Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Aixam Vision City

Vous trouverez sur notre site les pièces détachées adaptables dont vous avez besoin pour la réparation de votre voiture sans permis Aixam Vision City

Filtry aktywne

Zderzak przedni Vision 2014 - 7AY019

Vision 2014 Chcesz poprawić estetykę swojego vsp, dzięki temu zderzakowi z efektem karbonowym jest to teraz możliwe. Ta wysokiej jakości część ABS doskonale zastąpi stary zderzak w Twoim wózku.
162,50 €
Zderzak tylny Vision City efekt węgla - 7AZ029

Vision City Twój samochód bez licencji Vision City 2013 potrzebuje nowego tylnego zderzaka? Piecesanspermis.fr oferuje Ci ten model z efektem węglowym, który idealnie pasuje do Twojego pojazdu za cenę przeczącą wszelkiej konkurencji.
162,50 €
Część zewnętrzna - 7ay931

Możliwość adaptacji kaptura w terenie vision 2013 Maska ta, z ABS, jest przystosowana do samochodów bez licencji z gamy Vision 2013. Ten produkt zachwyci Cię swoją jakością i mini ceną. Ten okap jest dostarczany w stanie surowym w 2 częściach (wewnątrz i na zewnątrz)
107,42 €
Zderzak przedni Aixam GTI 2013 - 7BE019

AIXAM VISION COUPE GTI - MIASTO GTO Właśnie miałeś wypadek swoim samochodem bez prawa jazdy, a Twój przedni zderzak jest uszkodzony? Potrzebujesz go wymienić, ale nie chcesz płacić zbyt wiele? Dzięki temu zderzakowi, zaprojektowanemu specjalnie dla Aixam vision GTI Coupe - City - GTObędziesz zadowolony z jakości ABS i ceny.
90,83 €
  • Promocja!
Zderzak tylny Aixam vision GTI Coupe - 7BE029

Vision gTI coupe Właśnie doznałeś wstrząsu tylnej części swojego vsp i zderzak musi zostać wymieniony. Nie martw się, mamy dla Ciebie odpowiedni zderzak. Wykonana z ABS, ta część, adaptowalna o wysokiej jakości, będzie bardzo łatwo montowana na Twojej Aixam vision GTI Coupe.
72,50 € 82,50 €
Zderzak przedni aixam vision 2014 - 7AY019

Zderzak przedni przystosowany do Vision 2014 Zderzak ten dedykowany jest do wszystkich modeli pojazdów bez licencji z gamy Vision Zakres 2014 (z wyjątkiem Vision GTI) idealnie wymieni Twoją wadliwą lub uszkodzoną część. Jakość i cena dyskontowa, ten produkt jest dostarczany w stanie surowym (do zagruntowania i pomalowania).
65,83 €
Zderzak tylny vision city pakować i premium - 7az029

Dostosowywalny do vision city pakować i city premium Musisz wymienić tylny zderzak swojego samochodu vision city 2013 i to po niższych kosztach. Skorzystaj z tego produktu zaprojektowanego specjalnie dla Twojego vsp. Ten tylny zderzak, w abs, jest gwarancją wysokiej jakości części zgodnej z Twoim pojazdem.
82,50 €
Zewnętrzna klapa tylna aixam vision - 7AY095

Vision 2014 (City, City S, City PremiumS, Coupé, Coupé S, Coupé GTI) Klapa tylna z tworzywa ABS jest dedykowana do modeli z gamy Vision marki pojazdu bez licencji Aixam (od 2014 r.). Wymieni on uszkodzoną część za określoną kwotę.
82,50 €
Strona pasażera / Prawa - 7AP040

PRAWY PANEL ZEWNĘTRZNY DLA AIXAM PO 2010 R Potrzebujesz wymienić prawy panel zewnętrzny swojego samochodu bez licencji? Aixam po 2010 roku? Nie szukaj dalej, ten produkt jest tym, którego potrzebujesz! Spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem wykończenia jak i niezawodności, a jego rabatowa cena Cię uwiedzie.
82,50 €
Płyta drzwiowa lewa AIXAM 2010

AIXAM PO 2010 R Potrzebujesz wymienić lewy panel boczny swojego samochodu bez licencji Aixam po 2010 roku? Nie szukaj dalej, ten produkt jest tym, którego potrzebujesz! Spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem wykończenia jak i niezawodności, a jego rabatowa cena Cię uwiedzie.
82,50 €
Klapa tylna wewnętrzna Aixam 2010 i zasięg Vision - 7XB460 - 7AR460

