Kategorie
Szukaj według pojazdu

Essuie-glaces Aixam

Aktywne filtry

Miotły Flex dla Aixam

Wycieraczka przedniej szyby Aixam Impuls Czy włączając wycieraczki w swoim samochodzie bez prawa jazdy tracisz widoczność? Dzięki naszej nowej ofercie piór wycieraczek problem ten stanie się odległym wspomnieniem. Elastyczne pióra wycieraczek dopasowują się do kształtu przedniej szyby, zapewniając skuteczne czyszczenie. Skorzystaj z naszych elastycznych wycieraczek dla VSP i obejrzyj wszystkie nasze pióra wycieraczek dla VSP Aixam
10,75 €
Miotły Flex dla Aixam

Wycieraczka przedniej szyby Aixam Crossline, City oraz Roadline To elastyczne pióro wycieraczki idealnie dopasowuje się do kształtu przedniej szyby, zapewniając skuteczne czyszczenie. Aby zapewnić lepszą widoczność podczas jazdy VSP, należy regularnie sprawdzać stan piór wycieraczek. Jeśli zauważysz smugi podczas wycierania lub jeśli już nie wycierają szyby prawidłowo, są uszkodzone i nadszedł czas, aby je wymienić. Z naszymi zniżkami na pióra wycieraczek nie przegap dobrej oferty. Odkryj całą naszą ofertę wycieraczek do samochodów bez prawa jazdy Aixam
10,75 €
Ramię wycieraczki tylnej Aixam

Bras d'essuie glace arrière Aixam 400,500,721,741,751,City, City S et Roadline Votre bras d'essuie glace arrière est a remplacer, optez pour notre bras d'essuie glace spécialement fabriqué pour votre modèle d'Aixam 400, 500, 721, 741, 751, City, Crossline ou Roadline. Ce produit d'origine vous satisfera forcément.
33,25 €
Wycieraczka przedniej szyby Aixam impuls - 8K027

Wycieraczka przedniej szyby dla Aixam impuls Uszkodzone wycieraczki nie pozwalają na uzyskanie dobrej vision i może nawet uszkodzić przednią szybę. Regularnie sprawdzaj ich stan, jeśli podczas użytkowania zauważysz ślady na szybie, czas je wymienić. Skorzystaj z tej wysokiej jakości wycieraczki w promocyjnej cenie.
4,99 €
Miotły Flex dla Aixam

Elastyczna wycieraczka przednia Aixam 721/741/751 Potrzebujesz wymienić wycieraczki w swoim samochodzie bez prawa jazdy? Dzięki elastycznym piórom wycieraczek, które idealnie dopasowują się do kształtu przedniej szyby, masz pewność, że Twoja szyba jest dobrze oczyszczona. Ten typ pióra wycieraczki jest umieszczony bezpośrednio na szybie i dlatego jest bardziej skuteczny w zapobieganiu unoszenia przez wiatr lub inne warunki pogodowe. Odkryj również całą gamę naszych elastycznych piór wycieraczek do VSP Aixam.
10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam

Wycieraczka przednia Aixam A540 Ta adaptacyjna wycieraczka przednia została zaprojektowana tak, aby pasowała do Twojego A540 od Aixam . Niezawodny i wytrzymały, spełni Twoje oczekiwania pod względem ceny, ale przede wszystkim jakości! Zwróć uwagę, że ta część mierzy 450 mm, informacja, którą należy wziąć pod uwagę podczas składania zamówienia!
4,16 €
Miotły Flex dla Aixam

Wycieraczka przedniej szyby Aixam 400.4 i 500.4 Czy masz problem z widocznością, gdy tylko włączysz wycieraczki w swoim samochodzie bez prawa jazdy? Dzięki naszej nowej ofercie piór wycieraczek ten problem odejdzie w przeszłość. Elastyczne pióra wycieraczek dopasowują się do kształtu przedniej szyby, zapewniając skuteczne czyszczenie. Skorzystaj z naszych elastycznych wycieraczek dla VSP i obejrzyj wszystkie nasze pióra wycieraczek dla VSP Aixam.
10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam

Wycieraczka przednia Aixam 325I Ten odnośnik to przednia wycieraczka dla modelu 325i z gamy Aixam . Wymiary części to 450 mm, co należy wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia. Będziesz uwiedziony jego solidnością i atrakcyjną ceną!
4,16 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Aixam 400

Wycieraczka przedniej szyby Aixam 400 e/s/l/sl Gdy wycieraczka hałasuje, z trudem przejeżdża po szybie lub po prostu pozostawia ślady, oznacza to, że jej żywotność dobiega końca i należy ją wymienić. Z naszych elastycznych wycieraczek, skorzystaj z okazji, aby wymienić je w promocyjnej cenie, będą pasować idealnie do Twojego pojazdu, aby oczyścić przednią szybę i umożliwić Ci lepszą widoczność. Oferujemy szeroki wybór wycieraczek w promocyjnych cenach do samochodów bez licencji Aixam.
7,75 € 10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 8K027

