Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Skrzynia biegów Microcar

Piecesanspermis.fr vous propose une vaste gamme de boite de vitesse Microcar. Pour une qualité optimale de fabrication et un confort de roulage maximum choisissez nos boites de vitesse pour mcirocar sur Piecesanspermis.fr

Filtry aktywne

Olej do przekładni nawrotnej

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW BEZ ZEZWOLENIA Olej ten jest półsyntetycznym produktem do Twojego wózka. Wysokiej jakości referencja ta dostosowuje się do wszystkich modeli i marek samochodów bez licencji.
9,92 €
Klucz ibc

PRZEKŁADNIA Z KLUCZEM ŚCIEMNIAJĄCYM
2,83 €
Oryginalna przekładnia Ligier oraz Microcar

Ligier Ixo, JS50, JS50L, JS60, Microcar MGO 3, 4, 5, 6, Dué 2, 3/5 et 6 Skorzystaj z naszej oryginalnej przekładni 1/8, aby zastąpić uszkodzoną przekładnię VSP z Ligier, Microcar.
813,33 €
Przekładnia Ligier 1/8

Ligier XTOO R, RS, Optimax, Ixo, Microcar Cargo, MGO2 - Ligier XTOO R, RS z silnikiem 553 MPI (benzyna) - Ligier Ixo z silnikami Lombardini Progress, 442 DCi, 492 DCi, 523 MPI (benzyna) - Ligier Optimax z silnikami Lombardini Progress i 442 DCi - Microcar Cargo z silnikami Lombardini Progress i 442 DCi - Microcar MGO2 z silnikiem Lombardini 492 DCi Przełożenie skrzyni biegów 1/8
532,50 €
Przekładnia Ligier 1/8

Ligier XTOO R, RS, S, Optimax, Microcar Cargo - Ligier XTOO R, RS, S, Optimax, z silnikami Lombardini Focs Progress i Dci - Microcar Cargo z silnikami Lombardini Focs Progress i Dci - Przełożenie skrzyni biegów 1/11 Marka STILFRENI
937,50 €
  • Promocja!
Oryginalna przekładnia ligier xtoo - 130154 / 130177

LINIA XTOO R / S / RS z silnikiem LOMBARDINI PROGRESS To oryginalne pudełko dla modeli XTOO R, S i RS z Ligier które są wyposażone w silnik Lombardini progress. Solidna i niezawodna część, która bez problemu zastąpi Twoje stare pudełko.
512,50 € 532,50 €
Przekładnia ligier xtoo dci

LIGIER XTOO SILNIK R / S / RS DCI z niecentrycznym cichym boc. Ten oryginalny model dla marki Ligier jest kompatybilny z silnikami DCI w sprawie modeli XTOO Modele R, S i RS. Należy pamiętać, że ta przekładnia jest przeznaczona do cichobieżnych cichobieżnych przekładni off-center.
532,50 €
Przekładnia COMEX Microcar MGO1 / MGO2 / M8, Due First 1/8

Do Microcar MGO 1 i MGO 2 / Dué / M8 z tylnym czujnikiem - przełożenie 1/8 Masz trudności z przełączaniem z biegu do przodu na bieg wsteczny. Wymień przekładnię nawrotną w swoim Microcar Mgo 1 i 2 / M8 / Dué na naszą przekładnię zaprojektowaną specjalnie dla Twojego modelu VSP. - Microcar Mgo 1 i 2 z 14-calowymi obręczami aluminiowymi - Microcar M8 z 14-calowymi obręczami aluminiowymi - Przełożenie skrzyni biegów: 1/8 Należy pamiętać o sprawdzeniu położenia czujnika prędkości.
640,83 €
Boite de vitesse COMEX Microcar MGO1 / MGO2 / M8, Due First 1/8

Do Microcar MGO 1 i MGO 2 / Dué / M8 z tylnym czujnikiem - Przełożenie 1/11 Masz trudności z przełączaniem z biegu do przodu na bieg wsteczny? Wymień przekładnię nawrotną w swoim Microcar Mgo 1 i 2 / M8 na naszą przekładnię zaprojektowaną specjalnie dla Twojego modelu VSP. - Microcar Mgo 1 i 2 z 13-calowymi obręczami - Microcar M8 z 13-calowymi obręczami - Przełożenie skrzyni biegów: 1/11 Należy pamiętać o sprawdzeniu położenia czujnika prędkości.
540,83 €
Oryginalna skrzynia biegów MICROCAR mgo 1/8

