Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Naczynie wzbiorcze

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zbiorników wyrównawczych, niezbędnych komponentów do utrzymania optymalnego ciśnienia płynu chłodzącego w Twoim hatchbacku.

Zbiorniki wyrównawcze pomagają utrzymać płynną pracę układu chłodzenia, chroniąc silnik przed przegrzaniem.

Wybieraj z naszej oferty wysokiej jakości zbiorników wyrównawczych, zaprojektowanych specjalnie do różnych modeli.

Skupiając się na wydajności i trwałości, nasze zbiorniki wyrównawcze są idealnym rozwiązaniem zapewniającym niezawodność i długowieczność pojazdu.

Polegaj na naszym doświadczeniu w zakresie części zamiennych, aby zapewnić sobie spokój ducha.

Filtry aktywne

Vase d'expansion Aixam Sensation, Émotion

Aixam City, Coupé, Crossline, Crossover z gamy Sensation i Emotion Utrzymuj układ chłodzenia swojego Aixam w jak najlepszym stanie dzięki naszemu oryginalnemu zbiornikowi wyrównawczemu. Zaprojektowany specjalnie do różnych modeli Aixam, nasz zbiornik wyrównawczy zapewnia skuteczną regulację temperatury silnika, gwarantując długotrwałą i niezawodną pracę. Łatwo wymień zużyty lub uszkodzony zbiornik wyrównawczy na nasz oryginalny model, aby utrzymać wydajność i trwałość swojego Aixam. Zamów już dziś, aby zapewnić wydajne chłodzenie i pewne prowadzenie swojego hatchbacka
58,25 €
Zbiornik wyrównawczy dla Grecav Sonique DCI

Oryginalne naczynie wzbiorcze dla Grecav Sonique DCI Ta część jest niezbędna dla Twojego samochodu Grecav. W istocie zbiornik wyrównawczy jest zbiornikiem przeznaczonym do kompensowania zmian objętości czynnika chłodzącego wynikających ze zjawiska rozszerzalności cieplnej. Dlatego ważne jest, aby był on w doskonałym stanie i całkowicie szczelny. Piecesanspermis oferuje szeroką gamę części chłodzących do Twojego Grecav.
30,00 €
Naczynie wzbiorcze Ligier Nova, XTOO 1 & 2, XTOO Max

Ligier Nova, XTOO 1, XTOO 2, XTOO Max Jeśli zbiornik wyrównawczy (zbiornik płynu chłodzącego) przecieka, należy go jak najszybciej wymienić, aby uniknąć przegrzania silnika VSP Ligier .
31,58 €
Naczynie wzbiorcze Bellier Jade i B8

Bellier Silnik Jade i B8 Lombardini DCi Zbiornik wyrównawczy jest częścią układu chłodzenia samochodu. Przechowuje płyn, a jeśli wycieknie, silnik może się przegrzać.
59,58 €
Naczynie wzbiorcze Ligier

Ligier XTOO R, RS, S, Ixo, Optimax, JS50 i JSRC Czy masz problemy z przegrzewaniem się silnika? Upewnij się, że zbiornik wyrównawczy lub zbiornik płynu chłodzącego jest w idealnym stanie. Jeśli nie, wymień ją na naszą nową i oryginalną część na Piecesanspermis.fr
54,92 €
Podpora naczynia wzbiorczego Bellier B8

Wspornik zbiornika wyrównawczego Bellier B8 Nie zapomnij wymienić wspornika, jeśli jest uszkodzony, ponieważ może on uszkodzić zbiornik wyrównawczy i spowodować problemy z chłodzeniem silnika.
22,58 €
Naczynie wzbiorcze Microcar

Naczynie wzbiorcze Microcar MGO 2, 3, 4, M8, F8C, Cargo oraz Dué 2 i 3 Czy zbiornik wyrównawczy lub zbiornik płynu chłodzącego jest pęknięty lub poważnie uszkodzony? Nie zaniedbuj tej części i wymień ją jak najszybciej, w przeciwnym razie może dojść do przegrzania silnika. Zbiornik płynu chłodzącego dla Microcar.
66,00 €
Słoik z korkiem - 9710105

Kompletny słoik wody chłodzącej dla silnika LOMBARDINI
49,17 €