Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Aixam City sensation

Venez découvrir notre gamme de pièces pour les véhicules Aixam City de la gamme Sensation.

Filtry aktywne

Bonnet Aixam City, Crossline i Coupé (zakres Sensation)

Maska Aixam City, Crossline i Coupé z gamy Sensation Jeśli musisz wymienić maskę, nie wahaj się tego zrobić dzięki naszej masce o jakości premium, identycznej z oryginalną, ale do 30% tańszej. Ta maska została zaprojektowana specjalnie dla modeli City, Crossline i Coupé z gamy Sensation Aixam
140,83 €
Chromowana kratka Aixam

Aixam City, Crossline i Coupé z gamy Sensation Oryginalna chromowana kratka jest eleganckim dodatkiem stylistycznym, który dodaje charakterystycznego akcentu do wyglądu Twojego hatchbacka. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do pojazdu, kratka ta nadaje przedniej części samochodu wyrafinowany, nowoczesny wygląd. Wybierz oryginalną chromowaną kratkę, aby poprawić wygląd swojego samochodu bez prawa jazdy i wyróżnić się na drodze.
107,92 €
Lewa płyta drzwiowa Aixam zakres Sensation

Aixam City, Crossline i Coupé z Sensation Musisz wymienić panel drzwiowy Aixam od Sensation po zderzeniu, zrobić to z naszą nową i adaptowalną częścią ciała do Aixam
99,17 €
Płyta drzwiowa prawa Aixam Zakres Sensation

Aixam City, Crossline i gama Coupe Sensation Zewnętrzna płyta drzwiowa prawa dla Aixam City, Crossline i Coupé z SensationTa część ciała jest odpowiednikiem oryginalnej, ale po obniżonej cenie.
99,17 €
  • Promocja!
Zderzak tylny Aixam City GTO

Zderzak tylny Aixam City GTO zakres Sensation Tylny zderzak zapewnia bezpieczeństwo w przypadku uderzenia w tył pojazdu. Jeśli zauważysz, że Twój zderzak jest uszkodzony, wymień go jak najszybciej.
60,83 € 90,83 €
Zderzak tylny Aixam City

Aixam City zakres Sensation Potrzebujesz wymienić tylny zderzak po lekkiej kolizji, dzięki jego niskiej cenie i jakości odpowiadającej oryginalnemu, nie trać więcej czasu na naprawę swojego samochodu Aixam City z zakresu Sensation
82,50 €
Spoiler przedniego zderzaka Aixam City i Coupe Sensation

Aixam City i gama Coupe Sensation Spojler zderzaka jest elementem, który pasuje do dolnej części zderzaka, może być narażony na silne uszkodzenia (żwir, chodnik ...) zastąpić go naszą nową i adaptowalną częścią.
66,58 €
Policzek lewego skrzydła Aixam zakres Sensation

Aixam CityCięcie, Crossline zakresu Sensation Po wstrząsie lub lekkiej kolizji trzeba wymienić kilka części nadwozia, wybierz nasz policzek błotnika o jakości równoważnej z oryginalnym dla Aixam z zakresu Sensation.
41,58 €
policzek prawego przedniego skrzydła Aixam Sensation

Aixam City, Crossline, Coupé gamy Sensation Po wstrząsie musisz wymienić kilka części ciała, w tym policzek skrzydła, aby Aixam z zakresu Sensation? Skorzystaj z naszej nowej i dopasowanej części zgodnej z oryginałem w promocyjnej cenie
41,58 €
Podpora zderzaka przedniego Aixam zakres Sensation

Wspornik zderzaka przedniego dla Aixam City, Crossline i gama Coupe Sensation Piecesanspermis.fr oferuje Państwu to wsparcie zderzaka dla Aixam zakresu Sensation. Jakość tej części będzie Cię zadowolić, jak również jego cena dyskontowa. Specjalnie zaprojektowane dla modeli City, Crossline i Coupé z gamy Sensation.
36,58 €
Czarna kratka Aixam City i Coupe Sensation

Aixam City i Coupé z Sensation Wymień kratę w swoim samochodzieAixam City i Coupe Sensation z naszą nową i oryginalną częścią i przywrócić piękno Twojego VSP
36,25 €
Capteur de recul Aixam (Impulsion, Vision et Sensation)

Aixam City, Coupé, Crossover, Crossline i GTO z serii Impulsion, Vision, Sensation i Emotion Piecesanspermis.fr oferuje zestaw 2 radarowych czujników cofania pasujących do wszystkich modeli Aixam z serii Impulsion, Vision, Sensation i Emotion
49,83 €
Farba w sprayu AIXAM

Cette bombe de peinture de 400 ml vous permettra de peindre facilement votre aile, pare-chocs … Il faut savoir qu'en général le rendement d’une peinture en aérosol est de 5 m2 par litre. Cela signifie qu’une bombe de peinture de 400 ml peut couvrir environ 2 m2.
0,00 €
Kratka przedniego zderzaka Aixam

Aixam Gama City, Crossline, Crossover, Coupé Sensation Oryginalna kratka przedniego zderzaka została specjalnie zaprojektowana z myślą o doskonałej integracji i optymalnej ochronie chłodnicy i elementów przedniego zderzaka. Wyprodukowana zgodnie z rygorystycznymi standardami, zapewnia wyjątkową trwałość i odporność na uderzenia. Wybierz tę oryginalną kratkę przedniego zderzaka, aby zapewnić swojemu pojazdowi pełną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu jego oryginalnego wyglądu.
31,25 €
Uszczelka szyby przedniej Aixam City, Crossline, Crossovercoupé i GTO

