Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Skrzynia biegów Ligier

Piecesanspermis.fr vous propose sa gamme complète de boite de vitesse pour votre Ligier.

Filtry aktywne

Olej do przekładni nawrotnej

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW BEZ ZEZWOLENIA Olej ten jest półsyntetycznym produktem do Twojego wózka. Wysokiej jakości referencja ta dostosowuje się do wszystkich modeli i marek samochodów bez licencji.
9,92 €
  • Promocja!
Silnik - wałek podnośnika skrzyni biegów Ligier / Microcar

Axe liaison moteur - boite Ligier et Microcar De fortes vibrations se font ressentir au niveau de la liaison d moteur et de la boite, assurez vous que votre axe de liaison moteur - boite soit bien serré et pas endommagé. Le cas échéant remplacez le par notre pièce spécialement conçue pour les moteur Lombardini Progress.
7,92 € 9,92 €
Klucz ibc

PRZEKŁADNIA Z KLUCZEM ŚCIEMNIAJĄCYM
2,83 €
Oryginalna przekładnia Ligier oraz Microcar

Ligier Ixo, JS50, JS50L, JS60, Microcar MGO 3, 4, 5, 6, Dué 2, 3/5 et 6 Skorzystaj z naszej oryginalnej przekładni 1/8, aby zastąpić uszkodzoną przekładnię VSP z Ligier, Microcar.
813,33 €
Przekładnia Ligier 1/8

Ligier XTOO R, RS, Optimax, Ixo, Microcar Cargo, MGO2 - Ligier XTOO R, RS z silnikiem 553 MPI (benzyna) - Ligier Ixo z silnikami Lombardini Progress, 442 DCi, 492 DCi, 523 MPI (benzyna) - Ligier Optimax z silnikami Lombardini Progress i 442 DCi - Microcar Cargo z silnikami Lombardini Progress i 442 DCi - Microcar MGO2 z silnikiem Lombardini 492 DCi Przełożenie skrzyni biegów 1/8
532,50 €
Przekładnia Ligier 1/8

Ligier XTOO R, RS, S, Optimax, Microcar Cargo - Ligier XTOO R, RS, S, Optimax, z silnikami Lombardini Focs Progress i Dci - Microcar Cargo z silnikami Lombardini Focs Progress i Dci - Przełożenie skrzyni biegów 1/11 Marka STILFRENI
937,50 €
Przekładnia ligier xtoo dci

LIGIER XTOO SILNIK R / S / RS DCI z niecentrycznym cichym boc. Ten oryginalny model dla marki Ligier jest kompatybilny z silnikami DCI w sprawie modeli XTOO Modele R, S i RS. Należy pamiętać, że ta przekładnia jest przeznaczona do cichobieżnych cichobieżnych przekładni off-center.
532,50 €
  • Promocja!
Oryginalna przekładnia ligier xtoo - 130154 / 130177

LINIA XTOO R / S / RS z silnikiem LOMBARDINI PROGRESS To oryginalne pudełko dla modeli XTOO R, S i RS z Ligier które są wyposażone w silnik Lombardini progress. Solidna i niezawodna część, która bez problemu zastąpi Twoje stare pudełko.
512,50 € 532,50 €
Przekładnia ligier - 130138

XTOO1 / XTOO 2 / NOVA / BE UP i Be two (z czujnikiem elektromagnetycznym do licznika elektronicznego) To oryginalne pudełko jest specjalnie zaprojektowane dla marki Ligier i jego modele z czujnikiem elektromagnetycznym do licznika elektronicznego. Niezawodny i solidny, jego cena rabatowa przekona Cię!
741,67 €
Oryginalna przekładnia ligier - 130123

LINIA 162 / AMBRA / NOVA (z licznikiem przy pomocy kabla mechanicznego). BE TWO (z miernikiem za pomocą kabla mechanicznego). To oryginalne pudełko jest specjalnie zaprojektowane dla tej marki Ligier i jego modele z mechanicznym miernikiem kabli. Niezawodny i solidny, jego cena zniżkowa przekona Cię!
624,00 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy do skrzynki stilfreni

STILFRENI (LIGIER, JDM,...) Ten zestaw naprawczy umożliwia naprawę skrzyń biegów Stilfreni do małych samochodów za niską cenę Ligier JDM ,... Z Piecesanspermis.fr, nic nie może być łatwiejsze niż zrobić nowy wygląd dla swojego małego samochodu w bezkonkurencyjnej cenie.
47,50 € 57,50 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy Stilfreni Ligier

Ligier XTOO R / S / RS / OPTIMAX / IXO Odkryj ten kompletny zestaw do naprawy mostu cofania w Twoim Ligier. Dzięki temu zestawowi można łatwo wymienić łożyska i uszczelki szpiegowskie w przekładni nawrotnej. Skorzystaj z obniżonej ceny, aby naprawić swoją skrzynię biegów bez konieczności jej całkowitej wymiany.
46,67 € 56,67 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki Comex

