Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Wing play car bez prawa jazdy

Piecesanspermis.fr oferuje Państwu całą gamę skrzydełek do samochodów bez licencji. Od lat mini-auto-parts.pl rozwija współpracę z niezależną belgijską firmą SPRL, oto jej oferta policzków skrzydełkowych dla VSP. Tak więc, znajdź w najlepszej cenie nasze skrzydłowe policzki dla aixam city, roadline500, 400, odbierz, scouty …

Filtry aktywne

Kołnierz skrzydła dla serii AIXAM Vision

Masz problem z policzkami skrzydła Aixam z gamy VISION, jest zepsuty lub pęknięty i nie da się go naprawić. Nie wahaj się i zamów tę część adaptacyjną, zaprojektowaną wyłącznie dla Twojego AIXAM VISION Jakość i niska cena, jest to pewna wartość.
29,08 €
Kołnierz prawego skrzydła typoszeregu AIXAM Vision

Aixam City, Crossover, Crossline, City S, City Sports, Coupé, Coupé Premium (zakres Vision) Masz problem z kołnierzami błotników swojego Aixam vISION range, jest uszkodzony lub pęknięty i nie da się go naprawić? Nie wahaj się dłużej i zamów tę część adaptacyjną, zaprojektowaną wyłącznie dla Twojego AIXAM VISION.
29,08 €
Strona kierowcy / Lewa - 7AP162

AIXAM 2010 POLICZKI BŁOTNIKA: CITY, CROSSLINE, CROSSOVER, GTOCOUPE Kołnierz przedniego błotnika 2010 Aixam Czy trzeba wymienić kołnierz przedniego błotnika w 2010 roku? Wybierz lewą lub prawą stronę. Pasują do modeli od 2010 roku w ABS.
28,25 €
AIXAM prawicowy policzek 2010

AIXAM 2010: CITY, CROSSLINE, CROSSOVER, GTO, COUPE Czy policzek przedniego błotnika Aixam 2010 wymaga wymiany? Wybierz naszą nową i adaptowalną część dla Aixam. Będzie idealnie pasować do modeli z 2010 roku
28,25 €
Strona kierowcy / Lewa - 7AA162

AIXAM 721 / 741 / 751 / LINIA KRZYŻOWA Czy twój skrzydłowy policzek jest uszkodzony? Wymień go na ten piękny przedni policzek na Aixam 721 / 741 / 751 / LINIA KRZYŻOWA. Będzie pasować zarówno z lewej, jak i z prawej strony, a oferowana przez nas zniżka będzie Cię uwodzić.
24,92 €
Strona kierowcy / Lewa - 7AA162

AIXAM SCOUTY Oto część, która idealnie zastąpi Twój stary policzek przedniego skrzydła w Twoim samochodzie Aixam HARCERSTWO. Bardzo dobrze zaprojektowany, będzie bardzo dobrze pasował do Twojego samochodu. Oferowany jest w bardzo niskiej cenie, która zadowoli nawet najbardziej oszczędnych.
27,42 €
Strona kierowcy / Lewa - 7S162

AIXAM 500.4 / PICKUP / MINIVAN Ten kołnierz błotnika dla Aixam 500.4 / PICKUP / MINIVAN idealnie nadaje się do wymiany starego uszkodzonego błotnika. Wykonany jest z materiałów pierwszej jakości, co zapewnia mu wyjątkową trwałość i wytrzymałość.
24,92 €
AIXAM 500.4 / prawy kołnierz skrzydła Pickup / Minivan

AIXAM 500.4 / PICKUP / MINIVAN Ten kołnierz błotnika dla Aixam 500.4 / PICKUP / MINIVAN doskonale zastąpi Twój stary uszkodzony błotnik. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia mu wyjątkową trwałość i wytrzymałość.
24,92 €
Strona kierowcy / Lewa - 7R162

AIXAM 400 EVOLUTION / 400.4 Twój koszyk policzek Aixam 400 Evolution musi zostać wymieniony? W takim razie nie wahaj się zamówić tego produktu, który zadowoli Cię swoją niską ceną i dużą niezawodnością.
24,17 €
Strona kierowcy / Lewa - 086393

Do Ligier IXO Ten kołnierz skrzydła jest przeznaczony do modelu IXO marki Ligier. Jeśli musisz wymienić uszkodzoną część karoserii, to właśnie ta część jest Ci potrzebna.
40,83 €
LIGIER Ixo kołnierz prawego skrzydła

Ligier IXO Ten kołnierz skrzydła jest przeznaczony do modelu IXO marki Ligier. Jeśli musisz wymienić uszkodzoną część karoserii, to ta część jest dla Ciebie
40,83 €
  • Promocja!
Błotnik LIGIER Xtoo r/s/rs/dué

Ligier Xtoo R/S/RS Problem z kołnierzem błotnika? Pęknięty lub złamany kołnierz błotnika? Nie panikuj, mamy dla Ciebie odpowiedni produkt. Z tymi policzkami na skrzydła, wykonanymi z Abs, produkowanymi tylko dla Ligier Xtoo R / S / RS, ciesz się szybko nowym i jakościowym kołnierzem błotnika dla Twojego samochodu bez licencji. Wybierz prawą lub lewą stronę !
44,08 € 54,08 €
  • Promocja!
Błotnik prawy LIGIER Xtoo r/s/rs/dué

Ligier Xtoo R/S/RS Problem z policzkiem skrzydła? Pęknięty lub złamany policzek skrzydła? Nie panikuj, mamy dla Ciebie odpowiedni produkt. Dzięki temu kołnierzowi błotnika, wykonanemu z tworzywa Abs, produkowanemu wyłącznie dla Ligier Xtoo R / S / RS, ciesz się nowym i wysokiej jakości kołnierzem błotnika dla Twojego samochodu bez licencji.
44,08 € 54,08 €
Nit nadwozia

BODY RIVET Te nity do karoserii o bardzo dużym łbie pozwolą Ci na zamocowanie wszystkich wzmocnień karoserii. Są one wielokrotnego użytku i mogą być łatwo zainstalowane w mgnieniu oka.
0,33 €
Vis d’extension d'aile Aixam

Aixam City Sport i Scouty R faza 2 Oryginalna śruba mocująca przedłużenie błotnika jest kluczową częścią zaprojektowaną specjalnie w celu zapewnienia bezpiecznego i stabilnego dopasowania przedłużenia błotnika. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji śruba ta gwarantuje solidne dopasowanie, które jest odporne na wibracje i naprężenia drogowe, zapewniając odpowiednią ochronę błotników pojazdu. Wybierz tę oryginalną śrubę montażową przedłużenia błotnika, aby zapewnić bezproblemową instalację i długotrwałe działanie przedłużenia błotnika
2,33 €
CASALINI M10 prawe skrzydło

Casalini M10 i M12 Jeśli Twoje skrzydło zostało uszkodzone w wypadku i nie nadaje się już do użytku, to lewe przednie skrzydło jest dla Ciebie. Jest to idealny zamiennik istniejącej części i będziesz zachwycony jego wytrzymałością i obniżoną ceną.
131,41 €
Colle Epoxy

Aixam Ligier, , , , , , , , Microcar Chatenet Bellier JDM Minauto Grecav Casalini Dué Dzięki naszemu dwuskładnikowemu klejowi epoksydowemu można łatwo i tanio skleić i naprawić VSP. Klej ten pasuje do Aixam , Chatenet , Ligier , Dué , Minauto , Casalini , Bellier , JDM ... Pojemnik 25 ml
8,25 €