Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Tylna półka na paczki dla samochodów bez licencji

Przekształć stylowo tył swojego hatchbacka dzięki naszej kolekcji tylnych półek na bagażnik na https://www.mini-auto-parts.pl/. Nadaj swojemu pojazdowi indywidualny charakter, jednocześnie poprawiając jego wygląd. Nasze wysokiej jakości tylne półki nie tylko świetnie wyglądają, ale także zostały zaprojektowane z myślą o łatwym montażu i idealnym dopasowaniu. Wybieraj spośród różnych modeli i materiałów, aby znaleźć tylną półkę na bagażnik, która pasuje do Twojego gustu. Spraw, by Twój VSP był wyjątkowy i stylowy dzięki naszym wysokiej jakości tylnym półkom.

Filtry aktywne

Uniwersalna siatka do bagażnika

Wszystkie modele (Aixam, Ligier, Microcar, Bellier, JDM, Chatenet, Casalini, Minauto, Dué, Grecav...) Czy siatka na bagażnik jest pęknięta lub uszkodzona? Dzięki Piecesanspermis.fr, wymień swoją siatkę na naszą nową i adaptowalną część do wszystkich modeli VSP, w najlepszej gwarantowanej cenie.
16,67 €
Pokrywa bagażowa Aixam Crossline faza 1 i 2

Pokład tylny Aixam Crossline faza 1 i 2 Aby zabezpieczyć przedmioty w samochodzie, nie ma nic bardziej użytecznego niż tylna półka (lub osłona bagażnika). W ten sposób przedmioty nie będą widoczne, a tym samym unikną Państwo zniszczenia szyb przez wandali.
74,17 €
Pokład tylny Aixam Coupe Sensation i Emocje

Aixam Gama Coupe Sensation i Emocje Oryginalna półka tylna do montażu w samochodzie chroni przedmioty przed wzrokiem Aixam Coupé z gamy Sensation i Emocje.
98,75 €
Płyta montażowa siedzenia Aixam Mega D-truck

Wspornik mocowania fotela Aixam Mega D-truck Skorzystaj z naszej oryginalnej części mocującej przedni fotel do Aixam Mega D-truck na Piecesanspermis.fr w najlepszej gwarantowanej cenie.
11,90 €
Przegroda bagażnika Aixam

Aixam City, Crossline, Coupé (gamy Sensation i Emotion) Oryginalna przegroda do bagażnika samochodu bez prawa jazdy jest niezbędnym akcesorium zapewniającym dobrze zorganizowaną i bezpieczną przestrzeń bagażową. Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, przegroda bagażnika zapewnia skuteczną separację przewożonych przedmiotów, zapobiegając ich przesuwaniu lub uszkodzeniu podczas jazdy. Wybierz tę oryginalną przegrodę do bagażnika, aby Twoje rzeczy osobiste były bezpieczne i uporządkowane podczas jazdy samochodem bez prawa jazdy.
75,42 €
Pokład tylny Microcar MGO1, MGO2 i M8

Tylna półka do Microcar MGO 1, MGO2 i M8 Zabezpiecz swój pojazd przed intruzami, kupując tylną półkę do Microcar MGO 1, 2 i M8, aby ukryć przedmioty w bagażniku.
68,42 €
Pokład tylny (część stała) Ligier JS50L i Microcar MGO 3, 4/5 i 6

Ligier JS50L faza 1, 2, 3 i Microcar MGO3, 4/5 i 6 Znajdź w naszym katalogu ten oryginalny tylny pokład, który jest częścią stałą na poziomie bagażnika (za siedzeniami kierowcy i pasażera) w promocyjnej cenie na Piecesansqpermis.fr
50,42 €
Pokład tylny Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 (faza 2)

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32 Aby zabezpieczyć przedmioty znajdujące się w samochodzie, nic nie jest bardziej przydatne niż pokrowiec na bagaż. Będziesz w stanie uniknąć wszelkich aktów wandalizmu. Oryginalne i wysokiej jakości części w najlepszej cenie gwarantowanej.
135,42 €
Pokład tylny Chatenet CH32

Chatenet CH32 Aby zabezpieczyć przedmioty znajdujące się w pojeździe, nic nie jest bardziej przydatne niż pokrowiec na bagaż. Będziesz w stanie uniknąć wszelkich aktów wandalizmu. Oryginalna i jakościowa część w najlepszej cenie
140,92 €
Cordon de plancher intermédiaire Bellier B8

Oryginalna linka zabezpieczająca pokrywę bagażnika Bellier B8 Ta linka znajduje się w bagażniku, aby utrzymać podłogę na miejscu i umożliwić łatwe podnoszenie podłogi w celu optymalnego przechowywania w bagażniku Bellier B8.
5,00 €
Sznur pokładu tylnego Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, Microcar MGO1, 2, 4/5, 6, M8, Dué 2, 3/5, 6 Upewnij się, że tylna klapa otwiera się prawidłowo dzięki naszym oryginalnym linkom do tylnej półki na paczki dla modeli VSP Ligier, Microcar i Dué
4,92 €
Sznur podłogowy pośredni Bellier B8

Oryginalna linka podłogowa do podłogi pośredniej Bellier B8 Ta linka znajduje się w bagażniku, aby utrzymać podłogę na miejscu i umożliwić jej łatwe podnoszenie w celu optymalnego przechowywania w bagażniku Bellier B8.
5,00 €
Osłona zamka klapy tylnej Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30 Zadaniem osłony zamka tylnej klapy jest zapobieganie zanieczyszczeniu mechanizmu otwierania tylnej klapy. Należy ją wymienić, jeśli jest uszkodzona lub całkowicie jej brakuje.
24,42 €
Dźwignia klapy tylnej Aixam Crossline (etap 1)

Manette ouverture de hayon Aixam Crossline (phase 1) Vous rencontrez des problèmes d'ouverture de hayon arrière de votre Aixam Crossline, remplacez votre manette d'ouverture par notre pièce d'origine. Vous réparez votre voiture sans permis avec une nouvelle tirette et un câble neuf.
15,75 €
Odblokowanie klapy bagażnika Aixam 741 / 751

Zwalniacz tylnej klapy Aixam 741 i 751 Nie możesz otworzyć bagażnika Aixam 741 i 751? Skorzystaj z naszych ściśle oryginalnych części. Obniżone ceny i najwyższa jakość - na pewno będziesz zadowolony
15,75 €
Dźwignia zwalniania klapy tylnej Aixam 721, Scouty (faza 1)

Dźwignia otwierania tylnej klapy Aixam 721 i Scouty (faza 1) Masz problemy z otwieraniem bagażnika? Oferujemy tę wewnętrzną dźwignię do otwierania bagażnika w bardzo konkurencyjnej cenie. Zaprojektowana specjalnie dla modeli 721 i Scouty phase 1 tej marki Aixam
16,88 €
Pociąganie pokrywy bagażnika Chatenet Barooder

Zwalniacz tylnej klapy Chatenet Barooder Dźwignia tylnej klapy jest wyposażona w linkę, która wraz ze zużyciem może się strzępić lub pękać, w wyniku czego tylna klapa przestanie się otwierać. Wymień ją na nasze nowe i oryginalne części w promocyjnych cenach na Piecesanspermis.fr
36,58 €
Oś tylnego pokładu Ligier, Microcardué

Ligier Dué ixo, JS50, JS60, JSRC, Microcar MGO1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, Dué 2, 3/5 et 6 Ten sworzeń zawiasu tylnej osi jest oferowany w konkurencyjnej cenie, umożliwiając naprawę VSP Ligier, Microcar, Dué po niższych kosztach
3,00 €