COMEX (AIXAM, MIKROSAMOCHÓD,...) Ten zestaw naprawczy jest specjalnie przystosowany do wózków ( , ...) wyposażone w przekładnię Comex. Obejmuje ona uszczelnienie obudowy, uszczelki szpiegowskie i wszystkie łożyska, które są potrzebne do przywrócenia żywotności osi falownika. Dla Aixam od 1997 do 2008 r
47,50 € 57,50 €
Lewa połowa przekładni ligier - 131824

OBUDOWA LEWA DO PRZEKŁADNI LIGIER XTOO R / RS WYSIĘGNIKI SILNIKOWE PROGRESS I 442 CRS DCI I MICROCARGO Ta lewa obudowa przeznaczona jest dla przekładni Ligier zamontowane na modelach XTOO Modele R i RS, jak również Microcar Cargo. Należy pamiętać, że ten typ części może być stosowany tylko w FOCS Progress i 442 silniki CRS DCI
158,25 €
Prawa połowa obudowy przekładni ligier - 131823

OBUDOWA PRZEKŁADNI PRAWEJ DLA LIGIER XTOO R / RS PROGRESS JIBS I SILNIK 442 CRS DCI I MICROCARGO Ta prawa obudowa przeznaczona jest dla przekładni Ligier zamontowane na modelach XTOO R / RS i Microcar Cargo. Należy pamiętać, że ten typ części może być stosowany tylko w silnikach FOCS Progress i 442 silniki CRS DCIsilniki, zawsze w promocyjnych cenach !
120,83 €
  • Promocja!
Pudełko z cichym blokiem LIGIER

CICHY BLOK PRZEKŁADNI DLA LIGIER XTOO Z CENTRALNYM MOCOWANIEM. Ten oryginalny silent block skrzyni biegów jest przeznaczony do następujących modeli XTOOModele marki Optimax i Dué Ligier jak również Microcar Cargo (Progress). Należy pamiętać, że ten cichy blok nie jest odpowiedni dla DCI( ), oraz że jest on zarezerwowany dla modelu z mocowaniem centralnym.
9,75 € 10,75 €
  • Promocja!
Cichy blok Przekładnia LIGIER poza środkiem

DLA LIGIER XTOO R / S / RS I SILNIK OPTIMAX LOMBARDINI DCI I ŁADUNKÓW MIKROSAMOCHODOWYCH Ten cichy blok skrzyni biegów jest przeznaczony do pojazdów bez licencji na znak Ligier (XTOO R / S / RS i OPTIMAX) oraz Microcar Cargo wyposażony w silnik Lombardini DCI oraz montaż poza środkiem. Jego mały plus? Bardzo konkurencyjna cena, która w pełni Państwa usatysfakcjonuje.
9,75 € 10,75 €
Powrót licznika cyfrowego ligier - 063398

LIGIER OPTIMAX, XTOO 2 / R / S / RS / IXO / DUE / JS 50 I JS RC Ten obrotomierz elektromagnetyczny podaje informacje o prędkości pojazdu Ligier do cyfrowego prędkościomierza. Dedykowany do modeli Optimax, Xtoo R / RS, Ixo, Dué, JS50 i JS RC, ten wysoce niezawodny produkt zapewni Ci jazdę z odpowiednią prędkością.
33,25 €
Zwrot licznika microcar mgo - 1008030

Do przekładni Comex Nadajnik ten dedykowany jest do pojazdów bez prawa jazdy wyposażonych w skrzynię biegów Comex, przesyła on informację o prędkości Twojego samochodu do prędkościomierza.
57,42 €
Drzewo pierwotne stilfreni

Do przekładni stilfreni Ten zdyskontowany wał napędowy jest przeznaczony do pojazdów bez licencji następujących marek LigierJDM lub Bellier wyposażony w przekładnię Stilfreni.
79,17 €
Skrzynia wału głównego

Wał główny do skrzyni Comex Czy Twoja przekładnia Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie
40,83 €
Pośredni wałek redukcyjny

Pośredni wałek redukcyjny dla Comex Czy pośredni wałek redukcyjny w Twojej skrzyni Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
40,83 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy Stilfreni Bellier / JDM

Bellier i JDM Musisz wymienić wszystkie uszczelki i łożyska w VSP, ale nie chcesz wymieniać całej skrzyni biegów. Dzięki naszemu kompletnemu zestawowi naprawczemu do skrzyni biegów stilfreni jest to teraz możliwe
46,67 € 56,67 €
Szczyt (widok z góry)

Stały bieg wsteczny dla przekładni Comex Czy Twoja przekładnia Comex wymaga wymiany? Oferujemy Państwu tę wysokiej jakości część po obniżonej cenie.
65,83 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki microcar mgo m8

Microcar MGO i M8 Wymień wszystkie łożyska i uszczelki szpiegowskie w swojej przekładni nawrotnej bez konieczności wymiany całej przekładni nawrotnej. Dzięki temu kompletnemu zestawowi będziesz mógł wymienić wszystkie łożyska i uszczelki przy niższych kosztach.
46,67 € 56,67 €
Bieg wsteczny

Możliwość dostosowania biegu wstecznego do przekładni Comex Twój bieg wsteczny w skrzyni biegów Comex jest uszkodzony, nie wahaj się wymienić go na część wysokiej jakości po obniżonej cenie
65,83 €
1. przekładnia redukcyjna

