Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Rozrusznik samochodowy bez licencji

Nie czekaj na całkowite załamanie, zmień rozrusznik przy pierwszych oznakach słabości. Zmęczony rozrusznik zazwyczaj nie przetrwa zimy! Jeśli silnik pracuje, ale nie uruchamia się, nie musi to być awaria akumulatora, rozrusznika lub alternatora, ale może to być spowodowane inną awarią (np. zapłon, awaria paliwa, itp.) Mini-autoparts.pl oferuje zatem swoje rozruszniki w bezkonkurencyjnych cenach dla samochodów bez licencji!

Filtry aktywne

Rozrusznik silnika kubota

Montowany na AIXAM EXCEPT MONO CYLINDER Ten rozrusznik jest przeznaczony do pracy z następującymi silnikami Kubota ...z wyjątkiem jednocylindra.
93,75 €
  • Promocja!
Starter lombardini dostosowalne - 5840209

Starter lombardini możliwość dostosowania do 73 zębowego koła zamachowego Ten starter jest dedykowany dla pojazdów bez licencji z silnikiem Lombardinijak Microcar Virgo (2 i 3) i MC1 / MC2, jak również wiele pojazdów Ligier. Zębatka koła zamachowego Twojego vsp musi mieć 73 zęby, aby ten rozrusznik był kompatybilny.
67,50 € 157,50 €
  • Promocja!
Dostosowywany rozrusznik silnika Lombardini ( 90 zębów )

Rozrusznik Lombardini adaptowalny 90 zębów Ten rozrusznik, zaprojektowany specjalnie do pojazdów bez licencji wyposażonych w silnik Lombardini, zapewnia najbardziej wydajny rozruch.
67,50 € 157,50 €
Pierwotny starter Lombardini LWD 442 DCi

Oryginalny rozrusznik Lombardini LDW 442 i 492 DCi Ten oryginalny rozrusznik jest specjalnie przystosowany do samochodów bez prawa jazdy wyposażonych w silnik LDW442 i 492 DCi, niezależnie od tego, czy chodzi o Microcar Ligier , Chatenet, JDM czy Grecav ten rozrusznik będzie nieuchronnie pasował do Twojego samochodu bez prawa jazdy.
199,58 €
Starter yanmar

Rozrusznik dwucylindrowy YANMAR Rozrusznik ten przeznaczony jest do montażu na silnikach dwucylindrowych tej marki Yanmar . Niezastąpiony, jeśli Twój wózek jest wyposażony w tego typu silnik, spełni Twoje oczekiwania dzięki nienagannej jakości i atrakcyjnej cenie!
90,83 €
Starter lombardini pochodzenie - 5840209

ROZRUSZNIK LOMBARDINI DO KOŁA ZAMACHOWEGO 73 ZĘBY KOŁA ŁAŃCUCHOWEGO SILNIKA Ten rozrusznik Lombardini jest przystosowany do silników tej samej marki. Ta część jest kompatybilna z koroną 73 zębów, co jest informacją, którą należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu. Można go zamontować na Virgo (2 i 3), MC1 i MC2 od Microcar jak również na wielu pojazdach tej marki Ligier .
207,50 €
Starter lombardini pochodzenie - 5840194

ORYGINALNY ROZRUSZNIK LOMBARDINI DO KÓŁ ZAMACHOWYCH 90 ZĘBÓW DLA MICROCAR LYRA - VIRGO 1 / LIGIER / JDM / CHATENET / BELLIER / ERADICATE / ITD... Ten oryginalny rozrusznik jest przystosowany do silników tej marki Lombardini. Ten model jest kompatybilny z koroną 90 zębów i może być dostosowany do Lyry i Virgo 1, jak również na różnych modelach Ligier, Chatenet , JDM , Bellier i Erad.
165,00 €
Démarreur Mitsubishi adaptable

