Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Przewód hamulcowy Ligier

Odkryj naszą szeroką gamę przewodów hamulcowych Ligier w bezkonkurencyjnych cenach.

Filtry aktywne

Przewód hamulcowy przedni aixam - 6L017

AIXAM A540 / 400 / 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA / SCOUTY Gdy węże hamulcowe są nieczynne (nieszczelne), hamowanie staje się niemożliwe, ponieważ ciśnienie płynu nie dociera już do hamulców. Ten przewód hamulcowy jest przystosowany do wszystkich typów od modelu 400 w górę. Pamiętaj również o sprawdzeniu pompy głównej, problem może pochodzić z tej części.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier, Microcar

Ligier XTOO1 i 2, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax i Microcar Cargo Jeśli Twój przewód hamulcowy jest porowaty lub pęknięty i wycieka z niego płyn hamulcowy, wymień go natychmiast na nasz nowy i dopasowany przewód hamulcowy o takiej samej jakości jak oryginalny.
31,65 €
Przewód hamulcowy przedni prawy Ligier, Microcar

Ligier XTOO 1, 2, XTOO R, RS, S, MaxOptimax, Microcar Cargo Przewody hamulcowe stają się porowate i z czasem przeciekają, dlatego należy je wymieniać, gdy tylko pojawi się wyciek płynu hamulcowego. Elementy układu hamulcowego muszą być regularnie sprawdzane.
33,25 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier

Ligier XToo MaxR, RS, S, Optimax Twój przewód hamulcowy przecieka? Wymień go na nasz przewód hamulcowy do Ligier XTOO MaxR, RS, S i Optimax, wysokiej jakości części w promocyjnych cenach
44,08 €
Wąż prawy przedni Ligier

Ligier XTOO MaxR, S, RS i Optimax Potrzebujesz wymienić przewód hamulcowy przedni do swojego Ligier? Wybierz nasz profesjonalnej jakości wąż specjalnie zaprojektowany dla XTOO MaxModele R, S, RS i Optimax.
35,75 €
Przewód hamulcowy przedni ligier - 187083

Ligier 162 / AMBRA / NOVA Przewód hamulcowy przedni montowany na Ligier 162 / Ambra / Nova w niskiej cenie. Nie zwlekaj z wymianą przewodów hamulcowych, od tego zależy Twoje bezpieczeństwo!
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni chatenet - 111419

CHATENET BAROODER / MEDIA Nie możesz już hamować? Nie szukaj dalej, ten przedni przewód hamulcowy jest przystosowany do Chatenet barooder i nośników, został wyprodukowany identycznie jak oryginał. Radzimy sprawdzić pompę hamulcową i poziom płynu hamulcowego.
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS50L, JS60, Microcar MGO 4/5, 6, Dué 3/5, 6 Jeśli tylne hamulce przeciekają, prawdopodobnie przyczyną jest przewód hamulcowy. Wymień go na naszą nową oryginalną część do najnowszych modeli z Ligier, Microcar i Dué
64,08 €
Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,54 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €
Flexible de frein avant - Ligier

Ligier Optima, Prima, Optimax Ten przedni przewód hamulcowy w stylu lotniczym jest niezbędnym elementem zwiększającym osiągi i bezpieczeństwo hatchbacka. Zaprojektowany, aby przewyższać standardy standardowych przewodów hamulcowych, oferuje wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Wybierz ten wysokiej jakości przewód hamulcowy do swojego hatchbacka i ciesz się bezpieczniejszą, bardziej responsywną jazdą. Zamów go już dziś, aby poprawić wydajność układu hamulcowego.
29,92 €
Flexible de frein

Przewód hamulcowy między rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową Ten adaptowalny przewód hamulcowy jest niezbędnym elementem pojazdów bez licencji. Zapewnia on kluczowe połączenie między tylnym rozdzielaczem hamulców a pompą hamulcową, zapewniając skuteczny transfer ciśnienia hydraulicznego w układzie hamulcowym. Dzięki długości 2,20 m przewód ten oferuje elastyczność niezbędną do dostosowania do różnych modeli pojazdów bez licencji. Wybierz ten adaptowalny przewód hamulcowy do swojego samochodu bez prawa jazdy, niezależnie od tego, czy musisz przeprowadzić naprawę, czy wymianę. Zamów ten przewód już dziś, aby skutecznie konserwować swój pojazd.
34,92 €
Durite de frein arrière - Ligier X Too pro

Przewód hamulcowy tylny Ligier X Pro Ten adaptowalny tylny przewód hamulcowy w stylu lotniczym jest niezbędnym elementem zwiększającym osiągi i bezpieczeństwo hatchbacka. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami, ten przewód hamulcowy oferuje wyjątkową wytrzymałość i trwałość. Wybierz ten wysokiej jakości przewód hamulcowy do swojego samochodu bez prawa jazdy i ciesz się bezpieczniejszą, bardziej responsywną jazdą. Zamów go już dziś, aby poprawić wydajność układu hamulcowego.
29,92 €