Koło zębate do przekładni Comex Twoja zębatka jest zużyta lub słyszysz hałas dochodzący z mostu odwracającego. Nie czekaj dłużej i wymień pierwszą przekładnię redukcyjną w swojej przekładni Comex.
37,42 €
Łańcuch pudełkowy Stilfreni

DO PRZEKŁADNI STILFRENI Masz skrzynię biegów Stilfreni i musisz wymienić łańcuch? Ten produkt, który może być dostosowany do Twojego pojazdu bez licencji, jest idealnym zamiennikiem dla uszkodzonej części.
37,42 €
Powrót licznika jdm titane oraz ligier nova

Do Ligier Nova i Jdm Titane 1 / 2 / 3 napotykasz problem, aby włączyć licznik kabli w swoim samochodzie bez licencji lub ten jeden nie działa już więcej. Nie wahaj się i wymień swoją uszkodzoną linkę prędkościomierza na naszą część wysokiej jakości. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości części w niskiej cenie.
99,90 €
Zwrot licznika ligier / jdm - 131457L

Ligier 162 / Ambra i JDM Orane Występuje problem z przekazywaniem informacji pomiędzy skrzynią biegów a prędkościomierzem. Pomyśl o sprawdzeniu stanu linki prędkościomierza znajdującej się z boku rewersu, na pewno jest uszkodzona i wymaga wymiany.
80,00 €
Dźwignia zmiany biegów Ligier oraz Microcar

Ligier XTOO1, 2, R, RS, S, Optimax, JS RC, Coupé, Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Cargo, Dué First i Coupé Piecesanspermis oferuje tę oryginalną dźwignię zmiany biegów dla VSP z Ligier i Microcar w bezkonkurencyjnej cenie.
33,25 €
Czujnik z efektem Halla Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, Optimax, Microcar Cargo, MGO4 i Dué 3 Czujnik prędkości z efektem Halla to część, która mierzy zmiany pola magnetycznego i utrzymuje napięcie elektryczne dźwigni zmiany biegów.
33,25 €
Uszczelka szpiegowska silnika lombardini

Uszczelka szpiegowska silnika lombardini Oryginalny pierścień uszczelniający do silnika Lombardini. Wymiary Średnica wewnętrzna 120, średnica zewnętrzna 02, grubość 67. Uszczelka pierścieniowa z gumy elastomerowej .
5,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzyni comex po stronie kardana

KOMBI USZCZELKA SZPIEGOWSKA KARDAN BOK 20X40X7 Ta uszczelka szpiegowska do przekładni Comex znajduje się na przekładni na poziomie wałów Cardana. Dzięki swojej wysokiej jakości, ta uszczelka szpiegowska pozwoli Ci zapobiec utracie oleju ze skrzyni biegów i zapobiegnie uszkodzeniu zębnika w przypadku braku oleju.
3,75 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki COMEX po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW KOMBI MONTOWANA OD STRONY WARIATORA WYMIAR 25X40X7. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska będzie zamontowana na wale Twojej skrzyni biegów Comex, po stronie wariatora. Zapobiega on różnym wyciekom oleju z przekładni. Przydatna część i zawsze w promocyjnej cenie!
5,42 €
Pierścień szpiegowski dla skrzyni stilfreni po stronie kardana

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI OD STRONY KARDANA. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska 20x47x7 do skrzyni biegów Stilfreni jest montowana po stronie kardana skrzyni biegów. Jego zadaniem jest zatrzymanie oleju zawartego w osi rewersyjnej pojazdu, a tym samym uniknięcie uszkodzenia łożysk i zębników znajdujących się w skrzyni biegów
5,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki stilfreni po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI WYMIAR 25X47X7. Uszczelka ta jest bardzo przydatna dla skrzyni biegów, ponieważ zatrzymuje olej dzięki wargom rekuperacyjnym i w ten sposób zapobiega wyciekom oleju znajdującym się w mostku rewersyjnym. Pozwoli to uniknąć konieczności regularnej wymiany poziomu oleju w skrzyni biegów.
5,42 €
Ressort bille sélecteur de boîte de vitesse

Aixam 400 e, s, l, sl, 500sl, 400 evolution, 500 evolution, 400.4, 500.4, 500.5, Microcar Lyra, Virgo, Chatenet Stella, Media, Bellier XLD50, VX550, VX650, Divane pierwszy montaż z przekładnią Comex Zaprojektowana w celu zapewnienia płynnej i precyzyjnej pracy przekładni, nasza sprężyna kulkowa wybieraka jest niezbędna do utrzymania wydajnej i niezawodnej zmiany biegów. Wykonana z trwałych materiałów i solidnej konstrukcji, nasza sprężyna kulkowa wybieraka została zaprojektowana tak, aby wytrzymać naprężenia związane z codzienną jazdą, zapewniając wyjątkową trwałość i niezawodną długoterminową wydajność. Zamów już dziś, aby cieszyć się płynniejszą i pewniejszą jazdą, niezależnie od trasy Długość: 25,3 mm
5,25 €