Aixam Gamy City, Crossline, Crossover, Coupé i GTO Impulsion, Vision i Sensation Jeśli musisz wymienić przednią szybę, nie wahaj się wymienić jednocześnie uszczelki przedniej szyby, aby zapewnić jej doskonałą wodoszczelność.
24,92 €
Grille et entourage d'anti brouillard gauche

Aixam City, Coupé, Crossline z gamy Sensation (bez świateł przeciwmgielnych i świateł do jazdy dziennej) Wypadek, stłuczka? Oferujemy tę osłonę świateł przeciwmgielnych Aixam w najlepszej cenie. Ten oryginalny produkt producenta ma niezwykłą jakość ABS i będzie pasował bezpośrednio do światła przeciwmgielnego, przywracając oryginalny wygląd Aixam.
18,33 €
Grille et entourage d'anti brouillard gauche

Aixam City, Coupé, Crossline z gamy Sensation (bez świateł przeciwmgielnych i świateł do jazdy dziennej) Obramowanie świateł przeciwmgielnych Aixam jest w najlepszej cenie w sieci. Ten oryginalny produkt producenta ma niezwykłą jakość ABS i pasuje bezpośrednio do światła przeciwmgielnego, przywracając oryginalny wygląd Aixam.
18,33 €
Grille et entourage d'anti brouillard gauche

Aixam City, Coupé, Crossline z gamy Sensation (ze światłami przeciwmgielnymi i światłami do jazdy dziennej) Obramowanie świateł przeciwmgielnych Aixam jest w najlepszej cenie w sieci. Ten oryginalny produkt producenta ma niezwykłą jakość ABS i pasuje bezpośrednio do światła przeciwmgielnego, przywracając oryginalny wygląd Aixam.
18,33 €
Grille et entourage d'anti brouillard gauche

Aixam City, Coupé, Crossline z gamy Sensation (ze światłami przeciwmgielnymi i światłami do jazdy dziennej) Obramowanie świateł przeciwmgielnych Aixam jest w najlepszej cenie w sieci. Ten oryginalny produkt producenta ma niezwykłą jakość ABS i pasuje bezpośrednio do światła przeciwmgielnego, przywracając oryginalny wygląd Aixam.
18,33 €
Szpachla elastyczna 750gr

Elastyczny dwuskładnikowy kit poliestrowy marki SINTO do naprawy, wypełniania i łączenia podłoży narażonych na częste zmiany termiczne lub wibracje, w opakowaniu 750gr
16,63 €
Napastnik okładki Aixam

Aixam Gamy City, Crossline, Coupé, Crossover i GTO Impulsion, Vision, Sensation i Emotion Czy Twoja maska nie zamyka się prawidłowo? Prawdopodobnie zepsuła się lewa klapka. Nie wahaj się go wymienić. Ta drobna naprawa zajmuje mniej niż 5 minut i jest bardzo łatwa do wykonania, nawet dla początkujących.
16,42 €
Drążek łączący zderzaka Aixam vision - 7AY315

Aixam vision 2014 Jeśli Twój samochód ucierpiał w wyniku zderzenia czołowego, a wspornik zderzaka i drążki kierownicze są uszkodzone. Dzięki piecesanspermis możesz je szybko wymienić w niskiej cenie. Ten model drążka kierowniczego jest produkowany wyłącznie dla VSP Aixam Vision po 2014 roku.
15,75 €
Szpachla włóknista 300gr

SINTO dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym do napraw poważnych uszkodzeń karoserii samochodowych
12,46 €
Szpachla standardowa 375gr

Dwuskładnikowa szpachlówka SINTO do napraw, szpachlowania i klejenia np. karoserii samochodowych, motocykli...
10,79 €
Szpachla elastyczna 350gr

Elastyczny dwuskładnikowy kit poliestrowy marki SINTO do naprawy, wypełniania i łączenia podłoży narażonych na częste zmiany termiczne lub wibracje, w 350gr
10,79 €
Drążek łączący amortyzatora Aixam Crossline Sensation

Drążek kierowniczy zderzaka Aixam Crossline Sensation range Ten drążek zderzaka został specjalnie zaprojektowany dla modelu Crossline z serii Sensation marki VSP Aixam. Oferowany w promocyjnej cenie i najwyższej jakości, trudno mu się oprzeć.
9,92 €
Czarna farba

Specjalny lakier zderzaka SINTO, czarny
8,29 €
Klej

Colle pour pare-brise 310 ml  Colle pour pare-chocs, ailes, pare-brise Cette colle pour pare-brise et carrosserie convenant à tous les modèles de VSP est l'accessoire indispensable pour assurer une bonne fixation de votre pare-brise ! Facile d'utilisation, elle assurera un maintien parfait de votre pare-brise ou de vos éléments de carrosserie en absorbant toutes les vibrations.
8,25 €
Farba do felg kół

Specjalny lakier do retuszu i dekoracji felg samochodowych SINTO
8,25 €
Colle Epoxy

Aixam Ligier, , , , , , , , Microcar Chatenet Bellier JDM Minauto Grecav Casalini Dué Dzięki naszemu dwuskładnikowemu klejowi epoksydowemu można łatwo i tanio skleić i naprawić VSP. Klej ten pasuje do Aixam , Chatenet , Ligier , Dué , Minauto , Casalini , Bellier , JDM ... Pojemnik 25 ml
8,25 €
Klej do karoserii MS Polimer 310 ml

Colle pour carrosserie 310 ml Colle pour ailes, capot, joues d'aile et diverses pièces de carrosserie. Cette colle spécialement développée pour les carrosserie en ABS, est adaptée à tous les modèles de voitures sans permis, sa composition poylmére lui confère une élasticité et une durée de vie incomparable.
8,17 €
Standardowa szpachla 115gr

Szpachlówka standardowa SINTO 115gr do napraw i szpachlowania karoserii samochodowych
5,79 €