Do Microcar MGO z czujnikiem tylnym Występują problemy z przełączaniem z jazdy do przodu na jazdę do tyłu. Wymienić wyłącznik zasilania Microcar Mgo z naszą przekładnią zaprojektowaną specjalnie dla Twojego modelu VSP. Pamiętaj, aby sprawdzić położenie czujnika prędkości.
557,50 €
  • Promocja!
Oryginalna skrzynia biegów MICROCAR mgo 1/8

Do Microcar MGO z czujnikiem tylnym Występują problemy z przełączaniem z jazdy do przodu na jazdę do tyłu. Wymienić wyłącznik zasilania Microcar Mgo z naszą przekładnią zaprojektowaną specjalnie dla Twojego modelu VSP. Pamiętaj, aby sprawdzić położenie czujnika prędkości.
551,67 € 581,67 €
  • Promocja!
Oryginalna przekładnia microcar - 1006121 / 1009636

Oryginalny MICROCAR MGO z wtyczką prędkościomierza na boku Ta skrzynia biegów jest oryginalnym modelem, została zaprojektowana specjalnie dla MGO od Microcar . Z nienagannej jakości, szybka dostawa i jego cena dyskontowa, trudno się oprzeć! Uwaga ta skrzynia biegów jest dostarczana bez wtyczki prędkościomierza.
553,00 € 583,00 €
  • Promocja!
Oryginalna skrzynia biegów MICROCAR mgo

Oryginalny MICROCAR MGO z wtyczką prędkościomierza na boku Ta skrzynia biegów jest oryginalnym modelem, została zaprojektowana specjalnie dla MGO od Microcar . Z nienagannej jakości, szybka dostawa i jego cena dyskontowa, trudno się oprzeć! Uwaga ta skrzynia biegów jest dostarczana bez wtyczki prędkościomierza.
553,00 € 583,00 €
Przekładnia Microcar Możliwość dostosowania MC1 / MC2

MICROCAR MC1 / MC2 z możliwością adaptacji Ta przekładnia jest modelem adaptacyjnym, została zaprojektowana specjalnie dla MC1 i MC2 od Microcar . Z nienaganną jakością, szybką dostawą i dyskontową ceną, trudno się oprzeć!
498,33 €
Oryginalna przekładnia Microcar MC1, MC2

Microcar Silnik MC1, MC2 Lombardini - przełożenie 1/10 Oryginalna skrzynia biegów, zaprojektowana specjalnie dla pojazdów Microcar. Najwyższa jakość w promocyjnych cenach. Tylko na piecesanspermis.fr
940,83 €
Skrzynia biegów MICROCAR virgo / lira

MICROCAR VIRGO 1-2-3 / LYRA (koło 13) Ta przekładnia jest przeznaczona dla Microcar Virgo od 1 do 3 generacji, jak również na modelu Lyra. Należy pamiętać, że ta część jest zarezerwowana dla modeli z kołami 13-calowymi.
498,33 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki microcar mgo m8

Microcar MGO i M8 Wymień wszystkie łożyska i uszczelki szpiegowskie w swojej przekładni nawrotnej bez konieczności wymiany całej przekładni nawrotnej. Dzięki temu kompletnemu zestawowi będziesz mógł wymienić wszystkie łożyska i uszczelki przy niższych kosztach.
46,67 € 56,67 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki Comex

COMEX (AIXAM, MIKROSAMOCHÓD,...) Ten zestaw naprawczy jest specjalnie przystosowany do wózków ( , ...) wyposażone w przekładnię Comex. Obejmuje ona uszczelnienie obudowy, uszczelki szpiegowskie i wszystkie łożyska, które są potrzebne do przywrócenia żywotności osi falownika. Dla Aixam od 1997 do 2008 r
47,50 € 57,50 €
  • Promocja!
Pudełko z cichym blokiem LIGIER