Rozrusznik adaptacyjny Mitsubishi dla Casalini Upewnij się, że Twój Casalini z silnikiem Mitsubishi uruchamia się niezawodnie dzięki naszemu rozrusznikowi adaptacyjnemu Mitsubishi. Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do specyfikacji silnika Mitsubishi, nasz rozrusznik oferuje optymalną moc rozruchową, aby zapewnić płynną pracę pojazdu. Łatwy w montażu, adaptowalny rozrusznik Mitsubishi jest niezbędnym akcesorium zapewniającym niezawodne działanie pojazdu Casalini. Zamów już dziś, aby zapewnić pewny rozruch podczas każdej podróży
157,50 €
Oryginalny rozrusznik Mitsubishi

Oryginalny rozrusznik Mitsubishi dla Casalini Jeśli masz problemy z uruchomieniem swojego Casalini wyposażonego w silnik Mitsubishi, oferujemy ten oryginalny rozrusznik w promocyjnej cenie na Piecesanspermis.fr
356,58 €
Starter lombardini pochodzenie mono

LOMBARDINI MONO 15LD Ten oryginalny rozrusznik może być stosowany w małych wózkach wyposażonych w jednocylindrowy silnik 15 LD następującej marki Lombardini . Referencje o najwyższej jakości są łatwe w instalacji i zawsze korzystasz z obniżonej ceny!
207,50 €
Starter yanmar pojedynczy cylinder

Rozrusznik jednocylindrowy YANMAR montowany na MICROCAR LYRA, itp. Ten oryginalny rozrusznik jest przystosowany do silników jednocylindrowych marki Yanmar . Dostosuje się do Twoich Microcar bez trudu. Przy tak atrakcyjnej cenie trudno się temu oprzeć!
190,83 €
Uchwyt szczotki do silnika rozrusznika YANMAR

Starter HITACHI (YANMAR) Ten uchwyt na szczotki Hitachi jest zaprojektowany tak, aby pasował do silnika Yanmar . Dzięki łatwej instalacji i zniżkowej cenie, ten element jest stworzony dla Ciebie!
30,75 €
Uchwyt do szczotek startowych LOMBARDINI FOCS

Koło zamachowe silnika 73 zęby Ten oryginalny uchwyt na szczotki do rozruszników Lombardini FOCS jest częścią, która pasuje do koron 73-zębowego koła zamachowego. Przy korzystnej cenie i doskonałej jakości, nie wahaj się zamówić tej referencji!
29,08 €
Uchwyt do szczotek startowych LOMBARDINI FOCS

90 zębów koło zamachowe silnika Ten oryginalny uchwyt na szczotki na początek Lombardini FOCS jest zarezerwowany dla 90 zębatego koła zębatego silnika. Informacja, którą należy wziąć pod uwagę przy zamawianiu, nie wahaj się wymienić uszkodzonej części!
30,75 €
Przekaźnik startowy LOMBARDINI

WYSIĘGNIKI LOMBARDINI BI CYLINDRA Ten przekaźnik rozrusznika jest przystosowany do pracy w silnikach Lombardini FOCS podwójny cylinder. Bardzo dobra jakość wykonania, ten łatwy w montażu element uwodzi swoją zniżkową ceną!
48,75 €
Przekaźnik rozrusznika YANMAR

STARTER HITACHI (YANMAR) Ten rozrusznik Hitachi jest kompatybilny z rozrusznikami Yanmar . Łatwy w instalacji, z atrakcyjną ceną zakupu, ta referencja ma wszystko, aby cię uwieść!
49,17 €
Przekaźnik rozrusznika aixam denso

Przekaźnik rozrusznika Denso do silnika Kubota Ten przekaźnik rozrusznika dla Aixam jest montowany na oryginalnych rozrusznikach DENSO. Pozwoli to uniknąć konieczności wymiany kompletnego rozrusznika Denso. Jakość i niezawodność części w korzystnej cenie.
49,17 €