Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Rack i pinion car bez prawa jazdy

Mini-auto parts zaprasza do zapoznania się tutaj z wszystkimi produktami, które składają się na układ kierowniczy vsp (Rack, miech, przeguby kulowe) zaprojektowany specjalnie dla samochodów bez licencji. Z Piecesanspermisem, na pewno masz właściwy kierunek!

Filtry aktywne

Deflektor układu kierowniczego - 4A15A

Układ kierowniczy do AIXAM, BELLIER Ramię kierownicy służy do "tłumienia" połączeń między zębatką a kolumną kierownicy. Jest on przystosowany do wózków następujących marek oraz . Kup również na piècesanspermis.fr inne części połączenia na ziemi dla pojazdu bez licencji.
7,50 €
Mieszek regałowy

AIXAM / LIGIER / MICROCAR / JDM / CHATENET / ERADICATE / BELLIER ... Ten mieszek zębatkowy lub zwany również "mieszkiem kierowniczym" jest standardem i kompatybilny z wszystkimi markami samochodów bez licencji. Na naszej stronie internetowej można również znaleźć smar do montażu miechów kierowniczych.
2,92 €
Kołpak kolumny kierowniczej Ligier - Microcar

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JS RC, Ligier Dué Coupé i Dué First Nakładka kolumny kierownicy służy do przytrzymywania i dokręcania pierścienia kierownicy, ale ta plastikowa część może z czasem pęknąć. Nie wahaj się go wymienić, jeśli w kierownicy występuje nienormalny luz.
3,25 €
Pierścień kolumny kierowniczej Ligier - Microcar

Microcar MGO1, MGO2, M8, F8C, Ligier JS RC, Dué Coupé i Dué First Tuleja kolumny kierowniczej (lub zębatka) jest częścią, która może powodować luz w kierownicy w przypadku awarii, więc nie wahaj się wymienić tej części dla większego bezpieczeństwa.
5,25 €
Drążek kierowniczy Aixam

AIXAM 721 / 741 / 751 / City / CROSSLINE / ROADLINE I SCOUTY Kierowanie samochodem bez licencji Aixam pozostawia coś do życzenia? Czy zastanawiałeś się nad sprawdzeniem przekładni kierowniczej? Piecesanspermis.fr oferuje Państwu tę część dedykowaną do modeli od 2005 do 2009 producenta. Jakość i niezawodność tego produktu w obniżonej cenie sprawi, że Twój pojazd wróci na właściwą drogę
178,33 €
Regał kierowniczy AIXAM

AIXAM City / Crossline / Cut / Crossover / GTO (Zakres impulsów, Vision oraz Sensation) kierowanie samochodem bez prawa jazdy Aixam pozostawia coś do życzenia? Czy zastanawiałeś się nad sprawdzeniem przekładni kierowniczej? Piecesanspermis.fr oferuje Państwu tę część poświęconą modelom Impulsion, Vision oraz Sensation. Jakość i niezawodność tego produktu w obniżonej cenie sprawi, że Twój pojazd wróci na właściwą drogę.
157,50 €
Drążek kierowniczy Ligier - 0170014 / 0170011

Ligier Xtoo 1 / 2 / Max R / Optimax / S / RS i Dué Drążek kierowniczy jest ważną częścią Twojego VPS, w przypadku zużycia tej części może stać się niebezpieczny podczas użytkowania Twojego VPS. Problem z drążkiem kierowniczym jest szybko zauważalny, ponieważ samochód nie utrzymuje swojej linii trajektorii w linii prostej i komplikuje jazdę na zakrętach
363,17 €
Drążek kierowniczy Microcar MGO 1 i 2

Rack Microcar MGO 1 i 2 Drążek kierowniczy jest elementem łączącym koła napędowe z kolumną kierowniczą i przenoszącym ruchy kierownicy na koła.
199,92 €
PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA MICROCAR MGO 2, M8 I F8C

Microcar MGO 2 (2. zespół), M8 i F8C Znajdź naszą kompletną ofertę przekładni kierowniczych dla VSP Microcar. Drążek kierowniczy jest zasadniczym elementem układu jezdnego, łączącym koła jezdne z kolumną kierowniczą, jego dobre funkcjonowanie jest niezbędne
224,92 €
Drążek kierowniczy Chatenet

Chatenet Barooder Masz problemy z utrzymaniem samochodu prosto lub prowadzenie wózka staje się coraz trudniejsze. Twoja listwa kierownicza ma prawdopodobnie luz. Aby jeździć ze spokojem i nie mieć już problemów z prowadzeniem swojego vsp, wymień drążek kierowniczy na naszą część adaptacyjną o wysokiej jakości i z rabatem.
224,17 €
Drążek kierowniczy Chatenet CH26, 28, 30, 32, 33 Sporteevo

