Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Nielicencjonowany licznik samochodów

Jeśli Twój licznik nie działa już prawidłowo lub jest po prostu zepsuty, nie zapomnij go wymienić, przyjdź i odkryj naszą ofertę liczników do samochodów bez licencji na mini-auto parts.pl

Filtry aktywne

Licznik Aixam

Aixam 721, 741, 751, City, Roadline, Crossline, Scouty, City, Coupé i Crossline (seria impulsowa) Jeśli Twój pilot prędkościomierza zAixam uległ awarii, możesz wymienić to kompletne urządzenie na naszą oryginalną część zaprojektowaną specjalnie dla modeli 721, 741, 751, City, Roadline, Crossline, Scouty, City i Crossline z gamy Impulsion.
263,25 €
Licznik Aixam Sensation

Aixam Gama Sensation City, Crossline, Coupé i GTO Słuchawka licznika kilometrów nie wyświetla już potrzebnych informacji. Wymień ją na naszą oryginalną część Aixam, aby naprawić swój model z serii Sensation.
236,58 €
Licznik energii elektrycznej (u góry)

Nowy miernik elektroniczny dla Microcar MC1, MC2 i MGO Problem z wyświetlaczem prędkości lub podgrzewacz przestał działać? Wymienić prędkościomierz w urządzeniu Microcar MC1 / MC2 (silniki Lombardini lub Yanmar) lub twój Microcar MGO (silniki Yanmar) z tym oryginalnym licznikiem elektrycznym. Ten zespół instrumentów jest fabrycznie nowy. Wybierz jakość i niezawodność!
205,83 €
Licznik Aixam zakres Impuls i Vision

Aixam Gama City, Coupé, Crossline, Crossover Impulsion oraz gama City i Crossover Vision Potrzebujesz wymienić prędkościomierz zAixam? Piecesanspermis oferuje prędkościomierze do modeli z serii Impulsion i Vision marki VSP Aixam.
264,92 €
Compteur Aixam

Aixam City GTO, GTI Coupé z serii Sensation i Emotion Oryginalny prędkościomierz do samochodu bez prawa jazdy zapewnia dokładne monitorowanie prędkości, przebiegu i innych istotnych parametrów. Niezawodny i trwały, ten oryginalny prędkościomierz został zaprojektowany tak, aby zapewniać dokładne i spójne działanie, gwarantując bezpieczną jazdę. Wybierz ten wysokiej jakości oryginalny prędkościomierz, aby precyzyjnie zarządzać danymi pojazdu i zapewnić sobie optymalne wrażenia z jazdy
239,08 €