moteur de la marque Mitsubishi, ce dernier vous permettra de recueillir toutes les impuretés et ainsi éviter à votre moteur de s'encrasser. Sa qualité de fabrication vous garantira un mélanger air/carburant optimal.
33,25 €
Filtr powietrza silnika Mitsubishi

Filtre à air Casalini avec moteur Mitsubishi Ce filtre à air est spécialement développé pour les véhicules de la marque Casalini équipée d'un moteur Mitsubishi de 635 cm3 à partir de 2014. N'hésitez plus à le remplacer et ainsi redonner de la puissance à votre VSP!
14,92 €
Filtr powietrza PERKINS

Filtr powietrza do silnika PERKINS Ten filtr powietrza jest odpowiedni do stosowania na wózkach z silnikami Perkinsa. Piecesanspermis posiada również zapas filtrów powietrza innych marek. Nie wahaj się poprosić o informacje z naszych usług lub skonsultować się z innymi naszymi produktami.
7,92 €
Filtr powietrza LOMBARDINI

LOMBARDINI 15 LD SILNIK JEDNOCYLINDROWY Ten filtr powietrza jest odpowiedni dla samochodów bez licencji z silnikiem pojedynczy cylinder 15LD. Jeśli nie znasz specyfiki swojego silnika, możesz skontaktować się z jednym z naszych specjalistów, którzy będą mogli Cię poprowadzić.
20,75 €
Filtr powietrza Robin

Filtr powietrza do silnika ROBIN Ten filtr powietrza dedykowany jest wyłącznie do samochodów bez licencji, które posiadają silnik Robin. Jeśli potrzebujesz porady przy wyborze filtra, cały zespół piecesanspermis.fr z przyjemnością odpowie na Twoje pytania
10,83 €
Boitier filtre à air cylindrique moteur Lombardini

Cylindryczna obudowa filtra powietrza silnika Lombardini Progress i DCi Obudowa filtra powietrza jest istotną częścią układu doprowadzania powietrza do silnika. Jeśli filtr powietrza nie jest szczelny, ciśnienie powietrza nie będzie optymalne, a silnik nie będzie pracował prawidłowo
79,92 €
Uchwyt filtra powietrza dla Grecav Eke, Eke odbierać i Sonique

Oryginalny wspornik filtra powietrza do Grecav Eke, Eke pick up i Sonique z silnikiem Lombardini Focs Ten oryginalny wspornik filtra powietrza umożliwi prawidłowe zamocowanie filtra powietrza i spełnienie jego roli filtracyjnej. Piecesanspermis oferuje ten wspornik w najlepszej cenie. Zobacz również wszystkie nasze części do Grecav.
32,00 €
Filtr powietrza LOMBARDINI mono

Silnik LOMBARDINI SINGLE CYLINDER 325 LD do MICROCAR LYRA Ten filtr powietrza został wyprodukowany specjalnie dla Microcar Lyra z silnikiem jednocylindrowe. Jego dobre wykończenie i cena sprawiają, że filtr ten jest niezawodnym produktem. Nasze wskazówki montażowe można znaleźć na każdej z naszych kart produktów.
13,90 €
Filtr powietrza ligier xtoo - 2175166

Możliwość adaptacji na LINE XTOO (ALSO SILNIK DCI) Ten filtr powietrza pasuje do Ligier Xtoo, jak również wiele modeli samochodów nielicencjonowanych z silnikiem albo tutaj. Piecesanspermis znalazł to dla ciebie po zniżkowej cenie. Zapraszam do zapoznania się z innymi naszymi szalonymi filtrami powietrza w przystępnej cenie, które pasują do Twoich wózków.
5,08 €
Sangle de boitier filtre à air Lombardini DCI

Ligier, Microcardué Cylindryczna taśma obudowy filtra powietrza umożliwia pewne mocowanie filtra powietrza i zapobiega uszkodzeniu innych ruchomych części silnika. Oryginalna część do modeli wyposażonych w silnik Lombardini Progress i DCi
18,00 €