Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Tylna półka na paczki dla samochodów bez licencji

Przekształć stylowo tył swojego hatchbacka dzięki naszej kolekcji tylnych półek na bagażnik na https://www.mini-auto-parts.pl/. Nadaj swojemu pojazdowi indywidualny charakter, jednocześnie poprawiając jego wygląd. Nasze wysokiej jakości tylne półki nie tylko świetnie wyglądają, ale także zostały zaprojektowane z myślą o łatwym montażu i idealnym dopasowaniu. Wybieraj spośród różnych modeli i materiałów, aby znaleźć tylną półkę na bagażnik, która pasuje do Twojego gustu. Spraw, by Twój VSP był wyjątkowy i stylowy dzięki naszym wysokiej jakości tylnym półkom.

Filtry aktywne

Uniwersalna siatka do bagażnika

Wszystkie modele (Aixam, Ligier, Microcar, Bellier, JDM, Chatenet, Casalini, Minauto, Dué, Grecav...) Czy siatka na bagażnik jest pęknięta lub uszkodzona? Dzięki Piecesanspermis.fr, wymień swoją siatkę na naszą nową i adaptowalną część do wszystkich modeli VSP, w najlepszej gwarantowanej cenie.
16,67 €
Pokrywa bagażowa Aixam Crossline faza 1 i 2

Pokład tylny Aixam Crossline faza 1 i 2 Aby zabezpieczyć przedmioty w samochodzie, nie ma nic bardziej użytecznego niż tylna półka (lub osłona bagażnika). W ten sposób przedmioty nie będą widoczne, a tym samym unikną Państwo zniszczenia szyb przez wandali.
74,17 €
Pokład tylny Aixam Coupe Sensation i Emocje

Aixam Gama Coupe Sensation i Emocje Oryginalna półka tylna do montażu w samochodzie chroni przedmioty przed wzrokiem Aixam Coupé z gamy Sensation i Emocje.
98,75 €
Przegroda bagażnika Aixam

Aixam City, Crossline, Coupé (gamy Sensation i Emotion) Oryginalna przegroda do bagażnika samochodu bez prawa jazdy jest niezbędnym akcesorium zapewniającym dobrze zorganizowaną i bezpieczną przestrzeń bagażową. Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, przegroda bagażnika zapewnia skuteczną separację przewożonych przedmiotów, zapobiegając ich przesuwaniu lub uszkodzeniu podczas jazdy. Wybierz tę oryginalną przegrodę do bagażnika, aby Twoje rzeczy osobiste były bezpieczne i uporządkowane podczas jazdy samochodem bez prawa jazdy.
75,42 €
Pokład tylny Microcar MGO1, MGO2 i M8

Tylna półka do Microcar MGO 1, MGO2 i M8 Zabezpiecz swój pojazd przed intruzami, kupując tylną półkę do Microcar MGO 1, 2 i M8, aby ukryć przedmioty w bagażniku.
68,42 €
Pokład tylny Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 (faza 2)

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 Aby zabezpieczyć przedmioty znajdujące się w samochodzie, nic nie jest bardziej przydatne niż pokrowiec na bagaż. Będziesz w stanie uniknąć wszelkich aktów wandalizmu. Oryginalne i wysokiej jakości części w najlepszej cenie gwarantowanej.
135,42 €
Pokład tylny Chatenet CH32

Chatenet CH32 Aby zabezpieczyć przedmioty znajdujące się w pojeździe, nic nie jest bardziej przydatne niż pokrowiec na bagaż. Będziesz w stanie uniknąć wszelkich aktów wandalizmu. Oryginalna i jakościowa część w najlepszej cenie
140,92 €
Cordon de plancher intermédiaire Bellier B8

Oryginalna linka zabezpieczająca pokrywę bagażnika Bellier B8 Ta linka znajduje się w bagażniku, aby utrzymać podłogę na miejscu i umożliwić łatwe podnoszenie podłogi w celu optymalnego przechowywania w bagażniku Bellier B8.
5,00 €
Sznur pokładu tylnego Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, Microcar MGO1, 2, 4/5, 6, M8, Dué 2, 3/5, 6 Upewnij się, że tylna klapa otwiera się prawidłowo dzięki naszym oryginalnym linkom do tylnej półki na paczki dla modeli VSP Ligier, Microcar i Dué
4,92 €
Sznur podłogowy pośredni Bellier B8

Oryginalna linka podłogowa do podłogi pośredniej Bellier B8 Ta linka znajduje się w bagażniku, aby utrzymać podłogę na miejscu i umożliwić jej łatwe podnoszenie w celu optymalnego przechowywania w bagażniku Bellier B8.
5,00 €
Osłona zamka klapy tylnej Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30 Zadaniem osłony zamka tylnej klapy jest zapobieganie zanieczyszczeniu mechanizmu otwierania tylnej klapy. Należy ją wymienić, jeśli jest uszkodzona lub całkowicie jej brakuje.
24,42 €
Oś tylnego pokładu Ligier, Microcardué

Ligier Dué ixo, JS50, JS60, JSRC, Microcar MGO1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, Dué 2, 3/5 et 6 Ten sworzeń zawiasu tylnej osi jest oferowany w konkurencyjnej cenie, umożliwiając naprawę VSP Ligier, Microcar, Dué po niższych kosztach
3,00 €