Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Skrzynia biegów JDM

Piecesanspermis.fr propose une gamme de boites de vitesse pour voitures sans permis de marque JDM, un prix imbattable et une fabrication supérieure vous satisferont forcément.

Filtry aktywne

Olej do przekładni nawrotnej

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW BEZ ZEZWOLENIA Olej ten jest półsyntetycznym produktem do Twojego wózka. Wysokiej jakości referencja ta dostosowuje się do wszystkich modeli i marek samochodów bez licencji.
9,92 €
Oryginalna przekładnia jdm - 106001

JDM ABACA / ALBIZIA / ALOES Ta oryginalna przekładnia jest kompatybilna z następującymi modelami Abaca, Albizia oraz Aloes marki JDM . Ta wysokiej jakości część jest pewną wartością, jej cena rabatowa jest kolejną zaletą!
498,33 €
Skrzynia biegów MICROCAR virgo / lira

MICROCAR VIRGO 1-2-3 / LYRA (koło 13) Ta przekładnia jest przeznaczona dla Microcar Virgo od 1 do 3 generacji, jak również na modelu Lyra. Należy pamiętać, że ta część jest zarezerwowana dla modeli z kołami 13-calowymi.
498,33 €
Zwrot licznika microcar mgo - 1008030

Do przekładni Comex Nadajnik ten dedykowany jest do pojazdów bez prawa jazdy wyposażonych w skrzynię biegów Comex, przesyła on informację o prędkości Twojego samochodu do prędkościomierza.
57,42 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy do skrzynki stilfreni

STILFRENI (LIGIER, JDM,...) Ten zestaw naprawczy umożliwia naprawę skrzyń biegów Stilfreni do małych samochodów za niską cenę Ligier JDM ,... Z Piecesanspermis.fr, nic nie może być łatwiejsze niż zrobić nowy wygląd dla swojego małego samochodu w bezkonkurencyjnej cenie.
47,50 € 57,50 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy Stilfreni Bellier / JDM

Bellier i JDM Musisz wymienić wszystkie uszczelki i łożyska w VSP, ale nie chcesz wymieniać całej skrzyni biegów. Dzięki naszemu kompletnemu zestawowi naprawczemu do skrzyni biegów stilfreni jest to teraz możliwe
46,67 € 56,67 €
  • Promocja!
Zestaw naprawczy skrzynki Comex

COMEX (AIXAM, MIKROSAMOCHÓD,...) Ten zestaw naprawczy jest specjalnie przystosowany do wózków ( , ...) wyposażone w przekładnię Comex. Obejmuje ona uszczelnienie obudowy, uszczelki szpiegowskie i wszystkie łożyska, które są potrzebne do przywrócenia żywotności osi falownika. Dla Aixam od 1997 do 2008 r
47,50 € 57,50 €
Lewa skrzynka obudowy jdm - bellier - 806100

OBUDOWA SKRZYNI BIEGÓW LEWA DO JDM ABACA - ALBIZIA - ALOES - TITANIUM / BELLIER - DIVANE - OPAL - JADE Ta lewa obudowa przekładni jest zarezerwowana dla modeli Abaca, Albizia, Aloes oraz Titane marki JDM i modeli Divane, Opale oraz Jade marka Bellier . Dzięki solidności na każdą próbę i atrakcyjnej cenie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wymienił uszkodzoną część.
120,83 €
Prawa skrzynka obudowy jdm - bellier - 806101

OBUDOWA SKRZYNI BIEGÓW PRAWA DO JDM ABACA - ALBIZIA - ALOES - TITANIUM / BELLIER DIVANE - OPALE - JADE Ta prawa obudowa skrzyni biegów była produkowana dla samochodów JDM bez licencji i dla Bellier . Model ten będzie idealnie pasował do modeli Abaca, Albizia, Aloes oraz Titane dla JDM i modeli Opale, Divane oraz Jade marka Bellier.
120,83 €
Łańcuch pudełkowy Stilfreni

