Kategorie
Szukaj według pojazdu

Przewód hamulcowy do samochodu bez prawa jazdy

Piecesanspermis.fr oferuje Państwu całą swoją gamę węży hamulcowych dedykowanych wyłącznie do samochodów bez licencji. Tak więc, znajdź w najlepszej cenie nasze węże elastyczne aixamelastyczny jdm i elastyczny chatenet.

Aktywne filtry

Uszczelka miedziana do przyłącza przewodu hamulcowego

Miedziane złącze do przewodu hamulcowego VSP Ten miedziany przegub do przewodu hamulcowego jest przeznaczony do wszystkich pojazdów bez licencji. Ta część jest niezawodna i solidna, spełni wszystkie Twoje oczekiwania z ceną rabatową w dodatku! Potrzebne są 2 złącza na każdy wymienny wąż!
0,33 €
Przewód hamulcowy przedni aixam - 6L017

AIXAM A540 / 400 / 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / MIASTO / LINIA DROGI / LINIA KRZYŻOWA / SCOUTY Gdy węże hamulcowe są nieczynne (nieszczelne), hamowanie staje się niemożliwe, ponieważ ciśnienie płynu nie dociera już do hamulców. Ten przewód hamulcowy jest przystosowany do wszystkich typów od modelu 400 w górę. Pamiętaj również o sprawdzeniu pompy głównej, problem może pochodzić z tej części.
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny Aixam

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO zakres impulsów i Vision Twój przewód hamulcowy umożliwia prowadzenie i uszczelnianie płynu hamulcowego w układzie hamulcowym, jeśli ten ostatni szwankuje wymień go pilnie. Przewód adaptacyjny o jakości równoważnej do oryginalnego w pojazdach z opcją ABS
24,98 €
Przewód hamulcowy tylny Aixam zakres impulsów i Vision

Aixam CityCięcie, Crossline, Crossover oraz GTO zakres impulsów i Vision bez ABS Twoje przewody hamulcowe są nieszczelne i nie zapewniają już optymalnego i bezpiecznego hamowania? Wymień je na nasze przewody hamulcowe o jakości odpowiadającej oryginałowi po obniżonej cenie.
21,58 €
  • Promo !
Przewód hamulcowy tylny aixam - 6L020

AIXAM 500 / 500.4 / 721 / 741 / 751 / CITY / ROADLINE / CROSSLINE / SCOUTY - MINAUTO Ten przewód hamulcowy tylny został opracowany specjalnie dla Aixam z modelu 500. Jego wzmocniona pochewka zapewni Ci solidną odporność. Sprawdź również poziom płynu hamulcowego, który może być przyczyną problemu.
10,75 € 20,75 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier, Microcar

Ligier XTOO1 i 2, XTOO Max, XTOO R, RS, S, Optimax i Microcar Cargo Jeśli Twój przewód hamulcowy jest porowaty lub pęknięty i wycieka z niego płyn hamulcowy, wymień go natychmiast na nasz nowy i dopasowany przewód hamulcowy o takiej samej jakości jak oryginalny.
31,65 €
Przewód hamulcowy przedni prawy Ligier, Microcar

Ligier XTOO 1, 2, XTOO R, RS, S, MaxOptimax, Microcar Cargo Przewody hamulcowe stają się porowate i z czasem przeciekają, dlatego należy je wymieniać, gdy tylko pojawi się wyciek płynu hamulcowego. Elementy układu hamulcowego muszą być regularnie sprawdzane.
33,25 €
Przewód hamulcowy przedni lewy Ligier

Ligier XToo MaxR, RS, S, Optimax Twój przewód hamulcowy przecieka? Wymień go na nasz przewód hamulcowy do Ligier XTOO MaxR, RS, S i Optimax, wysokiej jakości części w promocyjnych cenach
44,08 €
Wąż prawy przedni Ligier

Ligier XTOO MaxR, S, RS i Optimax Potrzebujesz wymienić przewód hamulcowy przedni do swojego Ligier? Wybierz nasz profesjonalnej jakości wąż specjalnie zaprojektowany dla XTOO MaxModele R, S, RS i Optimax.
35,75 €
Przewód hamulcowy przedni ligier - 187083

Ligier 162 / AMBRA / NOVA Przewód hamulcowy przedni montowany na Ligier 162 / Ambra / Nova w niskiej cenie. Nie zwlekaj z wymianą przewodów hamulcowych, od tego zależy Twoje bezpieczeństwo!
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny microcar

MICROCAR LYRA / VIRGO / MC1 / MC2 Ten przewód hamulcowy tylny do Microcar jest zamontowany z tyłu w kierunku centralnego rozdzielacza hamulców. Pomyśl o wymianie przewodów hamulcowych dla lepszego hamowania i dla swojego bezpieczeństwa.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni microcar - 1003726

MICROCAR LYRA / VIRGO 1-2-3 / MC1 / MC2 Ten wąż do przedniego hamulca został specjalnie zaprojektowany z precyzją, która idealnie pasuje do Państwa Lyra, VirgoMC1 i MC2. Piecesanspermis oferuje Państwu swój płyn hamulcowy po obniżonej cenie. Musisz włożyć około 0,7 litra.
14,08 €
Przewód hamulcowy przedni chatenet - 111419

CHATENET BAROODER / MEDIA Nie możesz już hamować? Nie szukaj dalej, ten przedni przewód hamulcowy jest przystosowany do Chatenet barooder i nośników, został wyprodukowany identycznie jak oryginał. Radzimy sprawdzić pompę hamulcową i poziom płynu hamulcowego.
14,08 €
Przewód hamulcowy tylny Chatenet

Chatenet CH26, CH28, CH30, CH32, Pick up and Sporteevo Czy Twój przewód hamulcowy jest skorodowany i nieszczelny? Wymień go na nasz oryginalny przewód hamulcowy tylny do Chatenet
26,50 €
Śruba złącza banjo

Śruba sprzęgła banjo Śruba w złączu banjo nie jest już w dobrym stanie? Wymień go na ten wysokiej jakości model w obniżonej cenie.
4,16 €
Flexible de frein arrière Chatenet

Chatenet CH40, CH46 Konieczność wymiany przewodu hamulcowego tylnego Chatenet ? Kup nasze nowe i oryginalne części zaprojektowane specjalnie dla modeli Chatenet CH40 i CH46
21,58 €