Kategorie
Szukaj według pojazdu

Essuie-glaces Ligier

Aktywne filtry

Wycieraczka tylnej szyby aixam - 63193

WYCIERACZKA SZYBY TYLNEJ DLA LIGIER Ta wycieraczka tylnej szyby jest przystosowana do następujących modeli AmbraNova, Xtoo i 162 marki Ligier . Długość tej części wynosi 350 mm, co należy wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia.
4,16 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 63204

WYCIERACZKA PRZEDNIA LIGIER AMBRA Dostosowywana wycieraczka przednia dla modelu Ambra marki Ligier . Jego jakość wykonania i jego cena dyskontowa są jego głównymi zaletami. Należy pamiętać, że ten model mierzy 600 mm, co jest ważną informacją przy wyborze części.
4,99 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 63204

LIGIER NOVA WYCIERACZKA PRZEDNIA Ta wycieraczka z możliwością dostosowania jest modelem przeznaczonym do Ligier Nova. Z optymalną jakością produkcji, ten ważny element dla Twojej widoczności jest proponowany Ci w bezkonkurencyjnej cenie! Zwróć uwagę, że ta referencja mierzy 600 mm, co jest ważną informacją dla Twojego zamówienia.
4,99 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam

WYCIERACZKA PRZEDNIA LIGIER OPTIMA / PRIMA / OPTIMAX / BE UP / BE TWO / XTOO RS / JS 50 Ta część to wycieraczka przedniej szyby dla modeli Optima, PrimaModele Optimax, Be up, Be twoXtoo RS, JS 50 marki Ligier . Niezawodny i wysokiej jakości, ten model przyniesie Ci pełną satysfakcję, jak również dla jego żywotności, jak i dla jego ceny dyskontowej! Należy pamiętać, że ta część mierzy 480 mm, co należy wziąć pod uwagę podczas składania zamówienia.
4,99 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 063387 / 063204

WYCIERACZKA PRZEDNIA DO XTOO I IXO Proponujemy Państwu przednią wycieraczkę do modelu Xtoo i Ixo producenta Ligier . Ta adaptowalna część bez problemu zastąpi Twój uszkodzony element, a wszystko to w promocyjnej cenie! Ta referencja ma wymiary 600 mm, co należy wziąć pod uwagę podczas składania zamówienia.
4,99 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Ligier Xtoo i Ixo

WYCIERACZKA PRZEDNIA LIGIER AMBRA / 162 Zauważyłeś, że wycieraczka Twojego samochodu bez licencji Ligier Ambra jest już mało skuteczny i pozostawia znaczny ślad na przedniej szybie, ograniczając tym samym widoczność podczas jazdy. Dlatego lepiej jest wymienić ją na naszą elastyczną wycieraczkę dostosowaną do Ligier Ambra na pewno znajdziesz idealną wycieraczkę do swojego VSP.
7,75 € 10,75 €
Balai d'essuie glace arrière Ligier Xtoo 1, 2

Ligier Xtoo 1, 2 Czy Twoje ramię wycieraczki jest złamane u podstawy lub wygięte w wyniku aktu wandalizmu lub wypadku? Nie zwlekaj dłużej i wymień ją na naszą nową i oryginalną część do modeli marki Ligier
18,67 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Ligier Xtoo i Ixo

LIGIER NOVA WYCIERACZKA PRZEDNIA Jeśli wycieraczka hałasuje, z trudem przejeżdża przez przednią szybę lub po prostu pozostawia ślady, oznacza to, że jej żywotność dobiega końca i należy ją wymienić. Z naszych elastycznych wycieraczek, skorzystaj z okazji, aby wymienić je w promocyjnej cenie, będą pasować idealnie do Twojego pojazdu, aby oczyścić przednią szybę i umożliwić Ci lepszą widoczność. Oferujemy szeroki wybór wycieraczek w promocyjnych cenach do samochodów bez licencji Ligier.
7,75 € 10,75 €
Miotły Flex dla Ligier Xtoo i Ixo

WYCIERACZKA PRZEDNIA LIGIER XTOO I IXO Ta elastyczna wycieraczka idealnie dopasowuje się do kształtu przedniej szyby, zapewniając skuteczne czyszczenie. Aby zapewnić lepszą widoczność podczas jazdy VSP, należy regularnie sprawdzać stan piór wycieraczek. Jeśli zauważysz smugi podczas wycierania lub jeśli już nie wycierają szyby prawidłowo, są uszkodzone i nadszedł czas, aby je wymienić. Z naszymi zniżkami na pióra wycieraczek nie przegap dobrej oferty. Odkryj całą naszą ofertę wycieraczek do samochodów bez prawa jazdy Ligier.
10,75 €
Ramię wycieraczki przedniej Ligier JS50 i JS50L faza 1

Ligier JS50 i JS50L faza 1 Oryginalne ramiona wycieraczek dla JS50 i JS50L faza 1 w najlepszej cenie na Piecesanspermis.fr. Znajdź naszą pełną ofertę ramion wycieraczek w naszym sklepie internetowym.
27,00 €