Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Accessoire moteur voiture sans permis

Jeśli szukasz produktów do konserwacji, oleju, uszczelek lub innych części do silnika buggy, ta sekcja jest dla Ciebie!

Filtry aktywne

Uszczelka drenażowa KUBOTA

Uszczelka drenażowa KUBOTA Ta uszczelka odpływowa pasuje do każdego aixam zmotoryzowany Kubota . Znajdź tę uszczelkę w naszym kompletnym zestawie do konserwacji silnika . Z pesymistycznym espermisem, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby samemu zmienić samochód bez prawa jazdy.
0,83 €
Uszczelka odpływu lombardini - 4670088

Uszczelka drenażowa LOMBARDINI FOCS PROGRESS i dCI Ta uszczelka spustowa do wózków z silnikiem lombardini jest idealny do regularnych spotkań na Ligier , Microcar , Chatenet ,... Uszczelka ta jest montowana we wszystkich Lombrdini Focs i progress LDW502 i silniki Lombardini DCI LDW442. Znajdź nasze filtry powietrza, filtry oleju i filtry oleju napędowego w bezkonkurencyjnych cenach.
0,58 €
Uszczelka spustowa YANMAR

Uszczelka przy wymianie oleju Yanmar Ta metalowo-plastikowa uszczelka spustowa, identyczna z oryginalną, pasuje do wszystkich samochodów bez licencji Yanmar . Uszczelkę tę można znaleźć w naszym kompletnym zestawie do konserwacji silnika Yanmar . Z piecesanspermis.fr, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie wymienić olej w swoim samochodzie.
1,67 €
Żarówka do zalewania paliwa

Pompa zalewowa paliwa Ta żarówka gruntująca jest przeznaczona do wózków z silnikiem wysokoprężnym. Pozwoli Ci to na ponowne zalanie obwodu w prosty sposób. Ten wysokiej jakości produkt w pełni Cię zadowoli nie tylko dzięki jakości wykonania, ale również dzięki swojej promocyjnej cenie!
12,42 €
25 m węża

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 7 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 7 x 13 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
wąż 25m - 426002

Wąż paliwowy do oleju napędowego Ø 5 mm Ten wąż paliwowy może być stosowany do większości modeli wózków. Wymiary tej referencji to Ø 5 x 11 mm. Niezawodna i solidna, ta część jest sprzedawana na metry, ale zawsze z zapewnieniem ceny dyskontowej!
5,42 €
Elastyczny lejek spustowy

Elastyczny lejek spustowy Łatwa wymiana oleju dzięki naszemu elastycznemu lejkowi w promocyjnej cenie. Napełnianie silnika VSP olejem nigdy nie było tak proste
3,25 €
Płyn chłodzący

Liquide de refroidissement -25° Vous devez effectuer un appoint de liquide de refroidissement ou une vidange de votre circuit de refroidissement , optez pour notre liquide de refroidissement professionnel qui garantira un refroidissement de votre moteur optimal
7,42 €
Olej silnikowy 10w40

Olej dla wszystkich pojazdów nieposiadających licencji Ten półsyntetyczny olej silnikowy 10W40 został wyprodukowany specjalnie z myślą o konserwacji wszystkich samochodów bez licencji. Kanister ma pojemność dwóch litrów, wiedząc, że potrzebujesz półtora litra przy wymianie oleju. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać poziom oleju.
10,42 €
Olej silnikowy 5w40

Olej dla wszystkich pojazdów bez licencji Ten olej silnikowy 5W40 100% syntetyczny został wyprodukowany specjalnie dla wszystkich samochodów bez licencji i zalecany jest dla pojazdów bez licencji od 2008 roku (silnik DCI,...). Puszka ma pojemność dwóch litrów, wiedząc, że podczas wymiany oleju potrzebujesz półtora litra. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać poziom oleju.
14,08 €
Olej do przekładni nawrotnej

OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY DO WSZYSTKICH POJAZDÓW BEZ ZEZWOLENIA Olej ten jest półsyntetycznym produktem do Twojego wózka. Wysokiej jakości referencja ta dostosowuje się do wszystkich modeli i marek samochodów bez licencji.
9,92 €
Środek do czyszczenia wtryskiwaczy

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO WTRYSKIWACZY W SILNIKACH WYSOKOPRĘŻNYCH Ten środek czyszczący do wtryskiwaczy diesla jest zalecany do czyszczenia i smarowania pompy i wtryskiwaczy. Przywraca on osiągi silnika, usuwa otwory podczas przyspieszania poprzez czyszczenie komory spalania i zaworów. Ułatwia to również rozruch na zimno.
9,13 €
Leczenie przeciw zanieczyszczeniom

