Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Wózek bębnowy bez prawa jazdy

Piecesanspermis.fr opracował dwa modele bębnów tylnych do aixam, grecav a także dla twojego ligier, chatenet, jdm aby lepiej odpowiedzieć na Twoją prośbę!

Filtry aktywne

Bęben hamulcowy Aixam City, Crossline i gama Coupe Sensation

Bęben hamulcowy tylny dla Aixam City, Crossline i Coupe z Sensation Potrzebujesz przerobić tylne hamulce do swojego Aixam Piecesanspermis.fr oferuje Państwu ten bęben, który jest wierny oryginałowi z punktu widzenia jakości produkcji. Nie wahaj się wymienić go na swój Aixam City, Crossline i Coupe z Sensation. Odpowiednie łożyska na bęben to : -RO6305 x1 -RO6005 x 1
62,42 €
  • Promocja!
Bęben tylny aixam

WSZYSTKIE TYPY AIXAM I MINAUTO Te tylne bębny pasują do większości wózków Aixam . Piecesanspermis wynegocjował swoje ceny, aby zapewnić Państwu solidne bębny w wyjątkowej cenie. Pamiętaj, aby sprawdzić również szczęki hamulcowe i w razie potrzeby wymienić je. Odległość od środka : 115mm
46,58 € 66,58 €
Bęben tylny

LIGHT 162 / AMBRA / NOVA - STELLA / MEDIA / BAROODER / CH26 (pierwszy model w Coram) - JDM TITANE 1-2 Te tylne bębny są specjalnie zaprojektowane dla niektórych modeli , Chatenet i JDM . Inne modele wózków są wyposażone w tarcze hamulcowe i tylne klocki hamulcowe, które można sprawdzić na naszej stronie. Zaleca się wymianę obu bębnów. Odległość od środka: 100mm
74,50 €
Zestaw mocujący hamulce / szczęki hamulcowe

Zestaw do mocowania hamulców / szczęki Ten zestaw do mocowania hamulców jest kompatybilny z dużą liczbą samochodów bez licencji. Ten zestaw zawiera 2 sprężyny, 2 pręty i 2 zaciski idealne do modyfikacji układu hamulcowego bez trudności, ale także bez zrujnowania Ciebie!
6,50 €
Bęben tylny Chatenet - 0117309

Chatenet po 2011 r Układ hamulcowy jest istotną rzeczą dla bezpieczeństwa Twojego samochodu bez licencji. Gdy tylko VSP zacznie tracić zdolność hamowania (trudności z hamowaniem lub nie zatrzymuje się w ogóle). Bęben może być uszkodzony (pęknięty, złamany) i dlatego uniemożliwia prawidłową pracę systemu. Bęben ten montuje się na Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Sporteevo.
96,58 €
Bęben hamulcowy JDM - 0204032

JDM Roxsy i Xheos Masz problem z hamowaniem samochodem bez prawa jazdy. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać swoje bębny, aby zapewnić bezpieczeństwo swojego samochodu bez licencji. Dlatego oferujemy Państwu tę doskonale dopasowującą się część w obniżonej cenie dla Państwa JDM.
99,00 €
Łącznik hamulca ręcznego

Wszystkie modele Ta linka hamulca ręcznego nadaje się do wszystkich samochodów z tylnym bębnem. 2.5.0.0
8,33 €
COURONNE ABS AIXAM

Aixam Coupé i Crossover z gamy Impulsion, dla Aixam z gamy Vision i Sensation z ABS Problemy z hamowaniem? Nie ryzykuj swoim bezpieczeństwem. Nie zwlekaj z wymianą wielobiegunowych tarcz hamulcowych, aby system ABS działał prawidłowo i jak najskuteczniej. Piecesanspermis oferuje najniższe ceny na rynku i najlepszą jakość.
18,75 €