Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

szyny siedzeń dla samochodów bez prawa jazdy

Odwiedź https://www.mini-auto-parts.pl/, aby odkryć szeroką gamę wysokiej jakości szyn i prowadnic do samochodów bez prawa jazdy. Znajdź odpowiednie części do swojego pojazdu i zapewnij idealne dopasowanie oraz optymalną stabilność foteli. Skorzystaj z przyjaznej dla użytkownika nawigacji, szczegółowych opisów i szybkiej dostawy, aby łatwo znaleźć i zamówić potrzebne części. Odwiedź naszą stronę już teraz, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo swojego samochodu bez prawa jazdy.

Filtry aktywne

Lewy suwak regulacyjny siedzenia Aixam

Aixam 300, 400sl, 500sl, 400.4, 400 evo, 500.4, 500.5, 721, 741, 751, Crossline i Scouty Aby uzyskać optymalny komfort jazdy, nie wahaj się wymienić prowadnicy przedniego fotela kierowcy. Będziesz mógł wybrać pozycję za kierownicą, która najbardziej Ci odpowiada.
60,42 €
Prowadnica siedzenia Aixam Prawo

Oryginalna prowadnica siedzenia dla AIXAM 300 / 400 / 500 / 400.4 / 400EVO / 500.4 / 500.5 / A721 / A741 / A751 / CROSSLINE i SCOUTY Czy fotel pasażera w Twoim wózku Aixam przestał się przesuwać? Skorzystaj z naszej najlepszej ceny na prowadnicę prawego fotela Aixam. Ten suwak umożliwia przesuwanie fotela i dostosowanie go do wszystkich rozmiarów kierowcy.
60,42 €
Pojedynczy fotel przesuwny

Aixam 300, 400, 500, 721, 741, 751, Scouty i Crossline (faza 1) Twoja szyna siedziska nie pozwala już na dostosowanie siedzenia do ulubionej pozycji, wymień ją szybko na naszą nową oryginalną część do modeli VSP Aixam.
60,42 €
Gałka mocująca siedzenie Ligier, Microcar

Ligier Nova, Xtoo R, Xtoo RS, Optimax II, Microcar Cargo To oryginalne pokrętło mocujące fotel zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić łatwą i precyzyjną regulację fotela w samochodach bez prawa jazdy. Dzięki solidnej i trwałej konstrukcji pokrętło to zapewnia bezpieczne dopasowanie, zapobiegając niepożądanym ruchom fotela podczas jazdy. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt, umożliwiając szybką i wygodną regulację fotela zgodnie z preferencjami kierowcy. Wybierz to oryginalne pokrętło do mocowania fotela, aby cieszyć się wygodną i bezpieczną jazdą samochodem bez prawa jazdy
3,25 €
Gałka mocująca siedzenie Ligier, Microcardué

Ligier Ixo, JS50, JS60, Microcar MGO 3, 4, 5, 6, Dué 2, 3, 6 To oryginalne pokrętło mocowania fotela zostało specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić łatwą i precyzyjną regulację fotela w samochodach bez prawa jazdy. Dzięki solidnej i trwałej konstrukcji pokrętło zapewnia bezpieczne dopasowanie, zapobiegając niepożądanym ruchom fotela podczas jazdy. Jego ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt, umożliwiając szybką i wygodną regulację fotela zgodnie z preferencjami kierowcy. Wybierz to oryginalne pokrętło do mocowania fotela, aby cieszyć się wygodną i bezpieczną jazdą samochodem bez prawa jazdy
12,33 €
Glissière de siège	 Aixam

Aixam City, Crossline, Crossover, Coupé (gama Vision i Sensation) Prowadnica fotela Aixam jest niezbędną częścią zaprojektowaną w celu umożliwienia regulacji siedzenia pojazdu Aixam. Zapewnia płynny ruch fotela do przodu i do tyłu, umożliwiając kierowcy i pasażerom znalezienie najwygodniejszej pozycji do jazdy. Wybierz tę prowadnicę fotela Aixam, aby zachować komfort i funkcjonalność wnętrza pojazdu. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i fotel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
60,42 €