DO PRZEKŁADNI STILFRENI Masz skrzynię biegów Stilfreni i musisz wymienić łańcuch? Ten produkt, który może być dostosowany do Twojego pojazdu bez licencji, jest idealnym zamiennikiem dla uszkodzonej części.
37,42 €
Powrót licznika jdm titane oraz ligier nova

Do Ligier Nova i Jdm Titane 1 / 2 / 3 napotykasz problem, aby włączyć licznik kabli w swoim samochodzie bez licencji lub ten jeden nie działa już więcej. Nie wahaj się i wymień swoją uszkodzoną linkę prędkościomierza na naszą część wysokiej jakości. Gwarantujemy Państwu wysokiej jakości części w niskiej cenie.
99,90 €
Uszczelka szpiegowska silnika lombardini

Uszczelka szpiegowska silnika lombardini Oryginalny pierścień uszczelniający do silnika Lombardini. Wymiary Średnica wewnętrzna 120, średnica zewnętrzna 02, grubość 67. Uszczelka pierścieniowa z gumy elastomerowej .
5,42 €
Pierścień szpiegowski dla skrzyni stilfreni po stronie kardana

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI OD STRONY KARDANA. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska 20x47x7 do skrzyni biegów Stilfreni jest montowana po stronie kardana skrzyni biegów. Jego zadaniem jest zatrzymanie oleju zawartego w osi rewersyjnej pojazdu, a tym samym uniknięcie uszkodzenia łożysk i zębników znajdujących się w skrzyni biegów
5,42 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki stilfreni po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW STILFRENI WYMIAR 25X47X7. Uszczelka ta jest bardzo przydatna dla skrzyni biegów, ponieważ zatrzymuje olej dzięki wargom rekuperacyjnym i w ten sposób zapobiega wyciekom oleju znajdującym się w mostku rewersyjnym. Pozwoli to uniknąć konieczności regularnej wymiany poziomu oleju w skrzyni biegów.
5,42 €
Pierścień uszczelniający

Do skrzyń biegów Stilfreni (mechaniczna przekładnia prędkościomierza) W celu zapewnienia jak najlepszego uszczelnienia mechanicznej przekładni przeciwbieżnej Państwa przekładni Stilfreni, należy wybrać ten pierścień uszczelniający.
4,58 €
Drzewo pierwotne stilfreni

Do przekładni stilfreni Ten zdyskontowany wał napędowy jest przeznaczony do pojazdów bez licencji następujących marek LigierJDM lub Bellier wyposażony w przekładnię Stilfreni.
79,17 €
Klucz ibc

PRZEKŁADNIA Z KLUCZEM ŚCIEMNIAJĄCYM
2,83 €
Uszczelka szpiegowska do skrzynki COMEX po stronie napędu

USZCZELKA SZPIEGOWSKA DO SKRZYNI BIEGÓW KOMBI MONTOWANA OD STRONY WARIATORA WYMIAR 25X40X7. Ta wysokiej jakości uszczelka szpiegowska będzie zamontowana na wale Twojej skrzyni biegów Comex, po stronie wariatora. Zapobiega on różnym wyciekom oleju z przekładni. Przydatna część i zawsze w promocyjnej cenie!
5,42 €
Joint de carter

Uszczelka skrzyni korbowej Uszczelka przewodu wtryskiwacza Aixam to niezbędna część samochodowa zaprojektowana w celu zapewnienia niezawodnego uszczelnienia między przewodem wtryskiwacza a silnikiem pojazdu. Jej główną funkcją jest zapobieganie wyciekom paliwa, zapewniając prawidłowe działanie układu wtryskowego. Wybierz tę wysokiej jakości uszczelkę przewodu wtryskiwacza, aby utrzymać wydajność silnika i zapobiec niepożądanym wyciekom paliwa. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i optymalną wydajność układu wtryskowego.
4,25 €