OBRÓBKA PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM DLA SILNIKA WYSOKOPRĘŻNEGO Ten preparat CARLUBE diesel anti-pollution jest zalecany w celu zapewnienia całkowitego oczyszczenia wtryskiwaczy. Zmniejsza emisję spalin.
8,29 €
Środek do czyszczenia silnika

ŚRODEK CZYSZCZĄCY DO SILNIKÓW ZASIĘG ADVANCE Ten profesjonalny środek do czyszczenia silnika czyści i odtłuszcza silnik zarówno na zimno, jak i na gorąco oraz usuwa wszystkie zaschnięte oleje, smary i kurz. Dzięki niemu Twój silnik będzie wyglądał jak nowy!
5,83 €
Mini zacisk

Mini zacisk do węży 9mm Ten mini zacisk jest dedykowany do mocowania węży do oleju napędowego w Twoim pojeździe bez licencji.
0,79 €
Goulotte de remplissage Chatenet

Chatenet CH40 (silnik Lombardini HDi) Oryginalna szyjka wlewu paliwa jest kluczowym elementem układu tankowania w Twoim hatchbacku. Zaprojektowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów i precyzyjnej produkcji, zapewnia bezpieczne i wydajne napełnianie zbiornika paliwa. Dzięki solidnej konstrukcji i doskonałej kompatybilności ta szyjka wlewu gwarantuje optymalną wydajność i niezawodne uszczelnienie, zapewniając bezpieczną i wygodną obsługę podczas tankowania. Wybierz tę oryginalną szyjkę wlewu paliwa, aby zachować integralność i funkcjonalność układu paliwowego, zapewniając bezproblemową jazdę.
120,42 €
Olej silnikowy 5W30

Olej silnikowy 5W30 Zoptymalizuj osiągi swojego hatchbacka dzięki naszemu olejowi silnikowemu 5W30, opracowanemu specjalnie dla pojazdów z silnikiem wysokoprężnym. Oferując doskonałą ochronę przed zużyciem silnika, nasz olej 5W30 zapewnia optymalne smarowanie nawet w trudnych warunkach pracy, zapewniając większą trwałość i żywotność silnika. Formuła oleju 5W30, opracowana z myślą o specyficznych wymaganiach silników wysokoprężnych, poprawia oszczędność paliwa i sprzyja czystemu spalaniu, ograniczając emisję szkodliwych substancji. Zamów już dziś, aby utrzymać swój samochód w doskonałym stanie technicznym
16,58 €
Huile moteur 15W40

Olej silnikowy 15W40 Olej mineralny przeznaczony specjalnie do silników benzynowych i wysokoprężnych, które nie są wyposażone w filtr cząstek stałych (DPF). Ten wysokiej jakości olej jest zatem szczególnie odpowiedni do silników samochodów nielicencjonowanych.
9,92 €
Uszczelka termostatu Kubota

Uszczelka termostatu do silników Kubota. Jeśli wycieka płyn chłodzący lub termostat nie otwiera się prawidłowo w odpowiedniej temperaturze, rozważ wymianę uszkodzonej uszczelki termostatu do silników Kubota Z402 i Z482
4,75 €
Uszczelka termostatu silnika Yanmar

Uszczelka termostatu Bellier Silniki Divane, Opale, Jade i B8 Yanmar Uszczelka termostatu zapewnia prawidłowe uszczelnienie termostatu (lub kalorstatu). W przypadku usterki należy ją szybko wymienić, aby uniknąć wycieków płynu chłodzącego.
4,25 €
Uszczelka termostatu Lombardini DCi

Uszczelka termostatu Lombardini LDW 442 i LDW 492 DCi Jeśli zauważysz wyciek z termostatu, uszczelka musi być uszkodzona! Nie wahaj się wymienić jej na naszą uszczelkę zaprojektowaną specjalnie do silników Lombardini DC i.
11,58 €
Uszczelka termostatu Kubota

Aixam 400, 500, 400 evo, 500 evo, 400.4, 500.4, 500.5 Zapewnij szczelność i niezawodność układu chłodzenia dzięki naszej elastycznej uszczelce termostatu. Zaprojektowana z myślą o precyzyjnym dopasowaniu do różnych modeli, nasza uszczelka termostatu gwarantuje skuteczne uszczelnienie, zapobiegając wyciekom płynu chłodzącego i zapewniając optymalną wydajność silnika. Łatwo wymień zużytą lub uszkodzoną uszczelkę termostatu na nasz adaptowalny model, aby zachować integralność układu chłodzenia. Zamów już dziś, aby zapewnić optymalne działanie i długotrwałą wydajność swojego samochodu Średnica : 35 mm Pasuje do termostatów 38 mm
3,42 €
Uszczelnienie zaworu Aixam - Minauto