CICHY BLOK PRZEKŁADNI DLA LIGIER XTOO Z CENTRALNYM MOCOWANIEM. Ten oryginalny silent block skrzyni biegów jest przeznaczony do następujących modeli XTOOModele marki Optimax i Dué Ligier jak również Microcar Cargo (Progress). Należy pamiętać, że ten cichy blok nie jest odpowiedni dla DCI( ), oraz że jest on zarezerwowany dla modelu z mocowaniem centralnym.
9,75 € 10,75 €
  • Promocja!
Cichy blok Przekładnia LIGIER poza środkiem

DLA LIGIER XTOO R / S / RS I SILNIK OPTIMAX LOMBARDINI DCI I ŁADUNKÓW MIKROSAMOCHODOWYCH Ten cichy blok skrzyni biegów jest przeznaczony do pojazdów bez licencji na znak Ligier (XTOO R / S / RS i OPTIMAX) oraz Microcar Cargo wyposażony w silnik Lombardini DCI oraz montaż poza środkiem. Jego mały plus? Bardzo konkurencyjna cena, która w pełni Państwa usatysfakcjonuje.
9,75 € 10,75 €
Zwrot licznika microcar mgo - 1008030

Do przekładni Comex Nadajnik ten dedykowany jest do pojazdów bez prawa jazdy wyposażonych w skrzynię biegów Comex, przesyła on informację o prędkości Twojego samochodu do prędkościomierza.
57,42 €
Powrót licznika cyfrowego ligier - 063398

LIGIER OPTIMAX, XTOO 2 / R / S / RS / IXO / DUE / JS 50 I JS RC Ten obrotomierz elektromagnetyczny podaje informacje o prędkości pojazdu Ligier do cyfrowego prędkościomierza. Dedykowany do modeli Optimax, Xtoo R / RS, Ixo, Dué, JS50 i JS RC, ten wysoce niezawodny produkt zapewni Ci jazdę z odpowiednią prędkością.
33,25 €
Lewa połowa przekładni ligier - 131824

OBUDOWA LEWA DO PRZEKŁADNI LIGIER XTOO R / RS WYSIĘGNIKI SILNIKOWE PROGRESS I 442 CRS DCI I MICROCARGO Ta lewa obudowa przeznaczona jest dla przekładni Ligier zamontowane na modelach XTOO Modele R i RS, jak również Microcar Cargo. Należy pamiętać, że ten typ części może być stosowany tylko w FOCS Progress i 442 silniki CRS DCI
158,25 €
Prawa połowa obudowy przekładni ligier - 131823

OBUDOWA PRZEKŁADNI PRAWEJ DLA LIGIER XTOO R / RS PROGRESS JIBS I SILNIK 442 CRS DCI I MICROCARGO Ta prawa obudowa przeznaczona jest dla przekładni Ligier zamontowane na modelach XTOO R / RS i Microcar Cargo. Należy pamiętać, że ten typ części może być stosowany tylko w silnikach FOCS Progress i 442 silniki CRS DCIsilniki, zawsze w promocyjnych cenach !
120,83 €
Carter Right microcar mgo - 1010811 / 1008023

MICROCAR MGO / M8 Z CZUJNIKIEM BOCZNYM Ta oryginalna obudowa jest specjalnie zaprojektowana dla Microcar MGO i M8 z czujnikiem bocznym na skrzyni biegów. Wymień swoją uszkodzoną obudowę z pewnością dzięki tej oryginalnej części.
124,17 €
Wozak leworęczny microcar MGO - 1010785 / 1007993

MICROCAR MGO / M8 Obudowa skrzyni biegów jest pęknięta lub po prostu złamana. Aby uniknąć całkowitego uszkodzenia skrzyni biegów i zniszczenia pojazdu, wymień ją na naszą oryginalną część, zaprojektowaną specjalnie dla Microcar MGO i M8.
149,17 €
Drzewo pierwotne stilfreni

Do przekładni stilfreni Ten zdyskontowany wał napędowy jest przeznaczony do pojazdów bez licencji następujących marek LigierJDM lub Bellier wyposażony w przekładnię Stilfreni.
79,17 €
Skrzynia wału głównego

Wał główny do skrzyni Comex Czy Twoja przekładnia Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie
40,83 €
Pośredni wałek redukcyjny

Pośredni wałek redukcyjny dla Comex Czy pośredni wałek redukcyjny w Twojej skrzyni Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
40,83 €
Szczyt (widok z góry)