Aixam 2010 i seria Impulse Ta klapa tylna jest kompatybilna z modelami z gamy Impulsion producenta pojazdów bez licencji Aixam. Wytrzymała i wysokiej jakości dzięki wykonaniu z tworzywa ABS, ta wewnętrzna klapa tylna nada Twojemu bagażnikowi jego oryginalny wygląd.
65,75 €
  • Promocja!
Prawe przednie skrzydło aixam vision 2014 - 7AY013

ADAPTACYJNE PRZEDNIE SKRZYDŁO W WIZJI 2014 Czy lewy przedni błotnik Twojego pojazdu wymaga wymiany? Wybierz ten produkt dedykowany do modeli z gamy Vision Gama 2014 (z wyjątkiem GTI). Idealnie dopasowana, ta część w promocyjnej cenie przywróci Twojemu samochodowi cały jego urok. Ten produkt jest dostarczany w stanie surowym. Musi być zagruntowany i pomalowany.
37,25 € 48,25 €
  • Promocja!
Strona pasażera / prawa -7ay014

Przednie skrzydło z możliwością dostosowania do Vision 2014 To prawe przednie skrzydło będzie pasować do Twojej gamy Vision 2014 (z wyjątkiem GTI) po obniżonej cenie. Ten wysokiej jakości produkt zastąpi uszkodzoną część i przywróci cały blask Twojemu pojazdowi bez licencji. Ten produkt jest dostarczany w stanie surowym. Musi być zagruntowany i pomalowany.
37,25 € 48,25 €
Pod ochroną silnika aixam 2010 - 7AP229

OSŁONA SILNIKA AIXAM OD 2010 Ta osłona silnika zapobiega przedostawaniu się wody do silnika i elementów skrzyni biegów. Zapewnia również izolację akustyczną podczas pracy silnika.
33,25 €
Capteur de recul Aixam (Impulsion, Vision et Sensation)

Aixam City, Coupé, Crossover, Crossline i GTO z serii Impulsion, Vision, Sensation i Emotion Piecesanspermis.fr oferuje zestaw 2 radarowych czujników cofania pasujących do wszystkich modeli Aixam z serii Impulsion, Vision, Sensation i Emotion
49,83 €
Wspornik zderzaka Aixam-7AY317

Aixam Zakres vision oraz minauto 2015 Zderzak ten jest dedykowany do pojazdów bez licencji marki Aixam pozwoli Ci na łatwy montaż nowego zderzaka. Jakość i zawsze w obniżonej cenie to wsparcie w pełni Cię zadowoli.
32,42 €
Farba w sprayu AIXAM

Cette bombe de peinture de 400 ml vous permettra de peindre facilement votre aile, pare-chocs … Il faut savoir qu'en général le rendement d’une peinture en aérosol est de 5 m2 par litre. Cela signifie qu’une bombe de peinture de 400 ml peut couvrir environ 2 m2.
0,00 €
Prawy słupek zewnętrzny szyby przedniej Aixam zakres impulsów i Vision

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover, GTO zakres impulsów i Vision Słupek przedniej szyby z jakości ABS, zewnętrzny prosty, dla VSP marki Aixam modele Impulse i Vision oferowane w najlepszej cenie na Piecesanspermis.fr
30,17 €
Lewy zewnętrzny słupek szyby przedniej Aixam zakres impulsów i Vision

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO zakres impulsów i Vision Potrzebujesz wymienić słupki przedniej szyby? Zrób to z naszą nową i adaptowalną częścią proponowaną w najniższej cenie na Piecesanspermis.fr
30,17 €
Kołnierz skrzydła dla serii AIXAM Vision

Masz problem z policzkami skrzydła Aixam z gamy VISION, jest zepsuty lub pęknięty i nie da się go naprawić. Nie wahaj się i zamów tę część adaptacyjną, zaprojektowaną wyłącznie dla Twojego AIXAM VISION Jakość i niska cena, jest to pewna wartość.
29,08 €
Kołnierz prawego skrzydła typoszeregu AIXAM Vision

Aixam City, Crossover, Crossline, City S, City Sports, Coupé, Coupé Premium (zakres Vision) Masz problem z kołnierzami błotników swojego Aixam vISION range, jest uszkodzony lub pęknięty i nie da się go naprawić? Nie wahaj się dłużej i zamów tę część adaptacyjną, zaprojektowaną wyłącznie dla Twojego AIXAM VISION.
29,08 €
Chromowana wstawka na tylnej klapie Aixam