Uszczelka zaworu do silników Kubota Z402 i Z482 Zoptymalizuj osiągi swojego silnika dzięki naszej elastycznej uszczelce zaworu, zaprojektowanej specjalnie do silników Kubota Z402 i Z482. Ta wysokiej jakości uszczelka zaworu zapewnia niezawodne uszczelnienie i ochronę przed wyciekami, zapewniając wydajną pracę układu spalania. Prosta instalacja i kompatybilność z szeroką gamą silników Kubota sprawiają, że jest to idealny wybór do serwisowania silnika Kubota. Zamów już dziś, aby zapewnić optymalną wydajność silnika i bezproblemową jazdę
4,33 €
Uszczelka trzonka zaworu silnika Lombardini Focs i Progress

Microcar Ligier, , , Jdm, , Chatenet Bellier Dué Grecav Nasza oryginalna uszczelka trzonka zaworu zapewnia maksymalną wydajność silnika. Zaprojektowana zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, uszczelka ta zapewnia doskonałe uszczelnienie i niezawodną ochronę przed wyciekami oleju i płynu chłodzącego. Wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów uszczelka trzonka zaworu gwarantuje długą żywotność i stałą wydajność w różnych warunkach jazdy. Łatwa instalacja i kompatybilność z różnymi modelami samochodów bez prawa jazdy sprawiają, że jest to idealny wybór do utrzymania niezawodności i trwałości silnika. Zamów już dziś, aby zapewnić płynną i wydajną pracę silnika
4,04 €
Joint de pompe à injection

Silniki Lombardini LDW 442, LDW 492 i 480 HDi Potrzebujesz uszczelki pompy wtryskowej? Kup naszą nową część.
3,58 €
Uszczelka pompy olejowej Microcar, Chatenet, Belliersilnik JDM Yanmar

Uszczelka pompy oleju Microcar, Chatenet, Bellier i JDM z silnikiem Yanmar Pompa oleju służy do utrzymywania ciśnienia oleju w bloku silnika i cyrkulacji niezbędnego oleju do niezbędnych części. Jeśli uszczelka jest uszkodzona, może to powodować problemy z wyciekiem oleju, a także poważne problemy ze smarowaniem.
5,08 €
Uszczelka pompy olejowej Aixam - Minauto

Uszczelka pompy oleju do silników Kubota Z402 i Z482 Zadbaj o płynną pracę silnika dzięki naszej adaptowalnej uszczelce pompy oleju do silników Kubota Z402 i Z482. Precyzyjnie zaprojektowana, aby zapewnić niezawodne uszczelnienie i ochronę przed wyciekami oleju, ta uszczelka pompy olejowej zapewnia płynną pracę układu smarowania. Prosta instalacja i kompatybilność z silnikami Kubota Z402 i Z482 sprawiają, że jest to idealny wybór do utrzymania płynnej pracy samochodu. Zamów już dziś, aby utrzymać wydajność i trwałość silnika
2,42 €
Uszczelka pompy paliwa Kubota

Uszczelka pompy oleju napędowego Kubota Jeśli z pompy oleju napędowego w silniku Kubota Z402 lub Z482 wycieka olej napędowy, nie wahaj się wymienić jej na naszą część zaprojektowaną specjalnie do samochodów z silnikami Kubota .
1,50 €
Uszczelka pompy wodnej silnika Yanmar

Uszczelka pompy wodnej dla Microcar, Chatenet, Bellier, JDM z silnikiem Yanmar Uszczelkę pompy wodnej należy wymienić podczas wymiany pompy wodnej w VSP wyposażonym w silnik Yanmar lub jeśli silnik wykazuje oznaki wycieku płynu chłodzącego.
4,42 €
Uszczelka pompy wodnej silnika Kubota

Uszczelka pompy wodnej Kubota do silników Z402 i Z482 Twoja uszczelka pompy wodnej jest uszkodzona lub musisz wymienić pompę wodną, oferujemy Ci tę uszczelkę pompy wodnej specjalnie zaprojektowaną do silników Kubota wyposażonych w szczególności w pojazdy Aixam .
4,67 €
Uszczelnienie rury wodnej Lombardini DCi

Joint de pipe à eau Lombardini LDW 442 et LDW 492 DCi Si vous constatez une fuite au niveau de votre pipe à eau sur votre moteur Lombardini LDW 442 ou LDW 492 DCi, remplacez votre joint qui peut être poreux ou craqué avec le temps.   
2,08 €
Uszczelka wskaźnika paliwa Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH32, CH40, CH46, Pick Up i Sporteevo Unikaj wycieków paliwa, wymieniając uszczelkę wskaźnika paliwa w modelach VSP Chatenet. Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie części samochodowych.
18,75 €
Bitron uszczelnienie wskaźnika paliwa Ligier, Microcar

Ligier Dué Coupé, JS RC, Microcar Virgo 3, MC1 i MC2, MGO1 & 2, M8 i F8C, Dué First Wymień swoją uszczelkę wskaźnika paliwa bitron na naszą nową i oryginalną część dla VSP Ligier Microcar z silnikiem Lombardini Focs, ProgressdCi, benzyna i Yanmar po najlepszej cenie.
11,92 €
Uszczelka wskaźnika paliwa Aixam

Aixam City, GTOCięcie, Crossline, Crossover (Zakres impulsów, Vision, Sensation i Zakres emocji) Z czasem osady z paliwa, uszczelka bagnetu mogą ulec zniszczeniu i tym samym zakwestionować prawidłowe działanie bagnetu Aixam sam w sobie. Dlatego ważne jest, aby wymienić uszczelkę przy pierwszych oznakach zużycia Aixam. Piecesanspermis zapewnia Państwu najniższe ceny na swój zakres produktów zamiennych Aixam.
7,08 €
Uszczelka wskaźnika paliwa Aixam

Aixam 721, 741, 751, City, City S, Roadline, Crossline, Scouty Uszczelka wskaźnika poziomu wody jest ważną częścią uszczelnienia zbiornika paliwa. Z czasem guma pęka i nie utrzymuje już wskaźnika poziomu paliwa na miejscu.
7,42 €
Joint de filtre à gasoil kubota

Aixam - Minauto Zadbaj o szczelność układu paliwowego i jego maksymalną wydajność dzięki naszej oryginalnej uszczelce filtra paliwa Kubota. Zaprojektowana zgodnie ze specyfikacjami producenta, uszczelka ta zapewnia niezawodną ochronę przed wyciekami paliwa, zachowując integralność układu paliwowego i zapewniając płynną pracę silnika. Wykonana z wysokiej jakości materiałów uszczelka filtra oleju napędowego jest odporna na temperatury i ciśnienia robocze, oferując wyjątkową trwałość i niezawodną, długoterminową wydajność. Zamów już dziś, aby zapewnić płynną pracę silnika i pewną jazdę, niezależnie od tego, co czeka Cię na drodze Z dwucylindrowym silnikiem Kubota od 2003 roku.
2,83 €
Joint de demi carter

Silnik Lombardini LDW 502 Focs, LDW 502 Progress, LDW 502 Euro4, LGW 523 MPI (aluminiowa miska olejowa) Uszczelka połowy miski olejowej zapewnia uszczelnienie między blokiem głowicy cylindrów a miską olejową. Sprawdź, czy nie jest pęknięta lub podzielona na dwie części. Wymienić przy pierwszych oznakach zużycia.
8,25 €
Uszczelka głowicy cylindra - 11930901330

Silnik YANMAR Ta uszczelka głowicy cylindra jest zarezerwowana dla silnika danej marki Yanmar . Niezawodny i wytrzymały, idealnie zastąpi Twoją wadliwą część!
20,75 €
Uszczelka głowicy cylindra Mitsubishi - F0098000019

Silnik Mitsubishi Biały dym wydobywający się z wydechu? Nienormalne przegrzewanie się silnika? Są to oznaki starzenia się uszczelki głowicy cylindra. Wymień go bezzwłocznie, aby uniknąć awarii silnika w Twoim samochodzie.
32,50 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini DCI 3 nacięcia - 4730813

Lombardini DCI 3 nacięcia Zauważyłeś, że Twój VSP wyrzuca gęsty, biały dym z wydechu? Nie czekaj dłużej, Twoja uszczelka głowicy jest na końcu swojej żywotności, wymień ją szybko i za niską cenę z naszą częścią adaptacyjną o wysokiej jakości.
35,00 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini DCI 2 nacięcia - 4730766

Lombardini DCI 2 nacięcia Uszczelka głowicy cylindra jest uszczelnieniem pomiędzy blokiem silnika a głowicą cylindra. Aby uchronić swój samochód przed awarią silnika, należy wymienić uszczelkę głowicy, gdy tylko pojawią się oznaki jej słabości.
20,83 €
Uszczelka głowicy cylindra Lombardini 442 i 492 DCi (1 wycięcie)

Uszczelka głowicy cylindrów Lombardini 442 i 492 DCI 1 wycięcie Potrzebujesz nowej uszczelki głowicy cylindrów? Nie wahaj się dłużej i wybierz najlepsze oryginalne uszczelki głowicy cylindrów do VSP wyposażonych w silniki Lombardini 442 i 492 DCi.
58,25 €