Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Przewód hamulcowy Chatenet

Odkryj naszą szeroką gamę przewodów hamulcowych Chatenet w bezkonkurencyjnych cenach.

Filtry aktywne

Przewód hamulcowy przedni aixam - 6L017

AIXAM A540 / 400 / 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA / SCOUTY Gdy węże hamulcowe są nieczynne (nieszczelne), hamowanie staje się niemożliwe, ponieważ ciśnienie płynu nie dociera już do hamulców. Ten przewód hamulcowy jest przystosowany do wszystkich typów od modelu 400 w górę. Pamiętaj również o sprawdzeniu pompy głównej, problem może pochodzić z tej części.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni chatenet - 111419

CHATENET BAROODER / MEDIA Nie możesz już hamować? Nie szukaj dalej, ten przedni przewód hamulcowy jest przystosowany do Chatenet barooder i nośników, został wyprodukowany identycznie jak oryginał. Radzimy sprawdzić pompę hamulcową i poziom płynu hamulcowego.
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Pick up and Sporteevo Czy Twój przewód hamulcowy jest skorodowany i nieszczelny? Wymień go na nasz oryginalny przewód hamulcowy tylny do Chatenet
26,50 €
Flexible de frein arrière Chatenet

Chatenet CH40, CH46 Konieczność wymiany przewodu hamulcowego tylnego Chatenet ? Kup nasze nowe i oryginalne części zaprojektowane specjalnie dla modeli Chatenet CH40 i CH46
21,58 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
Flexible de frein

Przewód hamulcowy między rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową Ten adaptowalny przewód hamulcowy jest niezbędnym elementem pojazdów bez licencji. Zapewnia on kluczowe połączenie między tylnym rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową, zapewniając skuteczny transfer ciśnienia hydraulicznego w układzie hamulcowym. Dzięki długości 2,20 m przewód ten oferuje elastyczność niezbędną do dostosowania do różnych modeli pojazdów bez licencji. Wybierz ten adaptowalny przewód hamulcowy do swojego samochodu bez prawa jazdy, niezależnie od tego, czy musisz przeprowadzić naprawę, czy wymianę. Zamów ten przewód już dziś, aby skutecznie konserwować swój pojazd.
34,92 €