Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Nasadka chłodnicy

W przypadku stwierdzenia przecieku w grzejniku należy pamiętać o sprawdzeniu pokrywy pod kątem przecieków. Nasze wtyczki są przystosowane do większości chłodnic silnika samochodowego bez licencji (aixam, microcar, ligier,...)

Filtry aktywne

Korek chłodnicy

Korek chłodnicy Aixam Ten korek jest montowany na chłodnicy Aixam od 1997 r. do dziś. Jest przykręcony do grzejnika Aixam aluminiowe plastikowe pudełko jak w oryginale.
7,42 €
Korek chłodnicy Grecav Eke

Grecav Eke Zawory ciśnieniowy i nadmiarowy powinny łatwo się podnosić i sprężynować po ich zwolnieniu. Jeśli tak nie jest, należy wymienić wtyczkę.
20,42 €
Korek naczynia wzbiorczego ligier - 118403

Korek zbiornika wyrównawczego Ten korek zbiornika wyrównawczego jest przykręcony Ligier . Można go zamontować na modelach 162 / AMBRA / NOVA / XTOO R, RS, S, MaxIxo, JS50 i JSRC marki Ligier oraz modele MGO 31 4, Cargo oraz Dué 2 i 3 marki Microcar. Jego cena zniżki może tylko uwieść!
16,25 €
Korek chłodnicy microcar

Korek chłodnicy Ta część to korek chłodnicy przeznaczony do modeli wózków z aluminiową chłodnicą. Będzie idealnie pasować do Twojego Microcar MC1, MC2 i Virgo 3, wyposażony w chłodnicę typu bi-pass, ale także na swoim Chatenet Barooder wyposażony w silnik Yanmar . Trudno oprzeć się jego cenie dyskontowej!
13,33 €
Korek zbiornika wyrównawczego

Ligier Nova, Xtoo 1/2/r/s/rs, Optimax, Ixo Korek utrzymuje zbiornik wyrównawczy w stanie wodoszczelności, jeśli zauważysz utratę szczelności korka zbiornika wyrównawczego LigierJeśli zauważysz utratę szczelności korka, pomyśl o jego szybkiej wymianie. Umożliwia on prawidłowe funkcjonowanie układu chłodzenia.
11,58 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €