Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Sterowanie ogrzewaniem w samochodach bez prawa jazdy

Witamy na stronie https://www.mini-auto-parts.pl/, gdzie można znaleźć elementy sterujące nagrzewnicą, pokrętła nagrzewnicy i przewody nagrzewnicy do samochodów bez prawa jazdy. Zapoznaj się z naszym szerokim wyborem wysokiej jakości części, zaprojektowanych w celu zapewnienia wydajnego działania systemu ogrzewania. Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić wadliwy element sterujący, zużyte pokrętło czy uszkodzony przewód, mamy odpowiednie części do Twojego pojazdu. Odwiedź https://www.mini-auto-parts.pl/, aby zoptymalizować komfort jazdy o każdej porze roku.

Filtry aktywne

Taśma do regulacji ogrzewania Aixam

Aixam City, GTO, Coupé, Crossline, Crossover (gama Vision i Sensation) oraz Minauto Access Klej ten pozwala poznać pozycję, w której znajduje się system ogrzewania. Z czasem klej ten może przestać przylegać do deski rozdzielczej, więc nie wahaj się kupić go ponownie.
16,50 €
Centralne pokrętło wentylacji, chromowane Aixam

Aixam 721, 741, 751, Crossline 1 i Scouty 1 Wymienić centralne pokrętło wentylacji na Aixam w najlepszej cenie na naszej stronie. Ciesz się naszymi oryginalnymi produktami w najlepszej cenie.
18,25 €
Przycisk ogrzewania Aixam

Przycisk ogrzewania dla Aixam 721/741/751/Crossline oraz Scouty W Twoim pojeździe brakuje przycisku nagrzewnicy, nie wahaj się kupić tego przycisku specjalnie dedykowanego do modeli 721, 741, 751, Crossline oraz Scouty marki Aixam
7,92 €
Przycisk centralnej wentylacji Aixam

Aixam Citycięcie, Crossline, Crossover oraz GTO (Zakres impulsów i Vision) W Waszym VSP brakuje pokrętła centralnej wentylacji, nie wahajcie się wymienić go na naszą oryginalną część pasującą wyłącznie do modeli City, Crossline, Crossover oraz GTO impuls i Vision.
10,67 €
Przycisk centralnej wentylacji Aixam 721, 741, 751, Scouty faza 1 i Crossline faza 1

Aixam 721, 741, 751, Scouty faza 1 i Crossline faza 1 Pokrętło wentylacyjne może z czasem ulec uszkodzeniu lub nawet zaginąć w Twojej desce wentylacyjnej, pomyśl o zakupie tego akcesorium i w ten sposób w pełni wykorzystaj swój system wentylacyjny.
10,75 €
Pokrętło wentylacji bocznej Aixam

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO (zakres Vision oraz Sensation) Skorzystaj z naszej chromowanej gałki bocznej do wielu modeli Aixam zakresów Vision (druga instalacja) i Sensationoryginalne części w promocyjnych cenach.
13,25 €
Chromowane pokrętło wentylacji bocznej Aixam

Aixam City, City S, Roadline, Crossline oraz Scouty Skorzystaj z naszej oryginalnej części do naprawy wentylacji dla Aixam. To chromowane pokrętło do wentylacji jest przystosowane do następujących modeli City, City S, Roadline, Scouty oraz Crossline.
9,33 €
Pokrętło wentylacji bocznej czarne

Przycisk wentylacji Aixam City, City S, Roadline, Scouty, Crossline Nie wahaj się wymienić swojego pokrętła wentylacji i wybierz najlepszą cenę w sieci dzięki naszej oryginalnej części. Przystosowany do następujących modeli City, City S, Roadline, Crossline (faza 2) oraz Scouty (faza 2).
9,33 €
Przycisk wentylacji Ligier

Ligier Nova, XTOO 1 i 2, XTOO R, RS, S, XTOO MaxOptimax i Dué Ciesz się optymalnym komfortem na pokładzie LigierWymień brakujące lub uszkodzone pokrętło wentylacji i ustaw wentylację na najlepszy możliwy poziom.
24,92 €
Pokrętło wentylacyjne czarne Aixam

