Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Grzejnik Microcar

Wysokiej jakości chłodnice silnika w niskich cenach? Z Mini-auto parts, wszystko jest możliwe! Przyjdź i odkryj nasze grzejniki specjalnie zaprojektowane dla Twoich Microcar

Filtry aktywne

Grzejnik microcar virgo 3 - 1001957

MICROCAR VIRGO 3 / MC1 / MC2 z systemem BY PASS (2 wyjścia) Silnik LOMBARDINI FOCS (oryginalne aluminium) Grzejnik ten jest zaprojektowany tak, aby pasował do następujących modeli Virgo trzeciej generacji, MC1 i MC2 marki Microcar . Należy pamiętać, że ten model jest przeznaczony dla Lombardini Focs z by-passem, więc ma dwa wyjścia na niższym poziomie pomieszczenia. Jego jakość wykonania i obniżona cena natychmiast Cię uwiedzie!
99,17 €
  • Promocja!
Grzejnik microcar mc1 lombardini - 1001957

MICROCAR MC1 z BY PASS (2 wyjścia na dole) dla silnika LOMBARDINI FOCS Ten grzejnik do Microcar MC1 posiada dwa wyjścia umieszczone w dolnej części pomieszczenia, typu By Pass. To adaptacyjne odniesienie jest kompatybilne tylko z silnikami tej marki Lombardini .
47,50 € 82,50 €
Grzejnik microcar mc1 lombardini - 1003415

Chłodnica do MICROCAR MC1 z silnikiem LOMBARDINI bez BY PASS (tylko 1 wyjście na dole). Grzejnik ten jest przeznaczony dla modeli tej marki Microcar dla swojego modelu MC1. Kompatybilny z silnikiem Lombardini bez BY PASS, dlatego ma tylko jedno wyjście w dolnej części. Ta część spełni Twoje oczekiwania i uwiedzie Cię swoją zniżkową ceną!
82,50 €
Grzejnik ligier nova / xtoo

LIGIER NOVA I XTOO (FOCUS ENGINE REVS) / Dué / Be two / Be up REGULACJA Ten adaptowalny grzejnik jest zarezerwowany dla modeli Nova i Xtoo tej marki Ligier . Należy pamiętać, że ten model jest zarezerwowany dla silnika Lombardini Focs. Mając pewność, że zapłacimy najlepszą cenę, trudno się oprzeć!
81,58 €
Grzejnik ligier xtoo - nova - ambra - 118429

Avec groupe moto-ventilateur + sonde Ce groupe moto-ventilateur électrique avec sonde est adaptable sur les différents modèles de la marque Ligier tels que la Xtoo, la Nova et la Ambra. Si vous devez changer cette pièce sur votre voiturette, n'hésitez plus et succombez à son prix discount !
113,17 €
Chłodnica klimatyzacyjna Microcar

Microcar MGo 3, MGo 4 oraz Dué 2 i 3 Twoja klimatyzacja nie wytwarza już zimna, chłodnica (lub skraplacz) klimatyzacji musi być uszkodzona, wymień ją na naszą część o jakości równoważnej do oryginalnej, zachowując cenę znacznie niższą od oryginalnej.
141,58 €
Grzejnik microcar virgo 1 / 2 - 640051

MIKROCAR VIRGO 1 / 2 Ta część jest grzejnikiem przystosowanym do modelu Virgo1. i 2. generacji, marki Microcar . Łatwe w montażu i w atrakcyjnej cenie, trudno się oprzeć!
107,50 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Korek naczynia wzbiorczego ligier - 118403

Korek zbiornika wyrównawczego Ten korek zbiornika wyrównawczego jest przykręcony Ligier . Można go zamontować na modelach 162 / AMBRA / NOVA / XTOO R, RS, S, MaxIxo, JS50 i JSRC marki Ligier oraz modele MGO 31 4, Cargo oraz Dué 2 i 3 marki Microcar. Jego cena zniżki może tylko uwieść!
16,25 €
Naczynie wzbiorcze Microcar

Naczynie wzbiorcze Microcar MGO 2, 3, 4, M8, F8C, Cargo oraz Dué 2 i 3 Czy zbiornik wyrównawczy lub zbiornik płynu chłodzącego jest pęknięty lub poważnie uszkodzony? Nie zaniedbuj tej części i wymień ją jak najszybciej, w przeciwnym razie może dojść do przegrzania silnika. Zbiornik płynu chłodzącego dla Microcar.
66,00 €
  • Promocja!
Dmuchawa śmigłowa - 9718333

Śmigło dmuchawy do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło wentylatora jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy małych samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs
20,25 € 23,25 €
  • Promocja!
Wentylator wyciągowy - 9718331

Śruba ssąca do silnika LOMBARDINI FOCS Śmigło zasysające jest przeznaczone do chłodzenia chłodnicy, dla modeli samochodów wyposażonych w silnik Lombardini Focs. Niezawodny i solidny, jego cena zniżkowa może tylko cię uwieść!
20,25 € 23,25 €
Śmigło chłodzące Microcar, Chatenet, Belliersilnik JDM Yanmar

Śmigło ssące chłodzące do Microcar, Chatenet, Bellier i JDM z dwucylindrowym silnikiem Yanmar Śmigło ssące chłodzenia umożliwia doprowadzenie powietrza zewnętrznego do chłodnicy silnika i jego schłodzenie. Jeśli okaże się, że śmigło jest uszkodzone, należy je wymienić na naszą nową, adaptowalną część o tej samej jakości co oryginał.
43,25 €
Cichy blok chłodnicy Ligier, Microcar i Dué

