Kategorie
Szukaj według pojazdu
Skip this step

Rodzaj części

Kierownica dla samochodów bez prawa jazdy

Odmień swoje wrażenia z jazdy dzięki naszym kierownicom premium dostępnym w sklepie https://www.mini-auto-parts.pl/. Wybierz jedną z naszych ergonomicznych i stylowych kierownic do swojego wózka. Ciesz się wygodnym chwytem i optymalną kontrolą nad pojazdem. Nasze kierownice zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do małego samochodu i zapewniały bezpieczną i przyjemną jazdę. Postaw na jakość i styl dzięki naszym kierownicom do małych samochodów.

Filtry aktywne

Górna osłona kolumny...

Ligier JS50, Flex, JSRC, Microcar MGO 1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, Dué 2, 3/5, 6 Górna osłona kolumny kierownicy to uniwersalna część zamienna przeznaczona do wielu modeli pojazdów Ligier, Microcar i Dué. Osłona ta zastępuje lub naprawia górną część kolumny kierownicy, zapewniając czysty wygląd i chroniąc ten ważny obszar pojazdu. Wybierz tę górną osłonę kolumny kierownicy, aby zachować wygląd i ochronę kolumny kierownicy pojazdu. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i kolumnę kierownicy w idealnym stanie.
78,37 €
Dolna osłona kolumny...

Ligier JS50, Flex, JSRC, Microcar MGO 1, 2, 3, 4/5, 6, M8, F8C, Dué 2, 3/5, 6 Dolna osłona kolumny kierownicy to uniwersalna część zamienna przeznaczona do wielu modeli pojazdów Ligier, Microcar i Dué. Osłona ta zastępuje lub naprawia dolną część kolumny kierownicy, zapewniając czysty wygląd i chroniąc ten ważny obszar pojazdu. Wybierz tę dolną osłonę kolumny kierownicy, aby zachować wygląd i ochronę kolumny kierownicy pojazdu. Zamów tę część zamienną już dziś, aby zapewnić sobie spokój ducha i kolumnę kierownicy w idealnym stanie.
78,37 €
Vis de fixation du volant moteur

Ligier Microcar, , , , , Chatenet Dué Grecav Bellier JDM Oryginalna śruba mocująca koło zamachowe jest niezbędnym elementem zapewniającym wytrzymałość i stabilność układu silnika. Wykonana z wysokiej jakości materiałów śruba oferuje wyjątkową odporność na zużycie i zapewnia niezawodne mocowanie koła zamachowego. Dzięki precyzyjnej konstrukcji i doskonałej trwałości zapewnia optymalną pracę silnika, zmniejszając ryzyko awarii. Wybierz tę oryginalną śrubę mocującą koło zamachowe, aby zapewnić wydajność i niezawodność swojego samochodu bez prawa jazdy.
2,92 €
Vis de fixation de volant Aixam

Aixam (wszystkie modele) Minauto (wszystkie modele) Oryginalna śruba mocująca kierownicę do samochodów bez prawa jazdy jest niezbędnym elementem zapewniającym bezpieczne i stabilne połączenie kierownicy z kolumną kierownicy. Wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości, śruba ta zapewnia bezpieczne dopasowanie, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę. Wybierz tę oryginalną śrubę mocującą kierownicę, aby zachować stabilność i bezpieczeństwo układu kierowniczego i cieszyć się bezproblemową jazdą
2,75 €
Środek kierownicy Ligier Ixo

Ligier Ixo Środek kierownicy do Ligier Ixo to niezbędna część zamienna zaprojektowana specjalnie do tego modelu samochodu bez prawa jazdy. Zastępuje lub naprawia istniejącą tarczę kierownicy, zapewniając dobry wygląd i prawidłowe działanie kierownicy. Wybierz dedykowaną tarczę kierownicy do Ligier Ixo, aby zachować wygląd i funkcjonalność wnętrza pojazdu. Zamów tę część zamienną już dziś, aby cieszyć się bezproblemową jazdą i kierownicą w idealnym stanie.
16,58 €
Pokrowiec na kierownicę...

Ligier Ixo, JS50, JS50L, JS60 Oryginalna osłona kierownicy przeznaczona do modeli Ixo, JS50 (faza 1, 2, 3), JS50L (faza 1, 2, 3) i JS60 to część zamienna specjalnie dostosowana do tych pojazdów. Osłona ta zastępuje lub naprawia centralną część kierownicy, dodając estetyczny akcent do wnętrza samochodu, jednocześnie chroniąc podstawę kierownicy. Wybierz tę oryginalną osłonę kierownicy, aby zachować wygląd wnętrza i dodać odrobinę stylu do kierownicy. Zamów tę część zamienną już dziś, aby cieszyć się beztroską jazdą i doskonałym stanem wnętrza pojazdu.
27,42 €
Logo naklejki Grecav Sonique dla koła kierownicy

Oryginalne logo Grecav Sonique Logo na kierownicy Grecav Sonique jest uszkodzone lub oderwane. Nie wahaj się wymienić go na nowe. Ta operacja zajmie tylko kilka sekund i przywróci Twojemu wnętrzu oryginalny wygląd. Piecesanspermis ma przyjemność zaoferować Ci tę oryginalną część w bezkonkurencyjnej cenie.
6,67 €
  • Nowy

0,00 €
Pokrowiec na kierownicę czerwony

Piecesanspermis.fr oferuje Państwu ten wysokiej jakości pokrowiec na kierownicę w promocyjnej cenie. Ten czerwono-czarny produkt o średnicy 39 cm pasuje do większości modeli pojazdów bez licencji.
7,42 €
Czarna osłona koła kierownicy

Potrzebujesz zakryć uszkodzoną kierownicę lub po prostu chcesz nadać swojemu pojazdowi indywidualny charakter? Ta czarna, uniwersalna osłona kierownicy jest stworzona dla Ciebie! Jego średnica 39 cm pasuje do większości pojazdów na drodze.
7,42 €
Kula kierownicy

Możliwość dostosowania do wszystkich samochodów bez prawa jazdy. Ułatw sobie manewrowanie i popraw swoje wrażenia z jazdy dzięki naszej adaptowalnej kuli do kierownicy. Zaprojektowana w celu zapewnienia wygodnego chwytu i lepszej kontroli nad kierownicą, ta kula na kierownicę jest niezbędnym akcesorium dla kierowców samochodów bez prawa jazdy. Prosta instalacja i uniwersalna regulacja sprawiają, że jest to praktyczny dodatek do każdego typu pojazdu. Doświadcz płynniejszej i bezpieczniejszej jazdy, wybierając naszą adaptowalną kulkę do kierownicy. Zamów ją już dziś, aby uczynić swoje podróże przyjemniejszymi i bardziej ergonomicznymi
12,42 €