Aixam City, CrosslineCięcie, Crossover oraz GTO (Impulsy i Vision) Ten przycisk wentylacji dla Aixam może znajdować się po lewej lub prawej stronie tacy wentylatora. Część oryginalna Aixam skorzystaj z naszej bezkonkurencyjnej ceny, aby naprawić swój VSP.
10,08 €
Przełącznik odszraniania Aixam

Aixam City, CrosslineCięcie, Crossover, GTO (zakres Vision 2. montaż, Sensation i Emocji). Piecesanspermis.fr oferuje Państwu ten oryginalny przełącznik Aixam aby wymienić zepsutą część i cieszyć się automatycznym odszranianiem.
11,58 €
Płyta sterowania ogrzewaniem Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Sporteevo Ten panel sterowania ogrzewaniem umożliwia łatwą regulację systemu ogrzewania dzięki kontrolerom wentylacji (ciepłej lub zimnej)
168,08 €
Sterowanie ogrzewaniem...

Ligier JSRC, Dué Coupé, Microcar MGO2, M8, F8C Oryginalna płytka sterowania ogrzewaniem zaprojektowana specjalnie dla pojazdów Ligier i Microcar jest niezbędną częścią zamienną zapewniającą wydajną pracę systemu ogrzewania. Płytka ta pozwala kontrolować temperaturę w kabinie pasażerskiej, zapewniając optymalny komfort podczas jazdy w niskich temperaturach. Wybierz tę oryginalną płytkę sterowania ogrzewaniem dla Ligier i Microcar, aby utrzymać komfortową temperaturę w pojeździe, niezależnie od warunków pogodowych. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i lepszy komfort termiczny.
168,75 €
Kabel sterowania ogrzewaniem Aixam

Aixam Gamy City, Coupé, Crossover, Crossline Impulsion, Vision i Sensation Oryginalny przewód kranowy nagrzewnicy jest niezbędnym elementem układu ogrzewania w samochodzie bez prawa jazdy. Wykonany z trwałych i niezawodnych materiałów, przewód ten zapewnia precyzyjne sterowanie zaworem ogrzewania, umożliwiając regulację temperatury w kabinie pasażerskiej w zależności od potrzeb. Wybierz ten oryginalny przewód, aby zapewnić sobie optymalny komfort podczas podróży, niezależnie od temperatury na zewnątrz.
16,58 €
Kabel sterowania ogrzewaniem Chatenet

Chatenet Media, Barooder, Speedino Czy przewód grzejny jest postrzępiony lub całkowicie przecięty? Zachowaj komfort, wymieniając przewód sterujący ogrzewaniem w starszych modelach na Chatenet.
11,58 €
Kabel sterowania ogrzewaniem Ligier, Microcar

Ligier JS RC, Microcar MGO2, M8, F8C Oryginalny przewód sterowania nagrzewnicą jest niezbędny do zapewnienia precyzyjnej i skutecznej kontroli temperatury wewnątrz samochodu sportowego. Zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze i wyjątkowej trwałości, przewód ten umożliwia płynną regulację ogrzewania zgodnie z preferencjami użytkownika, zapewniając optymalny komfort podczas podróży. Wybierz ten oryginalny przewód i ciesz się ciepłą i przyjemną jazdą, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.
19,92 €
Câble de commande de chauffage Microcar

Microcar MGO 1 Oryginalny przewód sterowania nagrzewnicą do Microcar MGO 1 zapewnia precyzyjną i niezawodną kontrolę temperatury wewnątrz samochodu. Wyprodukowany zgodnie z rygorystycznymi standardami, przewód ten oferuje wyjątkową trwałość i optymalną wydajność, zapewniając wydajne ogrzewanie i komfortową jazdę nawet w niskich temperaturach. Wybierz ten oryginalny przewód sterowania nagrzewnicą, aby utrzymać przyjemne, ciepłe wnętrze podczas podróży
15,75 €
Interrupteur de commande warning et climatisation

Przełącznik ostrzegawczy i sterujący wentylacją Potrzebujesz przełącznika sterowania ostrzeżeniami i wentylacją? Wybierz ten oryginalny przełącznik sterowania. Popraw swoje wrażenia z jazdy, zamawiając tę wysokiej jakości część już dziś i ciesz się pełną kontrolą nad ostrzeżeniami i klimatyzacją pojazdu.
43,83 €