Wycieraczka przednia Aixam Crossline - City - Roadline - Scouty - GTO Ten odnośnik to przednia wycieraczka przystosowana do modelu Crossline, city, roadline, scouty, GTO producenta Aixam . Dzięki wysokiej jakości fakturze, model ten spełni wszystkie Twoje oczekiwania pod względem jakości, ale także ceny!
4,99 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Aixam A540

Wycieraczka przednia Aixam A540 Ta elastyczna wycieraczka idealnie dopasowuje się do kształtu przedniej szyby, zapewniając skuteczne czyszczenie. Aby zapewnić lepszą widoczność podczas jazdy VSP, należy regularnie sprawdzać stan piór wycieraczek. Jeśli zauważysz smugi podczas wycierania lub jeśli już nie wycierają szyby prawidłowo, są uszkodzone i nadszedł czas, aby je wymienić. Z naszymi zniżkami na pióra wycieraczek nie przegap dobrej oferty. Odkryj całą naszą ofertę wycieraczek do samochodów bez prawa jazdy Aixam.
8,75 € 10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 8K027

Wycieraczka przednia Aixam 721/741/751 Przednia wycieraczka, adaptowalna, którą można zainstalować w różnych modelach marki Aixam takich jak 721, 741 lub 751. Niezawodny, solidny i w bezkonkurencyjnej cenie: trudno mu się oprzeć! Zwróć uwagę, że ta część mierzy 580 mm, informacja do uwzględnienia.
4,99 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Aixam

Wycieraczka przednia Aixam 400i Gdy wycieraczka hałasuje, z trudem przejeżdża po szybie lub po prostu pozostawia ślady, oznacza to, że jej żywotność dobiega końca i należy ją wymienić. Z naszych elastycznych wycieraczek, skorzystaj z okazji, aby wymienić je w promocyjnej cenie, będą pasować idealnie do Twojego pojazdu, aby oczyścić przednią szybę i umożliwić Ci lepszą widoczność. Oferujemy szeroki wybór wycieraczek w promocyjnych cenach do samochodów bez licencji Aixam.
8,75 € 10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam

Wycieraczka przedniej szyby Aixam 400i Ta przednia wycieraczka jest przeznaczona do modelu 400i marki Aixam . Uwaga: długość części wynosi 450 mm, informacja do uwzględnienia przy zamówieniu. Ta wycieraczka zadowoli Cię dzięki swojej jakości i korzystnej cenie!
4,16 €
  • Promo !
Miotły Flex dla Aixam

Wycieraczka przednia Aixam 325i Potrzebujesz wymienić wycieraczki w swoim samochodzie? Dzięki elastycznym piórom wycieraczek, które idealnie dopasowują się do kształtu przedniej szyby, masz pewność, że Twoja szyba jest dobrze oczyszczona. Ten typ pióra wycieraczki jest umieszczony bezpośrednio na szybie i dlatego jest bardziej skuteczny w zapobieganiu unoszenia przez wiatr lub inne warunki pogodowe. Odkryj również całą gamę naszych elastycznych piór wycieraczek do VSP Aixam.
8,75 € 10,75 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam - 8K027

Wycieraczka przednia Aixam 400 E/S/L/SL Ta referencja to adaptowalna, niezawodna i wytrzymała wycieraczka, która z łatwością zastąpi uszkodzoną część Twojej Aixam 400e, 400s, 400l i 400sl. Przy tak niskiej cenie nie sposób nie dokonać naprawy! Należy pamiętać, że model ten mierzy 280 mm, co jest informacją, którą należy znać przy składaniu zamówienia.
4,99 €
Wycieraczka przednia AIXAM...

Wycieraczka przednia Aixam 400.4 i 500.4 Ta referencja to adaptowalna, niezawodna i wytrzymała wycieraczka, która z łatwością zastąpi uszkodzoną część Twojej Aixam 400.4 i 500.4. Przy tak niskiej cenie nie sposób nie dokonać naprawy! Należy pamiętać, że model ten mierzy 580 mm, co jest informacją, którą należy znać przy składaniu zamówienia.
4,99 €
Wycieraczka tylnej szyby aixam

WYCIERACZKA TYLNEJ SZYBY DLA AIXAM Ta wycieraczka tylnej szyby jest przystosowana do modeli marki Aixam . Długość tej części wynosi 280 mm, co należy wziąć pod uwagę przy składaniu zamówienia.
4,16 €