Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Środki czyszczące

Znajdź naszą szeroką gamę tanich produktów do konserwacji samochodu bez prawa jazdy: szampon, pasta, wosk, mikrofibra....

Filtry aktywne

Aérosol structurant plastique noir

Aerozol do strukturyzacji tworzyw sztucznych Służy do odtwarzania plastikowych powierzchni części samochodowych (zderzaki, lusterka zewnętrzne itp.) Pojemność 400 ml
9,00 €
Dégraissant anti-silicone

Odtłuszczacz antysilikonowy do czyszczenia powierzchni przed nałożeniem farby. Usuwa zanieczyszczenia, takie jak silikon, wosk i tłuszcz, które mogą wpływać na efekt końcowy farby . Zawiera 1l
6,27 €
Zmywacz smoły

Odplamiacz smoły ZASIĘG ADVANCE Ten profesjonalny produkt usunie wszelkie ślady smoły, żywicy i smaru z lakieru, plastików i chromu Twojego samochodu.
4,99 €
Odmrażacz do szyb

Zimowy odmrażacz przedniej szyby Ten odmrażacz do szyb jest zalecany do odmrażania zamarzniętych szyb wszystkich pojazdów bez prawa jazdy. Produkt ten jest skuteczny do -20°C.
2,46 €
Zmywacz do zarysowań

PASKI EFEKTYWNOŚCI DOSTĘP DO ZAKRESU Ten profesjonalny produkt zredukuje lekkie zarysowania i zadrapania na karoserii Twojego samochodu.
3,33 €
Skoncentrowany spryskiwacz do lodu 500ml

Koncentrat do spryskiwaczy szyb 1 Litr Pachnący i skoncentrowany płyn do spryskiwaczy do wszystkich pojazdów (do rozcieńczenia z wodą 1L = 5L gotowego do użycia płynu do spryskiwaczy). Ten skoncentrowany spryskiwacz jest idealny dla wszystkich pojazdów bez licencji. Jest to wysoka wydajność zgodnie z najnowszymi wymaganiami producentów. Spryskiwacz odtłuszcza i czyści przednią szybę skutecznie i bez pozostawiania śladów.
5,75 €
Smar silikonowy

Smar silikonowy do wszystkich pojazdów ZASIĘG ADVANCE Dzięki temu profesjonalnemu smarowi silikonowemu, który można stosować we wszystkich typach pojazdów bez licencji, Twoje uszczelki gumowe odżyją i będą chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Produkt odporny na wysychanie, odporny na złe warunki atmosferyczne, dzięki czemu spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
12,42 €
Mikrowłókno

Ta mikrofibra czyści wnętrze i zewnętrzną stronę pojazdów bez licencji Sprzedawane przez 5.
4,58 €
Renowacja Polski

Lakier renowacyjny 500ml ZASIĘG ADVANCE Profesjonalna pasta renowacyjna do wszystkich pojazdów Pasta ta jest idealna dla wszystkich pojazdów bez prawa jazdy i natychmiast przywraca oryginalny połysk karoserii. Specjalna formuła tworzy wysoce odporną powłokę ochronną, która opóźnia osadzanie się brudu i pozwala wydłużyć czas pomiędzy kolejnymi myciami.
5,83 €
Renowator Polski

POLERKA O WYSOKIEJ OCHRONIE ZASIĘG ADVANCE Profesjonalna polerka do nabłyszczania karoserii i nakładania warstwy ochronnej.
5,83 €
Strona główna

Podkład pod przednią szybę Wstępny produkt do montażu szyby przedniej. Ta butelka o pojemności 20 ml pozwoli Ci poprawić ustawienie kleju do przedniej szyby i pozwoli na lepszą odporność. Zakup tego podkładu znacznie ułatwi Ci życie podczas instalacji przedniej szyby, więc nie wahaj się!
10,83 €
Odnawiacz reflektorów

Odnawiacz reflektorów Ten renowator reflektorów pozwoli Ci nadać nowe życie Twoim reflektorom, które z czasem uległy degradacji i stały się nieprzejrzyste na skutek działania słońca i złych warunków atmosferycznych.
10,75 €
Renowacja obręczy kół

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA KÓŁ ZASIĘG ADVANCE Ten profesjonalny środek do czyszczenia kół czyści, odtłuszcza i przywraca felgom i kołpakom ich pierwotny połysk. Łatwo usuwa pozostałości drogowe, takie jak pył hamulcowy, smoła, smar, itp.
12,42 €
Szampon nabłyszczający

Szampon nabłyszczający ZASIĘG ADVANCE Profesjonalny szampon i pasta do wszystkich pojazdów (do rozcieńczania z wodą). Szampon ten jest idealny dla wszystkich pojazdów bez prawa jazdy i dogłębnie czyści karoserię. Mieszanka wosków i środków powierzchniowo czynnych, przywraca połysk Twojemu samochodowi, jednocześnie chroniąc go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak błoto, sól i mróz.
4,16 €
Czyszczenie dywanów

Środek do czyszczenia tkanin i dywanów ZAKRES ADAVANCE Profesjonalny środek do czyszczenia tkanin i dywanów szybko usuwa nagromadzone zabrudzenia z materiałowych siedzeń, wykładzin i dywanów, przywracając im pierwotny wygląd i kolor.
9,92 €
Chusteczki plastikowe

Plastikowe chusteczki zapachowe Plastikowe chusteczki czyszczące do wszystkich pojazdów bez prawa jazdy. Chusteczki te są idealne do odkurzania i czyszczenia samochodów bez prawa jazdy. Szybko i dokładnie czyszczą deskę rozdzielczą i plastikowe elementy pojazdu.
4,13 €
Chusteczki do mycia okien

Opakowanie 24 chusteczek czyszczących do okien. Opakowanie zawiera 24 chusteczki czyszczące do wszystkich powierzchni szklanych w Twoim samochodzie.
4,00 €
Uniwersalny środek czyszczący

ZASIĘG ADVANCE Profesjonalny środek do wielopowierzchniowej pielęgnacji wnętrza samochodu bez licencji.
4,99 €
Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych

Środek do czyszczenia wewnętrznych tworzyw sztucznych ZASIĘG ADVANCE Ten profesjonalny środek do czyszczenia tworzyw sztucznych jest niedostępnym produktem do czyszczenia, ochrony i nabłyszczania wszystkich powierzchni z tworzyw sztucznych w samochodach bez licencji. Wykończenie satynowe
7,42 €
Myjka do okien

Środek do czyszczenia szkła ZASIĘG ADVANCE Profesjonalny preparat do czyszczenia szyb wewnętrznych w pojazdach. Bez trudu odtłuszcza i usuwa ślady dymu papierosowego, odciski palców i kurz.
9,08 €
Polerka na wysoki połysk

Tarcza polerska "Extra Brill" do deski rozdzielczej ZASIĘG ADVANCE Ten profesjonalny pad polerski nadaje natychmiastowy połysk Twoim wewnętrznym plastikom (deska rozdzielcza, drzwi wewnętrzne, schowek na rękawiczki ....)
3,33 €