Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Płatność

paiement piecesanspermis

Kupuj monety z pełnym spokojem i bezpieczeństwem!


Bezpieczeństwo

Dokonuj płatności online ze spokojem: CREDIT MUTUEL i PAYPAL umożliwiają płacenie bez ujawniania informacji finansowych osobom trzecim.


Łatwość

Dzięki uproszczonemu systemowi koszyka zakupów, łatwo jest płacić kartą kredytową za pomocą naszego bezpiecznego systemu płatności.


Elastyczność

można korzystać z różnych kart bankowych:

- We Francji: Mastercard, Visa, CB, 4 étoiles, Cofinoga, Aurore.

- W Belgii: Mastercard, Visa.Metody płatności

Karta kredytowa online : bezpieczna transakcja przy użyciu systemu CIC/CREDIT MUTUEL.

Od października 2008 r. VISA i GIE Cartes Bancaires wprowadziły nowy system 3D Secure, który został przyjęty przez wszystkie francuskie banki.
W przypadku najnowszych kart CB/VISA i Mastercard, po zwykłej stronie bezpiecznego wprowadzania danych płatności CIC, usługa ta może przekierować użytkownika na bezpieczną stronę z prośbą o uwierzytelnienie się w banku poprzez wprowadzenie osobistego identyfikatora (kod do uzyskania w banku, data urodzenia itp. w zależności od banku).
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze kodu 3D Secure i masz trudności z zatwierdzeniem płatności online, skontaktuj się z oddziałem banku lub działem obsługi klienta banku. W ten sposób, nawet jeśli dane bankowe zostaną skradzione lub przechwycone w jakikolwiek sposób, nie będzie można ich użyć bez znajomości kodu uwierzytelniającego.

Dowiedz sięwięcej o kodzie 3D Secure:
Kod ten różni się w zależności od banku.Kliknij swój bank, aby uzyskać więcej informacji na temat kodu:

Banque Postale
Banque Populaire
BNP Paribas
Caisse d'Epargne
CIC
Crédit Agricole
Crédit Lyonnais
Crédit Mutuel
Groupama
Société Générale

Oto demonstracja płatności 3D Secure: Płatność 3D Secure

Przekazane dane nie są znane ani przechowywane przez naszą witrynę. Pozostają one wyłącznie do celów kontrolnych między użytkownikiem a jego bankiem.

Kartą kredytową przez telefon: dzwoniąc pod numer 03.20.70.50.33

Przez Paypal: bezpieczna transakcja, płatność przez konto PAYPAL lub kartą kredytową (VISA, MASTERCARD, CB, AURORE, COFINIGA, 4 ETOILES,...)