Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Tylna szyba Ligier

Piecesanspermis oferuje gamę tylnych szyb do samochodów bez prawa jazdy Ligier. Odkryj produkty wysokiej jakości w promocyjnych cenach.

Filtry aktywne

Lunette arrière Ligier X-Too avec dégivreur

Ligier XTOO 2, Maxr, RS, S, Optimax, Dué JS42, Microcar Cargo Musisz wymienić tylną szybę w swoim Ligier X-Too? Wybierz nasze zniżki na części tylnej szyby na Piecesanspermis.fr
165,83 €
Tylna szyba Ligier Ixo

Tylna szyba Ligier Ixo Nasza nieodmrażająca się tylna szyba do Ligier Ixo to idealna część w przypadku pęknięcia szyby w Państwa samochodzie bez licencji marki Ligier.
158,25 €
Tylna szyba Ligier Xtoo

Ligier Xtoo 2, R, S, Maxoptimax i Microcar Cargodué JS42 Tylna szyba Twojego samochodu została uderzona lub jest pęknięta i dlatego musi zostać wymieniona. Dzięki naszej wysokiej jakości części i jej rabatowej cenie, wymień ją po niższych kosztach. Ta szyba tylna może być montowana tylko w Ligier XToo.
157,50 €
Joint de hayon arrière Ligier Nova, XTOO1,2, XTOO R, RS, S, Max,Ixo

Ligier Nova, XTOO1, XTOO2, XTOO R, RS, S, Maxixo Czy klapa tylna nie jest już całkowicie szczelna? Wymień swoją uszczelkę klapy tylnej tak szybko i ekonomicznie, jak to możliwe, na naszą nową i dopasowaną część o jakości odpowiadającej oryginalnej.
37,42 €
Lunette arrière dégivrante...

Ligier JS50 i JS50L faza 1, 2, 3 i 4 Potrzebujesz wymienić tylną szybę w swoim Ligier ? Odkryj naszą super przyciemnianą i odmrażaną tylną szybę dostosowaną do Ligier JS50, JS50L faza 1, 2 i 3
158,25 €
Tylna szyba Ligier JS50...

Ligier JS50, JS50L faza 1, 2, 3, 4 Przyciemniana tylna szyba pasująca do wszystkich modeli Ligier JS50, część zgodna z oryginalnym produktem.
158,25 €