Aixam City, Crossline, Coupé i Crossover (gama Vision) Napraw tylną klapę i nadaj jej nowy wygląd dzięki chromowanej wkładce tylnej klapy do modeli z gamy Aixam Vision
27,33 €
Chromowana nakładka na tylną klapę, prawa Aixam

Aixam City, Crossline, Crossover i Coupé (gama Vision) Przywróć estetyczny wygląd tylnej klapy ze strony Aixam dzięki naszej oryginalnej chromowanej wkładce, opracowanej specjalnie dla modeli z gamy Vision.
27,33 €
Maskownica amortyzatora Aixam zakres Vision

Aixam City, Crossline, Crossover i Coupé (zakres Vision) Być może w wyniku kolizji straciłeś kratę zderzaka, nie zwlekaj i przywróć estetykę swojemu samochodowi Aixam dzięki naszej kratce zderzaka specjalnie dostosowanej do modeli City, Crossline, Crossover i Coupé z gamy Vision
24,92 €
Uszczelka szyby przedniej Aixam City, Crossline, Crossovercoupé i GTO

Aixam Gamy City, Crossline, Crossover, Coupé i GTO Impulsion, Vision i Sensation Jeśli musisz wymienić przednią szybę, nie wahaj się wymienić jednocześnie uszczelki przedniej szyby, aby zapewnić jej doskonałą wodoszczelność.
24,92 €
Kratka przeciwmgielna lewa Aixam GTI Coupé i GTO

Aixam Coupé GTI i GTO z gamy Vision W Twoim VSP Aixam brakuje kratki przeciwmgielnej zderzaka, wymień ją na naszą nową oryginalną część do modeli Coupé GTI i GTO z gamy Vision.
17,67 €
Kratka przeciwmgielna prawa Aixam GTI Coupé i GTO

Aixam GTI i GTO Coupé z gamy Vision Twoja prawa kratka przeciwmgielna jest uszkodzona lub jej brakuje w Twoim AIXAM VSP. Nie wahaj się, wymień ją na naszą nową i oryginalną część do modeli Coupé GTI i GTO z gamy Vision.
17,67 €
Szpachla elastyczna 750gr

Elastyczny dwuskładnikowy kit poliestrowy marki SINTO do naprawy, wypełniania i łączenia podłoży narażonych na częste zmiany termiczne lub wibracje, w opakowaniu 750gr
16,63 €
Napastnik okładki Aixam

Aixam Gamy City, Crossline, Coupé, Crossover i GTO Impulsion, Vision, Sensation i Emotion Czy Twoja maska nie zamyka się prawidłowo? Prawdopodobnie zepsuła się lewa klapka. Nie wahaj się go wymienić. Ta drobna naprawa zajmuje mniej niż 5 minut i jest bardzo łatwa do wykonania, nawet dla początkujących.
16,42 €
Drążek łączący zderzaka Aixam vision - 7AY315

Aixam vision 2014 Jeśli Twój samochód ucierpiał w wyniku zderzenia czołowego, a wspornik zderzaka i drążki kierownicze są uszkodzone. Dzięki piecesanspermis możesz je szybko wymienić w niskiej cenie. Ten model drążka kierowniczego jest produkowany wyłącznie dla VSP Aixam Vision po 2014 roku.
15,75 €
Szpachla włóknista 300gr

SINTO dwuskładnikowa szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym do napraw poważnych uszkodzeń karoserii samochodowych
12,46 €
Szpachla standardowa 375gr

Dwuskładnikowa szpachlówka SINTO do napraw, szpachlowania i klejenia np. karoserii samochodowych, motocykli...
10,79 €
Szpachla elastyczna 350gr

Elastyczny dwuskładnikowy kit poliestrowy marki SINTO do naprawy, wypełniania i łączenia podłoży narażonych na częste zmiany termiczne lub wibracje, w 350gr
10,79 €
Drążek łączący amortyzatora Aixam Crossline Sensation

Drążek kierowniczy zderzaka Aixam Crossline Sensation range Ten drążek zderzaka został specjalnie zaprojektowany dla modelu Crossline z serii Sensation marki VSP Aixam. Oferowany w promocyjnej cenie i najwyższej jakości, trudno mu się oprzeć.
9,92 €
Czarna farba

Specjalny lakier zderzaka SINTO, czarny
8,29 €
Usztywnienie skrzydła aixam vision - 7AY151

Do Aixam 2014 Twój pojazd bez licencji Aixam z 2014 potrzebuje usztywnienia błotnika? Sprawdź ten przeceniony produkt, który w pełni Cię zadowoli!
8,25 €