Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Sonda samochodowa bez licencji

W celu regulacji i kontroli temperatury Twojego silnika, Mini-auto parts.pl oferuje Ci swoje czujniki temperatury i kontaktu termicznego. Z mini-auto parts.pl, Twój silnik na pewno będzie w odpowiedniej temperaturze!

Filtry aktywne

Czujnik temperatury aixam - 1W070

Czujnik temperatury silnika elektrycznego do AIXAM 540, 400, 5004.4, 721, 741, 751, CROSSLINE,... Ten czujnik temperatury silnika elektrycznego jest przeznaczony do modeli 540, 400, 5004.4, 721, 741, 751 i innych crossline marki Aixam . Ta część spełni wszystkie Państwa oczekiwania pod względem jakości i ceny!
9,92 €
  • Promocja!
Czujnik ciśnienia oleju silnikowego Kubota

Czujnik ciśnienia oleju dla silnika Kubota W celu wymiany czujnika ciśnienia oleju, jeśli pojazd jest wyposażony w silnik marki Kubota.
9,75 € 10,75 €
Sonda podgrzewająca

POCHODZENIE WYSIĘGNIKÓW LOMBARDINI Ta oryginalna sonda podgrzewająca jest przeznaczona do pracy z następującymi silnikami Lombardini FOCS. Najwyższej jakości, pozwoli Ci obniżyć koszty naprawy dzięki swojej zniżkowej cenie!
19,58 €
Czujnik temperatury wody w silniku Lombardini DCi

Czujnik temperatury wody w silniku Lombardini DCi Ten czujnik temperatury wody jest specjalnie zaprojektowany dla Lombardini Silnik LWD 442 i LWD 492 DCi, zapewnia prawidłowe działanie układu chłodzenia i ostrzega o nieprawidłowym wzroście temperatury płynu chłodzącego, wskazującym na przegrzanie silnika.
24,92 €
Termiczna sonda stykowa - 9195030

DLA STAREGO MODELU LOMBARDINI ORYGINAŁ Jeśli szukasz starego modelu czujnika termicznego do swojego silnika Lombardini ta oryginalna część jest stworzona dla Ciebie! Rzeczywiście z najwyższej jakości i ceny dyskontowej, nasza referencja ma wszystkie atuty, aby cię zadowolić!
39,08 €
  • Promocja!
Czujnik termo kontaktów do grzejników LIGIER i MICROCAR

Sonda termokontaktowa do grzejników LIGIER i MICROCAR Ten czujnik termo-kontaktowy do grzejników jest przystosowany do następujących marek Ligier oraz Microcar samochodów bez licencji. Solidny i niezawodny, pozwoli Ci przeprowadzić naprawę szybko i taniej!
10,58 € 11,58 €
Czujnik przełącznika ciśnienia oleju

Przełącznik ciśnienia oleju jest czujnikiem elektrycznym zamontowanym na silniku Lombardini wysięgniki lub progress. Ten wyłącznik ciśnieniowy sygnalizuje wskaźnikowi ciśnienie oleju podczas pracy. Ten typ czujnika jest elektryczny i jest przystosowany do silników Lombardini FOCS lub Progress. Solidny i precyzyjny, w pełni Cię zadowoli!
11,58 €
Termiczna sonda stykowa

Elektryczna sonda termo kontaktowa Ta elektryczna sonda termoelektryczna przeznaczona jest do silników Lombardini . Informuje i wyzwala temperaturę silnika.
20,75 €
Sonde température d'eau moteur Yanmar

Czujnik temperatury JDM z silnikiem Yanmar Czujnik temperatury informuje deskę rozdzielczą o nieprawidłowym wzroście temperatury silnika. Czujnik temperatury do samochodów z silnikami Yanmar.
13,75 €
Czujnik temperatury wody w silniku Yanmar

Czujnik temperatury wody dla Microcar, Chatenet, BellierjDM z silnikiem Yanmar Czujnik temperatury wody wskazuje, kiedy występuje problem przegrzania w układzie chłodzenia, jest to część elektryczna, którą można łatwo wymienić w VSP wyposażonym w silnik Yanmar.
11,58 €
Sonde de préchauffage

Czujnik żarzenia Świeca żarowa jest niezbędnym elementem układu rozruchowego silnika wysokoprężnego. Jej zadaniem jest podgrzewanie komory spalania silnika przed rozruchem, co ułatwia zapłon oleju napędowego, szczególnie w niskich temperaturach. Uszkodzona świeca żarowa może prowadzić do trudności z rozruchem i nieefektywnego spalania paliwa. Wybierz tę wysokiej jakości świecę żarową, aby zapewnić płynny rozruch silnika wysokoprężnego, zwłaszcza w niskich temperaturach. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i optymalną wydajność silnika.
26,25 €