Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Ligier

Filtry paliwa do LIGIER, Piecesanspermis.fr oferuje szeroką gamę filtrów paliwa w promocyjnych cenach do twojego LIGIER. Wybierz filtry oleju napędowego według modelu LIGIER. Znajdź nasze filtry oleju napędowego w najlepszej cenie dla wszystkich marek samochodów bez prawa jazdy (Aixam, Ligier, Chatenet, JDM, Bellier, Microcar).

Filtry aktywne

Filtr paliwa lombardini - 3730121

Możliwość adaptacji na silniku LOMBARDINI FOCS Ten zniżkowy filtr do oleju napędowego jest kompatybilny z większością nowych modeli pojazdów bez licencji ( Ligier , Microcar , Chatenet JDM , Bellier ...) z silnikiem Lombardini FOCS od 2003 roku. Piecesanspermis zaprasza również do znalezienia tego oryginalnego filtra w najlepszej cenie.
3,75 €
Filtr paliwa lombardini - 3730121

Pochodzenie zamontowane na wielu modelach LIGIER, MICROCAR, CHATENET... Ten filtr oleju napędowego jest kompatybilny w wielu modelach wózków z silnikiem Lombardini kije z roku 2004. Wyróżniać się będzie jakością i wydajnością, a wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie.
4,92 €
  • Promocja!
Filtr paliwa LOMBARDINI dci

Filtr oleju napędowego do silnika LOMBARDINI LDW 442 CRS Ten filtr oleju napędowego został specjalnie zaprojektowany do pojazdów z silnikami Lombardini focs ldw. Ten produkt został poddany testom jakości, aby zapewnić wysoką wydajność. Z Piecesanspermis, będziesz zaskoczony tysiącami niezwykłych produktów w świetnych cenach.
5,60 € 8,00 €
Kompletny filtr do oleju napędowego Lombardini DCi

Kompletny filtr oleju napędowego do silnika Lombardini DCi Piecesanspermis.fr oferuje ten wspornik filtra oleju napędowego z filtrem oleju napędowego i czujnikiem do silników Lombardini 442 i 492 DCi wyposażonych w marki VSP Microcar , Ligier , Chatenet , JDM , Bellier , Dué .
129,08 €
Préfiltre gasoil Lombardini DCi 442 et DCi 492

Préfiltre à gasoil Lombardini DCi 442 et DCi 492 Ce préfiltre à gasoil est réservé pour les voitures sans permis équipées d'un moteur Lombardini DCi 442 et 492. Il vous procurera entiére satisfaction de part sa qualité de fabrication et son prix discount. Il est recommandé de changer le préfiltre à chaque révisions tous les 10 000 km.
2,46 €
Filtr paliwa lombardini - 2175045

Możliwość dostosowania do starego modelu Ten filtr oleju napędowego jest zarezerwowany dla samochodów bez prawa jazdy ( Ligier , Microcar , Chatenet ...) z silnikiem przed 2004 rokiem. Da Ci to całkowitą satysfakcję z tej samej jakości co oryginał. Zaleca się wymianę filtra oleju napędowego co 10.000 km.
4,33 €
Filtr paliwa lombardini - 2175045

Pochodzenie dla starego modelu Ten filtr do silników wysokoprężnych można przystosować do większości samochodów bez licencji z Lombardini kije przed 2004 rokiem. Przekonasz się o jego skuteczności w filtrowaniu zanieczyszczeń i wody z kondensacji z powietrza wewnątrz zbiornika .
9,58 €
Robin filtr paliwa

Filtr paliwa ROBIN. Ten filtr paliwa jest montowany na wózkach, które mają silnik Robin. Ponieważ trudno jest uzyskać pewne części samochodu bez licencji, Piecesanspermis stara się znaleźć codzienne produkty w bezkonkurencyjnej cenie
5,92 €
Żarówka do zalewania paliwa

Pompa zalewowa paliwa Ta żarówka gruntująca jest przeznaczona do wózków z silnikiem wysokoprężnym. Pozwoli Ci to na ponowne zalanie obwodu w prosty sposób. Ten wysokiej jakości produkt w pełni Cię zadowoli nie tylko dzięki jakości wykonania, ale również dzięki swojej promocyjnej cenie!
12,42 €
Filtre à gasoil moteur Perkins

Filtr oleju napędowego silnika Perkins Filtr oleju napędowego silnika Perkins jest niezbędną częścią przeznaczoną do filtrowania paliwa przed jego dostaniem się do silnika pojazdu wyposażonego w silnik Perkins. Filtr ten został specjalnie zaprojektowany, aby utrzymać paliwo w czystości, usuwając zanieczyszczenia, cząsteczki i zanieczyszczenia, które mogłyby uszkodzić silnik. Wybierz ten wysokiej jakości filtr oleju napędowego, aby utrzymać paliwo w silniku Perkins w czystości, a pojazd działał płynnie. Zamów tę część zamienną już dziś, aby uzyskać optymalną wydajność silnika.
6,08 €
Filtre à gasoil origine -...

Ligier, Microcar, Chatenet, Bellier, Dué, Grecav Zrealizuj swoją konserwację dzięki naszemu oryginalnemu wkładowi filtra oleju napędowego do samochodów bez licencji wyposażonych w silnik Lombardini LDW442 i LDW492 DCi Wybierz tę oryginalną część Lombardini, aby zapewnić niezawodność silnika. Filtruj paliwo z fachową wiedzą i utrzymuj swój pojazd w idealnym stanie technicznym. Wybierz jakość i trwałość, postaw na niezrównaną wydajność Lombardini.
25,75 €