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH30, CH32, Sporteevo Zasadnicza część układu kierowniczego Państwa pojazdu, przekładnia kierownicza jest częścią, której nie należy zaniedbywać. Jeśli pojawią się pierwsze oznaki zużycia, należy je jak najszybciej wymienić na naszą nową, dopasowaną część.
212,42 €
Drążek kierowniczy Chatenet CH40

Crémaillière de direction Chatenet CH40 Si votre crémaillière de direction présente des signes d'usure, comme une difficulté à conserver votre trajectoire en ligne droite, n'hésitez pas à la remplacez. Achetez ici votre crémaillière pour Chatenet CH40
212,42 €
Crémalliere Casalini

Casalini SulkySulki, Ydea M10 i M12 Skorzystaj z naszej zębatki kierowniczej do modeli Sulki, Ydea, M10 i M12 marki VSP Casalini po najlepszej cenie w sieci. Napraw swój VSP za pomocą naszych części i bądź pewien, że zaoszczędzisz dużo pieniędzy.
199,17 €
Rack Casalini M14 i M20

Casalini M14 i M20 Specjalnie opracowany dla modeli M14 i M20 marki Casalininasze stojaki na kierownicę są oferowane w najlepszej cenie.
199,17 €
Crémaillère de direction Aixam

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover, GTO z serii Impulsion, Sensation i Vision. Popraw prowadzenie i niezawodność swojego Aixam dzięki naszej zamiennej przekładni kierowniczej. Nasza przekładnia kierownicza, zaprojektowana specjalnie do różnych modeli, zapewnia płynną i precyzyjną reakcję, gwarantując komfortową i bezpieczną jazdę. Łatwo wymień zużytą lub wadliwą przekładnię kierowniczą na nasz model zamienny, aby zachować prowadzenie i bezpieczeństwo swojego Aixam. Zamów już dziś, aby zapewnić bezpieczną i pewną jazdę samochodem bez prawa jazdy.
129,92 €
Colonne de direction -...

Kolumna kierownicy Ligier Microcar Dué Odkryj naszą oryginalną kolumnę kierownicy, zaprojektowaną specjalnie dla różnych modeli Ligier, Microcar i Dué. Wyprodukowana zgodnie z wymagającymi standardami i przy użyciu wysokiej jakości materiałów, ta kolumna kierownicy zapewnia niezawodne i długotrwałe działanie Twojego hatchbacka. Zainwestuj w jakość i niezawodność, wybierając naszą oryginalną kolumnę kierownicy do swojego Ligier, Microcar lub Dué. Dzięki wyjątkowej trwałości i niezawodnemu działaniu nasza oryginalna kolumna kierownicy zapewni Ci dodatkowy spokój ducha podczas codziennych dojazdów do pracy i przygód na drodze. Wybierz naszą oryginalną kolumnę kierownicy, aby cieszyć się bezpieczną i beztroską jazdą.
54,08 €
Cardan de colonne de...

Przegub uniwersalny kolumny kierownicy Microcar MC1 / MC2 Nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej oferuje precyzyjne dopasowanie i doskonałą kompatybilność z określonymi modelami, zapewniając prostą i wydajną instalację. Zapewnij bezpieczną jazdę, wybierając nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej, zaprojektowany w celu utrzymania stabilności i precyzji układu kierowniczego. Postaw na niezawodność i bezpieczeństwo, wybierając nasz oryginalny przegub uniwersalny kolumny kierowniczej do swojego Microcar. Nasz przegub uniwersalny kolumny kierowniczej zapewni Ci dodatkowy spokój ducha podczas codziennych podróży i przygód na drodze.
69,17 €
Colonne de direction - Aixam

Kolumna kierownicy Aixam / Minauto Odkryj naszą oryginalną kolumnę kierownicy, zaprojektowaną specjalnie dla pojazdów Aixam. Dzięki wyjątkowej trwałości i niezawodnemu działaniu nasza oryginalna kolumna kierownicy zapewnia dodatkowy spokój ducha podczas codziennych dojazdów do pracy i przygód na drodze. Wybierz naszą oryginalną kolumnę kierownicy, zaprojektowaną tak, aby spełnić wysokie wymagania Twojego Aixam i ciesz się bezpieczną, beztroską jazdą.
138,25 €
Cardan de direction - Casalini

Casalini M10, M110, M12, M14, M20 Ta wysokiej jakości część, zaprojektowana specjalnie dla modeli Casalini, zapewnia niezawodne połączenie między przekładnią kierowniczą a przednimi kołami. Wyprodukowany z dużą precyzją i wyjątkową trwałością, ten przegub uniwersalny zapewnia bezpieczną jazdę i responsywny układ kierowniczy.
66,75 €