Stały bieg wsteczny dla przekładni Comex Czy Twoja przekładnia Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
65,83 €
Bieg wsteczny

Możliwość dostosowania biegu wstecznego do przekładni Comex Twój bieg wsteczny w skrzyni biegów Comex jest uszkodzony, nie wahaj się wymienić go na część wysokiej jakości po obniżonej cenie
65,83 €
1. przekładnia redukcyjna

Koło zębate do przekładni Comex Twoja zębatka jest zużyta lub słyszysz hałas dochodzący z mostu odwracającego. Nie czekaj dłużej i wymień pierwszą przekładnię redukcyjną w swojej przekładni Comex.
37,42 €
Łańcuch pudełkowy Stilfreni

DO PRZEKŁADNI STILFRENI Masz skrzynię biegów Stilfreni i musisz wymienić łańcuch? Ten produkt, który może być dostosowany do Twojego pojazdu bez licencji, jest idealnym zamiennikiem dla uszkodzonej części.
37,42 €
Uszczelka szpiegowska silnika lombardini

Uszczelka szpiegowska silnika lombardini Oryginalny pierścień uszczelniający do silnika Lombardini. Wymiary Średnica wewnętrzna 120, średnica zewnętrzna 02, grubość 67. Uszczelka pierścieniowa z gumy elastomerowej .
5,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzyni comex po stronie kardana

KOMBI USZCZELKA SZPIEGOWSKA KARDAN BOK 20X40X7 Ta uszczelka szpiegowska do przekładni Comex znajduje się na przekładni na poziomie wałów Cardana. Dzięki swojej wysokiej jakości, ta uszczelka szpiegowska pozwoli Ci zapobiec utracie oleju ze skrzyni biegów i zapobiegnie uszkodzeniu zębnika w przypadku braku oleju.
3,75 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki COMEX po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW KOMBI MONTOWANA OD STRONY WARIATORA WYMIAR 25X40X7. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska będzie zamontowana na wale Twojej skrzyni biegów Comex, po stronie wariatora. Zapobiega on różnym wyciekom oleju z przekładni. Przydatna część i zawsze w promocyjnej cenie!
5,42 €
Pierścień szpiegowski dla skrzyni stilfreni po stronie kardana

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI OD STRONY KARDANA. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska 20x47x7 do skrzyni biegów Stilfreni jest montowana po stronie kardana skrzyni biegów. Jego zadaniem jest zatrzymanie oleju zawartego w osi rewersyjnej pojazdu, a tym samym uniknięcie uszkodzenia łożysk i zębników znajdujących się w skrzyni biegów
5,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki stilfreni po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI WYMIAR 25X47X7. Uszczelka ta jest bardzo przydatna dla skrzyni biegów, ponieważ zatrzymuje olej dzięki wargom rekuperacyjnym i w ten sposób zapobiega wyciekom oleju znajdującym się w mostku rewersyjnym. Pozwoli to uniknąć konieczności regularnej wymiany poziomu oleju w skrzyni biegów.
5,42 €
Pierścień uszczelniający

Do skrzyń biegów Stilfreni (mechaniczna przekładnia prędkościomierza) W celu zapewnienia jak najlepszego uszczelnienia mechanicznej przekładni przeciwbieżnej Państwa przekładni Stilfreni, należy wybrać ten pierścień uszczelniający.
4,58 €
  • Promocja!
Silnik - wałek podnośnika skrzyni biegów Ligier / Microcar

Axe liaison moteur - boite Ligier et Microcar De fortes vibrations se font ressentir au niveau de la liaison d moteur et de la boite, assurez vous que votre axe de liaison moteur - boite soit bien serré et pas endommagé. Le cas échéant remplacez le par notre pièce spécialement conçue pour les moteur Lombardini Progress.
7,92 € 9,92 €
Dźwignia zmiany biegów Ligier oraz Microcar

Ligier XTOO1, 2, R, RS, S, Optimax, JS RC, Coupé, Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Cargo, Dué First i Coupé Piecesanspermis oferuje tę oryginalną dźwignię zmiany biegów dla VSP z Ligier i Microcar w bezkonkurencyjnej cenie.
33,25 €