Ligier Be up, Ambra, BE two, Nova, XTOO1, 2, XTOO R, RS, S, Max, Ixo, JS50, JS60, Flex, JSRC, Optimax, Microcar Cargo, MGO1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, MCross, Dué First, Dué 2, 3/5, 6, Bellier B8 W wyniku zużycia i działania czynników atmosferycznych ciche bloki zużywają się i nie utrzymują już chłodnicy na miejscu.
5,75 €
Silent bloc radiateur Ligier

Oryginalny silentblok chłodnicy do VSP Ligier, Microcar i Dué. Chłodnica silnika coraz bardziej wibruje i ma tendencję do wysuwania się z obudowy, co jest objawem starzenia się cichego bloku. Nie wahaj się przeprowadzić tej drobnej naprawy dzięki naszym nowym częściom w promocyjnych cenach na Piecesanspermis.fr
7,46 €
Compresseur de climatisation MGO 3/4/5/6, Ligier JS50, Dué

Ligier Ixo, JS50/JS50L, Microcar MGO 3/4/5/6 i Dué 2/3/5/6 Ten kompresor klimatyzacji jest zarezerwowany dla modeli Ligier, Microcar i Dué . Mając pewność, że płacimy za produkty wysokiej jakości w najlepszej cenie, trudno się oprzeć!
241,67 €
  • Promocja!
Wentylator elektryczny ligier - 118425

Silnik wentylatora elektrycznego dla LIGIER Ten elektryczny agregat wentylatora może być dostosowany do różnych modeli marki Ligier . Jeśli potrzebujesz wymienić tę część w swoim samochodzie, nie zwlekaj i poddaj się jej rabatowej cenie!
38,00 € 50,00 €
  • Promocja!
Czujnik termo kontaktów do grzejników LIGIER i MICROCAR

Sonda termokontaktowa do grzejników LIGIER i MICROCAR Ten czujnik termo-kontaktowy do grzejników jest przystosowany do następujących marek Ligier oraz Microcar samochodów bez licencji. Solidny i niezawodny, pozwoli Ci przeprowadzić naprawę szybko i taniej!
10,58 € 11,58 €
Kran grzewczy aixam - 2K012

Ten zawór odcinający jest montowany na grzejnikach grzewczych w celu Aixam . Umożliwia zarządzanie ogrzewaniem wnętrza pojazdu. Część wysokiej jakości, wytrzymała, która spełni Państwa oczekiwania!
12,42 €
Stop fuite radiateur

Zatrzymaj wyciek z chłodnicy Jeśli zauważysz jeden lub więcej wycieków w chłodnicy, nie wahaj się użyć naszego dodatku do chłodnic, aby zapobiec przegrzaniu silnika.
16,58 €
Thermostat de climatisation

Ligier Ixo, JS50, Microcar MGO3, 4/5, 6, Dué 2, 3/5 Termostat klimatyzacji do samochodów bezlicencyjnych jest kluczowym elementem układu klimatyzacji, odpowiedzialnym za regulację temperatury w kabinie pasażerskiej. Zaprojektowany w celu zapewnienia optymalnego komfortu termicznego, termostat ten kontroluje działanie klimatyzacji poprzez regulację temperatury powietrza wdmuchiwanego do samochodu. Przywróć komfort termiczny w swoim samochodzie bez prawa jazdy, wybierając jakość i niezawodność naszego oryginalnego termostatu klimatyzacji. Zdecyduj się na gwarantowaną wydajność i spokój ducha. Zamów już teraz, aby cieszyć się wydajną klimatyzacją podczas podróży.
43,21 €
Ensemble de tirants climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Zespół drążka kierowniczego klimatyzacji jest istotną częścią układu, odpowiedzialną za prawidłowe pozycjonowanie i stabilność komponentów klimatyzacji w pojeździe. Drążki kierownicze odgrywają kluczową rolę w utrzymywaniu różnych elementów układu klimatyzacji na miejscu, zapewniając jego prawidłowe działanie. Przywróć integralność układu klimatyzacji, wybierając wysokiej jakości oryginalny zestaw drążków kierowniczych. Wybierz pewność i spokój ducha. Zamów teraz, aby uzyskać wydajną i długotrwałą klimatyzację w podróży.
48,57 €
Tendeur courroie climatisation

Microcar MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC Jest to element układu klimatyzacji pojazdu. Odpowiada za utrzymanie prawidłowego napięcia paska klimatyzacji, zapewniając prawidłowe działanie sprężarki klimatyzacji. Sprężarka klimatyzacji odgrywa kluczową rolę w procesie chłodzenia powietrza wewnątrz pojazdu. Pasek klimatyzacji, utrzymywany w napięciu przez napinacz, umożliwia przekazywanie mocy z silnika do sprężarki
34,53 €
Patte support de radiateur

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JSRC "Wspornik chłodnicy" jest częścią systemu wsparcia chłodnicy w komorze silnika pojazdu. Wspornik ten jest zwykle przymocowany do podwozia samochodu i służy do bezpiecznego utrzymywania chłodnicy na miejscu. Wspornik chłodnicy odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu stabilności chłodnicy, co jest niezbędne dla jej wydajności. Jeśli konieczna jest wymiana wspornika chłodnicy, ważne jest, aby wybrać oryginalną część wysokiej jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność chłodnicy. Wybór oryginalnego wspornika zapewnia precyzyjną kompatybilność z danym modelem pojazdu. Zamów teraz, aby uzyskać bezpieczne i niezawodne rozwiązanie zamienne.
31,92 €